Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

КІЛЬКІСТЬ ЧЛЕНІВ ЛІКАРНЯНОЇ КАСИ У БІЛОПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ

05.05.2015.

Під час апаратної наради, яку провів голова райдержадміністрації Володимир ДУРНОП’ЯН, голова правління Білопільської благодійної  районної організації «Лікарняна каса» Іван ОКСЕНЕНКО оприлюднив звіт про роботу організації

За словами посадовця, перш за все «Лікарняна каса» допомагає соціально незахищеним верствам населення і має тенденцію до збільшення членів.

«Член лікарняної каси має можливість отримувати медичну допомогу в єдиному медичному просторі незалежно від джерел фінансування», - сказав Іван Оксененко.

Закупівля ліків проводиться у найбільших дистриб’юторів за обсягами  поставок медичних препаратів, які входять до топ-10 оптових постачальників за принципом «ціна-якість-оперативність доставки» за весь період  роботи у «Лікарняній касі»  не було жодного випадку наявності фальсифікованих ліків.

Членські благодійні внески люди сплачують щомісяця у сумі 18 або 25 гривень. Це найнижчі внески по Україні. Незважаючи на ріст цін на ліки та інші медичні послуги, така сума тримається з червня 2008 року.

У минулому році медична допомога за рахунок РЛК надавалася у 19600 випадках. Сума витрат становила – 2149,81 гривень. Вступили за 2014 рік до організації 320 громадян., поновлено членство 35 осіб.

«Лікарняна каса не тільки сприяє наданню якісної медичної допомоги населенню, не лише допомагає відшкодовувати фінансові витрати на лікування, але й контролює сам процес лікування. Цією справою опікуються лікарі-консультанти. 

З початку 2015 року до лікарняної каси вже вступили 118 осіб.

«Регулярно сплачують внески до РЛК 3500 її членів. Це складає 7% від усього населення району. Такий відсоток членства в лікарняних касах є найвищим у Сумській області і одним із найвищих в Україні», - повідомив Іван Оксененко.

http://blp.sm.gov.ua/index.php/uk/8-novini/4127-kilkist-chleniv-likarnyanoji-kasi-u-bilopilskomu-rajoni-zbilshuetsya

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"