Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

На лікарняну касу вже «повелося» 10 тисяч киян

15.03.2011

На сьогодні членами Муніципальної лікарняної каси стли біля 10 тисяч киян. Про це порталу «Київ.Коментарі» повідомили у Головному управлінні охорони здоров’я.

За інформацією виконавчого директора благодійної організації Муніципальна лікарняна каса Володимира Долота підписано 119 колективних договорів. Зокрема, з Комбінатом залізобетонних конструкцій, Національним авіаційним університетом, заводом «Меридіан», багатьма лікувальними закладами Києва, угоди про наміри підписали Водоканал, завод «Фармак».

На даному етапі проводиться підготовка лікувальних закладів до роботи з пацієнтами-членами МЛК. Для організації роботи Муніципальної лікарняної каси в лікувальних закладах на базі Національного медичного університету
ім. О.О. Богомольця 60 керівників закладів охорони здоров’я пройшли навчання з менеджменту діяльності лікарняної каси. Окрім того, проведено навчання 82 медиків-експертів медичних закладів, які будуть оцінювати якість та ефективність надання медичної допомоги пацієнтам-членам лікарняної каси у медичних закладах Києва.

Київ.comments.ua

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"