Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Допомога лікарням - Шишацька ЦРЛ

В смт. Шишаки відбулося пленарне засідання чергової сесії районної ради, яку провів Голова Шишацької районної ради Лубенець Юрій Іванович

Виконавчий директор БО "Лікарняна каса Полтавщини" Віталій Шевченко надав інформацію депутатам про роботу лікарняної каси в Полтавській області та Шишацькому районі, про зміни та доповнення в умовах організації, відповів на запитання членів ЛК.

В кінці розповіді Віталій Шевченко  щиро подякував медичним працівникам Шишацької центральної районної лікарні за співпрацю з ЛК та за допомогу людям.

Для покращення обслуговування жителів, районній лікарні було надано - Пульсоксиметр Ютас Оксі 200.

Обладнання отримав головний лікар лікарні - Корячка Микола Григорович.

Акція допомоги лікарням триває.

Інформація про Шишацький район.

Населення 21 тисяча чоловік.

Станом на 01.01.2011 року членами БО "Лікарняна каса Полтавщини" в районі стало 758 особи, що складає 3,55% від населення району.

За період 2004-2010 роки Шишацькій районній лікарні було надано допомогу (сплачено за медикаменти) на лікування жителів району - членів БО "Лікарняна каса Полтавщини" 533 тисячі гривень (в 2010 році - 119 тисяч грн.) на 3006 випадки звернень за допомогою на обстеження та лікування. На лікування в інших закладах області членам "Лікарняна каса Полтавщини" Шишацького  району надано допомогу в 270 випадках на суму  44765 грн.

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"