Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

ПРО РОБОТУ БІЛОПІЛЬСЬКОЇ БЛАГОДІЙНОЇ РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ЛІКАРНЯНА КАСА»

27.05.2014

На апаратній нараді під головуванням голови Білопільської районної державної адміністрації Володимира ДУРНОП’ЯНА розглядалося питання про роботу Білопільської благодійної організації «Лікарняна каса»

Про роботу «Лікарняної каси» за період з 01.05. 2013 року до 01.05.2014 року звітувала виконавчий директор Білопільської благодійної районної організації «Лікарняна каса» Тетяна НАЗАРЕВСЬКА.

«Станом на 01.05.2014 року на забезпечення медикаментами витрачено 90% від надходжень. Надано благодійної допомоги медикаментами на суму 1975,4 тис. гривень для лікування 7300 членів каси. Середня вартість лікування становить 309,9 гривень, у т. ч. у сільських лікарнях – 197 гривень, по обласному лікуванню – 458 гривень», - зазначила Тетяна Назаревська.

Також Тетяна Назаревська розповіла про лікування та поставки ліків, про подорожчання медикаментів та про членство в Білопільській лікарняній касі.

«Лікарняна каса» - найбільш оптимальна форма участі населення в подальшому розвитку охорони здоров’я. Вона зменшує соціальну напругу і дає можливість, спільно з медичними закладами, впроваджувати сучасні механізми надання належної та якісної медикаментозної допомоги», - підсумував Володимир Дурноп’ян.

http://blp.sm.gov.ua

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"