Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

ПОЛОЖЕННЯ Про власника картки благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини».

    «ЗАТВЕРДЖЕНО»

Рішення зборів учасників-засновників

благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини»

Протокол № 1 від 08.12.2016

Головуючий    Виноград М.В.

 ПОЛОЖЕННЯ

Про власника картки благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини»

 1. Власником картки ЛК можуть бути громадяни України, іноземні громадяни, особи без громадянства, які досягли 18 років.
 2. Замовлення та отримання картки ЛК має добровільний характер.
 3. Контроль за оформленням, видачею, активуванням та блокуванням картки ЛК здійснюється виконавчою дирекцією ЛК.
 4. Особи, що бажають отримати картку ЛК, подають особисту заяву до виконавчої дирекції та вносять благодійні внески у відділеннях банків. Бланки заяв на отримання картки ЛК можна отримати в офісі ЛК, в представництвах банків, або у відповідальних осіб по районним лікарням.
 5. Внесення благодійних внесків до ЛК здійснюється у представництвах банків «Приватбанк», «РайфайзенбанкАваль», «ПолтаваБанк», відділеннях «Укрпошти».
 6. Юридичні особи подають рішення правомочного статутного органу, список колективу та фінансовий документ про сплату щомісячних благодійних внесків.
 7. Через 61 день після внесення 3 щомісячних благодійних внесків та поступлення коштів на розрахунковий рахунок ЛК виготовляється та активується картка ЛК - електрона персоніфікована пластикова картка, яку можна отримати з паспортом в офісі ЛК в м. Полтава, виробничому підрозділі в м. Кременчук, у відповідальної особи по районній лікарні, або замовити по пошті.
 8. Допомога бенефіціару (ЛПЗ) для надання медичної послуги власнику картки ЛК починаються з дня отримання картки ЛК при регулярних щомісячних благодійних внесках.
 9. Власники картки ЛК можуть отримати картку на дитину від 3 до 18 років за умови, якщо двоє батьків при повній сім'ї, чи один з батьків при неповній сім’ї, або громадяни з правом опікунства (надається копія документа разом з заявою) - є власниками активованої картки ЛК;
 10. На отримання картки ЛК для дитини батьки (громадяни з правом опікунства) заповнюють заяву на отримання картки ЛК в офісі ЛК, або передають їх до офісу. В заяві вказують свої номери карток ЛК, ідентифікаційний код на дитину (потрібно отримати в ДПІ), додають копію свідоцтва про народження дитини та вносять в представництвах банків щомісячні благодійні внески за кожну дитину.
 11. Власник картки ЛК може відмовитися від виконання положень ЛК, письмово попередивши про це виконавчу дирекцію та обов’язково повернувши картку ЛК.
 12. Картка ЛК може бути заблокована в разі:

а) невиконання рішень органів управління ЛК;

б) порушення положень Статуту ЛК та Положень ЛК ;

в) здійснення діяльності, що суперечить цілі та завданням ЛК;

г) у разі не внесення власником картки ЛК щомісячних благодійних внесків протягом 2-х місяців без поважних причин (що є повідомленням про небажання виконувати умови організації). В цьому випадку виконавча дирекція ЛК має право на блокування картки ЛК без письмового повідомлення про це власника картки ЛК;

д) у разі смерті.

 1. Повторне активування картки ЛК для осіб, що добровільно від неї відмовилися, або були заблоковані, допускається за рішенням виконавчої дирекції ЛК.

Власник картки ЛК має право:

 • на безкоштовне отримання медичної послуги (безкоштовне обстеження, лікарські препарати, засоби медичного призначення) від бенефіціара (лікувально-профілактичного закладу) за рахунок ЛК у разі захворювання, згідно Фармацевтичного Формуляру ЛК (перелік медикаментів та обстежень);
 • на юридичний захист прав пацієнта по питанням охорони здоров’я;
 • отримувати від ЛК інформацію стосовно її діяльності ;
 • добровільно відмовитися від картки ЛК.
Власник картки ЛК зобов’язаний:
 • визнавати та виконувати Статут та положення ЛК;
 • своєчасно вносити щомісячні благодійні внески, пожертви;
 • не допускати дій, що перешкоджають досягненню цілей ЛК;
 • з повагою ставитись до інших власників картки ЛК, не допускати дій, котрі принижують честь і гідність громадян;
 • дотримуватись вимог Статуту і виконувати рішення органів управління ЛК;
 • виконувати свої зобов’язання перед ЛК;
 • надавати допомогу у пропагуванні діяльності ЛК.

 

Посвідчення члена Благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини» є дійсними для ЛПЗ Полтавської області. Планове переоформлення власниками карток ЛК почнеться з 01.01.2018 року.

 

Це положення набуває чинності з 01.01.2017 року.

 

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.