Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Через київську медкасу ліки отримали 4 тисячі осіб

22.10.2013

У рамках роботи Муніципальної лікарняної каси міста Києва проліковано близько чотирьох тисяч пацієнтів, які є членами МЛК. Загалом столична каса об’єднує близько 18 тисяч киян. Про це розповів голова правління муніципальної лікарняної каси Києва, доктор медичних наук, професор Валентин Парій, пише «Сегодня».
За його словами, благодійна організація «Муніципальна лікарняна каса міста Києва» підписала договори про співпрацю з 112 закладами охорони здоров’я міста, підпорядкованими департаменту охорони здоров’я.

«Головним завданням на етапі становлення муніципальної лікарняної каси ми бачимо максимальне залучення до участі в проекті медичних установ Києва. Член медкаси має бути впевнений, що отримати допомогу, ліки і т.д. за рахунок медкаси він зможе в будь-якій зручній для себе медичній установі. У тому числі і в спеціалізованих медзакладах», - зазначив Валентин Парій.
За його словами, робота з розширення мережі медичних установ, залучених до проекту, триває. «Ми прагнемо зробити проект не просто інструментом додаткового соціального захисту громадян, а й інструментом, насамперед, зручним і зрозумілим», - сказав Валентин Парій.
Професор нагадав, що нещодавно до участі в проекті були залучені столичні породіллі, «афганці», «чорнобильці». Столична влада ухвалила рішення профінансувати участь цих категорій киян у медкасі за рахунок міського бюджету. Таким чином, і вступний внесок, і наступні щомісячні платежі за породіль, «афганців» та «чорнобильців» платитиме місто. «Зокрема, київські породіллі отримуватимуть за допомогою каси пакет медикаментів та виробів медичного призначення, необхідних при пологах. Такий пакет буде їм надано абсолютно безкоштовно», - зазначив Валентин Парій.

http://www.tonis.ua/index.pl?page=news&id=5597

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"