Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Допомога лікарням - Новосанжарський район, Нехворощанська районна лікарня №2

22 лютого 2011 року в смт. Нові Санжари відбулось пленарне засідання четвертої сесії районної ради. Перед початком засідання Голова Новосанжарської районної ради Левицький Володимир Іванович привітав головного лікаря Нехворощанської лікарні - Кулій Олексія Петровича з 50-річчям та побажав всього найкращого в нелегкій праці.

Виконавчий директор Благодійної організації "Лікарняна каса Полтавщини" Віталій Шевченко надав для покращення обстеження членів ЛК - жителів району - Мікроскоп XSM -20 бінокулярний Нехворощанській лікарні.

Виконавча дирекція ЛК вітає Кулій Олексія Петровича з ювілеєм. Щиро бажаємо міцного здоров'я, натхнення в роботі, успіхів та нових досягнень.

Акція допомоги лікарням триває.

Інформація про Новосанжарський район.

Населення 36 тисяч чоловік.

Станом на 01.01.2011 року членами БО "Лікарняна каса Полтавщини" в районі стало 193 особи, що складає 0,53% від населення району.

За період 2004-2010 роки Нехворощанській та Новосанжарській лікарням було надано допомогу (сплачено за медикаменти) на лікування жителів району - членів БО "Лікарняна каса Полтавщини" 75 тисяч гривень (в 2010 році - 15 тисяч грн.) на 543 випадки звернень за допомогою на обстеження та лікування. На лікування в інших закладах області членам "Лікарняна каса Полтавщини" Новосанжарського району надано допомогу в 114 випадках на суму  19982 грн.

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"