Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Лікарняна каса сприятиме підвищенню ефективності та якості надання медичних послуг

29.12.2010

Голова Правління благодійної організації «Муніципальна лікарняна каса» звернувся до головних лікарів з проханням визначити дві кандидатури, які виконуватимуть функції експертів при наданні медичної допомоги членам лікарняної каси

 

 

На нараді з головними лікарями медичних закладів Головного управління охорони здоров’я КМДА обговорювалось питання взаємодії благодійної організації «Муніципальна лікарняна каса» з лікувальними установами Києва.

«Саме від того, як буде налагоджений зв’язок між лікувальними установами та лікарняної касою залежатиме ефективність роботи з пацієнтом та якість надання медичних послуг», – зазначив голова Правління благодійної організації «Муніципальна лікарняна каса» Валентин Парій.

Одним з основних питань взаємодії між Муніципальною лікарняною касою та медичними закладами міста є порядок і система організації контролю якості надання медичних послуг членам каси. Голова Правління благодійної організації «Муніципальна лікарняна каса» звернувся до головних лікарів з проханням визначити дві кандидатури, які виконуватимуть функції експертів при наданні медичної допомоги членам лікарняної каси. Таким чином буде визначатися ефективність лікування.

Для забезпечення членів лікарняної каси якісними та доступними медикаментами розробляється лікарський формуляр, до якого будуть внесені ліцензовані перевірені медикаменти.

«Лікарняна каса забезпечує лише внесеними до лікарського формуляру медикаментами. Формуляр, розробку якого ми наразі закінчуємо, буде мати найліпшу доказову базу і відповідати світовим взірця», – зазначив Валентин Парій. Застосування лікарського формуляру та розробка і впровадження стандартів лікування дадуть змогу не лише стандартизувати медичні технології, але й оптимізують якість надання медичної допомоги.

З більш детальною інформацію щодо Муніципальної лікарняної каси можна ознайомитися на сайті цієї організації: http://mlk.org.ua/.

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"