Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Сергій Вітковський провів розширену нараду

 

11.01.2011

Сергій Вітковський провів розширену нараду з питання:

«Про співпрацю органів державної влади, установ, підприємств та лікувально – профілактичних закладів щодо запровадження в Дарницькому районі системи «Муніципальна лікарняна каса міста Києва».

 

Відкриваючи нараду, Голова Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Вітковський привітав всіх присутніх та наголосив про важливість питань, що винесено сьогодні на розгляд. С. Вітковський зазначив, що Київська міська державна адміністрація на чолі з О. Поповим розробила програму реформування первинної медико-санітарної допомоги у місті Києві. У рамках її реалізації Дарницький та Дніпровський райони столиці визначено пілотними для впровадження проекту реорганізації засад первинної медико-санітарної допомоги в місті Києві.

З метою покращення медикаментозного забезпечення киян у разі медичного ризику ведеться системна та клопітка робота щодо запровадження системи  «Муніципальна лікарняна каса міста Києва», яка розпочала діяти
із 1 січня 2011 року.

Головною метою наради - проведення інформаційної роботи для широкого залучення мешканців Дарницького району міста Києва до членства у БО «Муніципальна лікарняна каса міста Києва».

 

У своєму виступі виконавчий директор БО «Муніципальна лікарняна каса міста Києва» Володимир Долот роз’яснив переваги для киян, які на добровільній основі стануть членами Муніципальної лікарняної каси, а саме:

1. Соціальний захист на випадок хвороби;

2. Гарантований доступ медичної допомоги членам МЛК і їх сімей;

3. Ефективне використання медикаментів;

4. Надання якісних послуг;

5. Система контролю якості надання медичної допомоги членам лікарняної каси;

6. Дисконтна програма членів МЛК.

В. Долот зазначив, що щомісячний внесок для членів МЛК становить 30 грн. на місяць, внесок за дитину -10 грн./міс., студенти денної форми навчання – 15 грн./міс. Додаткову інформацію можна отримати на сайті Благодійної організації «Муніципальна лікарняна каса міста Києва» (МЛК) за адресою http://www.mlk.org.ua/

З підтримкою впровадження системи «Муніципальна лікарняна каса міста Києва» також виступили  в.о. начальника управління охорони здоров`я Дарницької РДА Леся Грицишин та головний лікар КП поліклініка «Навчально практичний центр сімейної медицини» Юрій Сміщук. Доповідачі рекомендували присутнім  долучатися до членства у Лікарняній касі

Наприкінці наради із заключним словом виступила  начальник Головного управління охорони здоров`я КМДА Раїса Моїсеєнко, яка зауважила, що впровадження Муніципальної лікарняної каси в місті Києві «серйозна справа, що вимагає багато зусиль для реалізації головної мети - покращення медичного забезпечення киян».  Р.Моїсеєнко також подякувала С. Вітковському за організацію зустрічі та висловила сподівання щодо подальшої співпраці із Дарницькою районною в місті Києві державною адміністрацією.

http://www.drda.gov.ua/news/view/220 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"