Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Асоціація лікарняних кас України зміцнює свої сили

28.01.2011. На початку 2011 року до членів Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників лікарняних кас» приєдналася благодійна організація «Лікарняна каса столичної міліції», кількість членів якої становить 10000, з керівником Сіяниця М.М.

8 серпня 2008 року у Головному управлінні МВС України в м. Києві за ініціативою відділу медичного забезпечення та Київської міської організації профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України на установчій конференції представників органів та підрозділів був створений Фонд лікування та оздоровлення КМО ПАП ОВС України «Лікарняна каса».

Створення та розбудова фонду здійснювалося за активної підтримки з боку начальника Головного управління та ветеранської організації. Враховуючи стрімкий ріст членства та зростання обсягів роботи по їх обслуговуванню, фонд був реорганізований у самостійну юридичну особу – благодійну організацію «Лікарняна каса столичної міліції» (ЛКСМ), яка була зареєстрована 30 квітня 2009 року Головним управлінням юстиції у місті Києві, у відповідності до Закону України від 16.09.1997 «Про благодійництво та благодійні організації».  Засновником благодійної організації «Лікарняна каса столичної міліції» виступила Київська міська організація профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України.

Всеукраїнська громадська організація (ВГО) «Асоціація працівників лікарняних кас України» (Всеукраинская общественная организация «Ассоциация работников больничных касс Украины») була створена 26 липня 2007 року. Членами «Асоціації працівників лікарняних кас України» є представники з 16 регіонів України. Метою діяльності асоціації є задоволення та захист законних соціальних, економічних, професійних та інших спільних інтересів членів організації, сприяння інтеграції лікарняних кас України, підвищення професійного рівня та лікарської етики працівників медичної галузі та ЛК. ВГО ”Асоціація працівників лікарняних кас України” сприяє відпрацюванню системи двосторонніх угод між лікарняними касами, які функціонують у державі. Завдяки цьому члени лікарняних кас у різних регіонах України можуть отримувати необхідну медичну допомогу в рамках програм медикаментозного та діагностичного забезпечення.

Детальніше про БО «Лікарняна каса столичної міліції» ви можете прочитати тут:

http://www.lksm.kiev.ua/2010-01-20_1.jsf

http://likkasa.com/?p=1986

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"