Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Зустріч представників громадськості Печерського району з керівництвом Благодійної організації «Муніципальна лікарняна каса»

24 жовтня в залі засідань Печерської районної в м. Києві державної адміністрації (вул. Суворова, 15) відбулася зустріч керівництва Благодійної організації «Муніципальна лікарняна каса» із представниками Громадської ради Печерського району, працівниками Печерської районної в м. Києві державної адміністрації, Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), представниками закладів охорони здоров’я району.

Головував на зустрічі заступник голови Печерської районної в м. Києві державної адміністрації, член Ради Печерської  РПО ПАРТІЇ РЕГІОНІВ Олександр  Федоренко.  «Питання забезпечення населення якісними медичними послугами є пріоритетним для держави, яка й надалі робитиме все можливе для ефективної модернізації медичної галузі.  І переведення у найближчі роки медичної галузі на страхові принципи діяльності також  задекларовані керівництвом держави»,  - наголосив він .

Як основний доповідач виступав Виконавчий директор  Благодійної організації  «Муніципальна лікарняна каса»  Володимир Денисович  Долот, який  детально розповів про правові засади діяльності організації та про її досягнення за три  роки існування  БО «МЛК». Так, незважаючи на відносно невелику для м. Києва чисельність організації, вдалося на належному рівні забезпечити лікування в міських лікувальних закладах коштом БО «МЛК».

Одночасно із забезпеченням лікування своїх членів, БО «МЛК» спільно з міською владою намагається розширити коло членів організації, на пільгових умовах залучаючи постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС, воїнів-інтернаціоналістів та вагітних жінок на період пологів.

http://www.kievpr.com.ua

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"