Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Звітно-виборна конференція районної лікарняної каси

20120409-ned1

09.04.2012

Недригайлівщина – одна з перших у області в 2001 році взялася за організацію власної страхової каси і в перші стартові роки мала досить пристойні результати.

Проте з 2007 року громадська організація РЛК з певних причин стала регресувати. За цим не може спокійно спостерігати адміністрація каси, її правління та активісти, і вони разом намагаються знайти вихід зі скрутного становища.

У малому залі засідань райради відбулася звітно-виборна конференція районної лікарняної каси. На ній з доповіддю виступила голова правління РЛК Галина Козаченко. Також перед делегатами форуму виступив голова РДА, в свій час – ініціатор і організатор створення цієї благодійної організації Олексій Коренев.

Один з головних підсумків зібрання – внесення змін до статуту каси. Тепер у РЛК буде дві керівні посади – як і раніше, голова правління, а також – виконавчий директор. Головою правління обрано Віру Федько, а виконавчу дирекцію відтепер очолюватиме Галина Козаченко.

У роботі конференції взяли участь - заступник голови районної ради Юрій Сердюк і заступник голови РДА Анатолій Сиротенко.

http://sorada.gov.ua/novyny-mistsevyh-rad/24-nedrygajlivska-rajonna-rada/5972-zvitno-vyborna-konferentsija-rajonnoji-likarnjanoji-kasy.html

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"