Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

До лікарняної каси приєднуються медики і фінансисти

12.06.2013

ВЗАЄМОВИРУЧКА. Лікарям теж доводиться лікуватися. Вони також потрапляють у лікарні. І оскільки їм добре відома ситуація з фінансуванням закладів охорони здоров’я, медики Івано-Франківська об’єдналися довкола громадської організації «Лікарняна каса», називаючи цей проект прообразом майбутньої страхової медицини у країні.

— Такі організації, створені згідно з відповідним наказом Міністерства охорони здоров’я, активно працюють в окремих областях. Серед найвідоміших — лікарняні каси Луцька, а також Львівської залізниці, де до 100 тисяч учасників, — розповідає Тарас Масляк, головний лікар Центральної міської клінічної лікарні Івано-Франківська, на базі якої й організовано таку накопичувальну форму фінансової взаємодопомоги для людей у білих халатах. — Нині наша «Лікарняна каса» діє тільки у закладах охорони здоров’я. Кожний з 450 її членів зі своєї заробітної плати перераховує 30 гривень щомісяця і якщо потрапляє до лікарні, одразу отримує 1500–1600 гривень на лікування. Це відчутна і вчасна допомога.

До «Лікарняної каси» починають долучатися і ті жителі міста, які не працюють у сфері охорони здоров’я. Уже звернулася приватна фірма Івано-Франківська, керівництво якої вирішило вносити страхові кошти за своїх працівників, приєдналася також профспілка одного з міських банків.

http://ukurier.gov.ua/uk/news/do-likarnyanoyi-kasi-priyednuyutsya-mediki-i-finan/

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"