Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Підписання договору про спільну діяльність

 

25.01.2012

До благодійної організації "Лікарняна каса Полтавщини" завітали гості з м.Харкова.

Голова правління громадської організації "Харківська муніципальна лікарняна каса" В'ячеслав Вікторович Федорков разом з представниками медицини, громадськості та комунальних підприємств м.Харкова вивчали досвід роботи "Лікарняної каси Полтавщини".

В тісній співпраці було надано інформацію про механізми роботи організації, про її умови та здобутки. Медичних працівників було ознайомлено з механізмом забезпечення членів організацій медикаментами через лікувальні заклади, з програмним комплексом "Лікарняна каса", з Фармацевтичним формуляром та механізмом контролю за використанням благодійної допомоги в лікарнях.

Представники громадськості ознайомилися з умовами організації, з роботою працівників "Лікарняної каси Полтавщини", з механізмом контролю за цільовим використанням членських внесків.

Для більшої наглядності делегація відвідала терапевтичне відділення 4-ї міської клінічної лікарні м.Полтава та на власні очі побачили, як проходить забезпечення членів організації медикаментами, поспілкувалися з членами ЛК, ознайомилися з переліком медикаментів, які знаходяться у відділенні та надаються членам організації, ознайомилися зі звітністю по медикаментам, яку ведуть відповідальні медичні сестри, поспілкувалися з лікарями відділення.

(На фото: члени благодійної організації "Лікарняна каса Полтавщини" - пацієнти лікарні, розповідають про те, як вони стали членами організації та яку допомогу вони отримують.)

В кінці зустрічі між благодійною організацією "Лікарняна каса Полтавщини" та Громадською організацією "Харківська муніципальна лікарняна каса" було підписано Договір про спільну діяльність - взаємодопомогу членам організації в Полтавській та Харківській областях.

Маємо надію, що співпраця організацій буде корисною для членів організацій двох областей.

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"