Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Допомога лікарням - Лохвицька ЦРЛ

03.03.2011

На черговій сесії Лохвицької районної ради виконавчий директор БО "Лікарняна каса Полтавщини" Віталій Шевченко передав завідуючій поліклінічним відділеням Лохвицької районної лікарні Білик Ніні Сергіївні документи на благодійну допомогу лікарні. Лабораторія лікарні отримала Мікроскоп XSM -20 бінокулярний та центрифугу лабораторну "Дастан". Дане обладнання покращить обстеження членів організації - жителів району.

 

 

 

Потім В.Шевченко разом з головним експертом ЛК Рябуха Сергієм Леонідовичем відвідали Червонозаводську міську лікарню Лохвицького району.

Спільно  з головним лікарем лікарні Миколою Івановичем Лисенко та завідуючою поліклініки Оленою Миколаївною Максімовою було обговоренно про проблеми в лікувальному процесі, про призначення лікарями другорядних, рекламних препаратів при лікуванні хворих, про необгрунтоване  та профілактичне лікування хворих. Також було відпрацьовано механізм забезпечення медикаментами членів лікарняної каси - жителів Червонозаводського, умови вступу колективних членів - підприємств та організацій регіону.

 

Інформація про Лохвицький район.

Населення 45 тисяч чоловік.

Станом на 01.01.2011 року членами БО "Лікарняна каса Полтавщини" в районі стало 803 особи, що складає 1,76% від населення району. 20 колективів - колективні члени організації.

За період 2004-2010 роки Лохвицькій  районній лікарні було надано допомогу (сплачено за медикаменти) на лікування жителів району - членів БО "Лікарняна каса Полтавщини" 399 тисяч гривень (в 2010 році - 71 тисяча грн.) на 3358 випадки звернень за допомогою на обстеження та лікування. На лікування в інших закладах області членам "Лікарняна каса Полтавщини" Лохвицького  району надано допомогу в 239 випадках на суму  30852 грн.

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"