Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Допомога лікарням - Козельщинська ЦРЛ

28 січня 2011 року на підсумковій медичній раді Козельщинського району – Козельщинській ЦРЛ – надано Електрокардіограф.

Головний лікар Козельщинської ЦРЛ Радченко Іван Олексійович подякував виконавчому директору ЛК Шевченку Віталію Владиславовичу за допомогу:

 

 

Сьогодні нам усім випала чудова нагода зібратися у колі медпрацівників та представників органів влади, підсумувати здобутки, похвалитися успіхами, поділитися знаннями та досвідом у вирішенні актуальних питань, які так чи інакше проявляють себе у медичній галузі.

Під час нашої зустрічі мені не хотілося б говорити про складнощі сьогодення в нашій державі, які залишають свій відбиток і на закладах охорони здоров'я. Всупереч щоденним труднощам медичні заклади району функціонували й функціонують безперебійно і злагоджено. У великій мірі це заслуга як керівників нашого району та області, так і кожного окремо взятого медичного працівника.

Приємно, що у наш час є ентузіасти, які докладають максимум часу та зусиль для покращення функціонування закладів охорони здоров'я, роблять перші впевнені кроки до реформування медичної галузі.

У Полтавській області своєрідними першопрохідцями на шляху реформ стали організатори «Лікарняної каси Полтавщини». Вже котрий рік поспіль ця організація не словом, а ділом підтверджує, що вона є дієвим механізмом реальної допомоги та забезпечення медикаментами пацієнтів в умовах неефективно працюючої старої системи охорони здоров'я та відсутності нової.

Лікарняні каси в нинішній ситуації - це цивілізований шлях вирішення питання медикаментозного забезпечення за рахунок солідарної участі населення.

Впевнений, що позитивний досвід діяльності ЛК дасть можливість нашій системі охорони здоров'я швидше та якомога безболісніше перейти на роботу в системі загальнообов'язкового медичного страхування.

В умовах хронічного дефіциту бюджетних коштів у галузі охорони здоров'я «Лікарняна каса Полтавщини» є чи не найефективнішим позабюджетним джерелом її фінансування.

Як прикро це не звучить, хворіти сьогодні — дороге «задоволення». Тож медики вважають, що завчасно подбати про свій фінансовий стан на час захворювання дають змогу саме громадські об'єднання або членські доброчинні організації, більше нам знайомі як лікарняні каси. Досвід роботи подібних об'єднань у різних регіонах країни демонструє, що в разі хвороби людина, котра є членом об'єднання, може розраховувати на кошти, накопичені з добровільних регулярних членських внесків. На сьогоднішній день однією з найпотужніших та найактивніших в Україні є саме «Лікарняна каса Полтавщини».

Активними пропагандистами є старші медичні сестри відділень ЦРЛ - Федоренко A.M., Бутенко І.О., Жук В.В., Чопенко С.М., а також хворі, які лікувалися за рахунок ЛК.

От і сьогодні мені хотілося б зробити невелику агітацію відносно вступу до ЛК.

Хвора П., 50 p., перебувала на лікуванні в хірургічно - гінекологічному відділенні з 14.01.2011р. по 21.01.2011р. з діагнозом: Панкреатит, стадія загострення і не була членом ЛК.

За час лікування витрати коштів склали 786,78 грн.

От і порахуйте вигідно бути членом ЛК чи ні?

За весь період діяльності медичні установи району отримували від лікарняної каси Полтавщини не тільки медикаменти, а й вироби медичного призначення - термометри, апарати для вимірювання АТ, шприцевий дозатор для анестезіологічної групи, історії хвороби та інше. Ото ж ми маємо безліч схвальних відгуків і вдячних слів на адресу «Лікарняної каси Полтавщини».

Та на цьому не закінчується допомога від цієї благодійної організації: приємними і надзвичайно необхідним подарунком для нашої лікарні, для наших пацієнтів став сучасний кардіограф. А це означає, що якість медичних послуг у нашому районі поліпшуватиметься, що дасть змогу своєчасно виявити патології та запобігти виникненню захворювань.

Від імені усіх присутніх дозвольте щиро подякувати представникам «Лікарняної каси Полтавщини» за розуміння, підтримку та активну співпрацю.

Нехай же і надалі Лікарняна каса докладатиме зусиль для поліпшення медичного забезпечення своїх членів, сприяє реформуванню системи охорони здоров'я, втіленню нових форм діагностики та лікування. А медицина - найкорисніше мистецтво для людства - буде доступнішою та якіснішою для наших земляків і завдяки діяльності благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини».

Акція продовжується.


Інформація про Козельщинський район.

Населення 20 тисяч чоловік.

Станом на 01.01.2011 року членами БО "Лікарняна каса Полтавщини" в районі стало 487 чоловік, що складає 2,33% від населення району, 8 колективів виявило бажання стати колективними членами організації.

За період 2004-2010 роки Козельщинській центральній районній лікарні було надано допомогу (сплачено за медикаменти) на лікування жителів району - членів БО "Лікарняна каса Полтавщини" 289 тисяч гривень (в 2010 році - 75 тисяч грн.) на 1728 випадки звернень за допомогою на обстеження та лікування.

На лікування в інших закладах області членам "Лікарняна каса Полтавщини" Козельщинського району надано допомогу в 236 випадках на суму  37375 грн.

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"