Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Сумська область. РАЙОННА ЛІКАРНЯНА КАСА, ЯК РІЗНОВИД МЕДИЧНОГО СТРАХУВАННЯ НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ

 26.06.2013

  Кролевецька районна лікарняна каса – це громадська організація, яка функціонуює у правовому полі, створеному відповідно до законів України. Вона об’єднує інтереси громадян, трудових колективів та медичних працівників у питаннях медикаментозного та діагностичного забезпечення членів РЛК при їх захворюванні.

   «Членами Кролевецької районної лікарняної каси, на початок червня 2013 року, стали 3118 мешканців району, що сплачують членські внески від 20 до 30 гривень на місяць, що практично не позначається на сімейному бюджеті. Натомість, одержують гарантію, щодо медикаментозного забезпечення, крім того отримуючи медичну допомогу у лікувальних закладах, не сплачують інших благодійних внесків», - зазначила голова правління громадської організації „Кролевецька районна лікарняна каса” Олена Терещенко.
   У Кролевецьку РЛК війшло 71 організація, установа, підприємство різних форм власності. Поширюється як колективне, так і сімейне членство, що дає можливість, у разі необхідності, об’єднати кошти членів родини та отримати ліки зі знижкою 12 % від їх роздрібної вартості.
   Як, повідомила Олена Терещенко, за підсумками 2012 року,  Кролевецька РЛК знаходиться на першому місці серед лікарняних кас області за показниками середньої вартості наданої допомоги на лікування та наданню в користування медичного обладнання Кролевецькій центральній районній лікарні.
   Так, для фізіотерапевтичного відділення центральної районної лікарні придбано медобладнання на суму 24300 гривень. За ці кошти придбано – апарат МІЛ «МИЛТА Ф-8-01», «АЛІМП», інгалятор компресорній Біомед 403 А, інгалятор ультразвуковий Вулкан-1. За час існування РЛК, з 2005 року, було придбано обладнання на загальну суму 109969 гривень.
   «На останній конференції РЛК було внесено деякі зміни в Положення про членство, згідно якого вступний внесок, відтоді, складає 25 гривень. Середня вартість лікування в РЛК складає 580 гривень. Наші працівники роблять все можливе для ефективного використання коштів членів організації. Ведуть інформаційно-роз’яснювальну роботу серед членів РЛК, медичних працівників та працівників аптеки «Юнона», з якими активно співпрацюємо», - поінформувала Олена Терещенко.

http://krl.sm.gov.ua/index.php/uk/news/276-rajonna-likarnyana-kasa-yak-riznovid-medichnogo-strakhuvannya-na-krolevechchini

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"