мусийНардеп (позафракційний), екс-в.о. міністра охорони здоров'я Олег Мусій вважає, що анонсована медична реформа, яку збирається ухвалити парламент, має корупційну складову.

Про це він заявив, виступаючи з трибуни Ради, передає парламентський кореспондент Цензор.НЕТ. За словами Мусія, те, що деякі законопроекти, що стосуються реформ, віддані на розгляд у комітет соціальної політики, не можна назвати інакше, як шахрайство.

Нардеп, також розкритикував розгляд законопроектів із сьогодні на завтра, коли депутати не мають достатньо часу для ознайомлення з ними. "Ви будете нести особисту відповідальність за знищення народу України, яке відбудеться, якщо буде проштовхнута ця антисоціальна, антиукраїнська, антинародна реформа. Саме ви будете нести відповідальність, тому що ви даєте голоси більшості і не розповідайте казки народу України, що ви в опозиції. Ви складова олігархічно-порошенківської більшості тепер", - заявив Мусій, звертаючись до колег. "Я наполягаю на регламентних нормах про обов'язковий розгляд (законопроектів по медреформу. - Ред.) в антикорупційний комітет та висновку цього комітету на корупційність запропонованої урядом медичної реформи до її потрапляння в зал. Тому що, те, що там пропонується, наскрізь просякнуте можливістю для корупції та зменшенням доступності медичної допомоги", - сказав Мусій, закликавши ознайомити нардепів із висновком профільного комітету. https://ua.censor.net.ua/n443049