1

Голова районної ради

91257

Дзюба О.П.

2

Перший заступник голови РДА

91386

Волошин О.І.

3

Заступник голови РДА

91435

Ярова Л.М.

4

Заступник голови РДА

91165

Голубицька О.І.

5

Керівник апарату РДА

91207

Гречка І..І.

6

Відділ організаційно - кадрової роботи

91641

Титаренко Л.П.

7

Відділ фінансово-господарського забезпечення

91738

Гавриленко Л.М.

8

Загальний відділ

91088

Караваєва Н.М.

9

Відділ ведення Державного реєстру виборців

91609

Онацько Ю.М.

10

Сектор юридичної та реєстраційної роботи

91357

Канельська С.І.

11

Державний реєстратор

91284

Дерій Ф.М.

12

Сектор контролю

92461

Лялька Г.Б.

13

Сектор  взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної  роботи

92472

Вертелецький В.Ф.

14

Сектор  з питань внутрішньої політики  зв’язків з ЗМІ та громадськістю

92337

Дацька А.В

15

Управління економіки

91005

Домашич Н.О.

16

Відділ з питань НС

91134

Жолонко С.М.

17

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту

92483

Хорольська О.І.

18

Відділ охорони здоров’я

91357

Хорольська М.М.

19

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства

91169

Гричка О.В.

20

Архівний відділ

91635

Срібний Ю.П.

21

Служба в справах дітей

91392

Дерій Т.П.

22

Фінансове управління

91082

Цимбалюк Т.М.

23

Управління праці та соціального захисту населення

91053

Лень Т.І.

24

Управління агропромислового розвитку

91481

Хоролець Д.М.

25

Відділ освіти

91498

Матяш Ю.В.

26

Відділ культури і туризму

91281

Ходіс В.М.

27

Трудовий архів

91635

Волик Н.І.

28

Районний центр соціальних служб для молоді

91161

Шульженко В.Ф.

29

Управління Пенсійного фонду

92106

Лисиця С.М.

30

Управління юстиції

91893

Тарадай Н.В.

31

Прокуратура

91044

Безцінний О.В.

32

Районний суд

91034

Рябченко В.В.

33

РВ УМВС України в Полтавській області

91360

Самсоненко В.В.

34

Відділ земельних ресурсів

91407

Кундіренко Л.Я.

35

Відділ статистики

91282

Тур Т.П.

36

Контрольно-ревізійний відділ

91538

Кузнєцова К.О.

37

Відділення Миргородської ОДПІ

91441

Сліпець В.І.

38

Управління Державного казначейства

91278

Євченко Н.В.

39

Районний військовий комісаріат

91254

Фисун Ю.О.

40

Районний центр зайнятості

92268

Білаш Е.В.

41

ППЧ-37

91433

Ставничий Є.М.

42

Сектор контролю за дотриманням природоохоронного законодавства

91160

Скороход С.А.

43

Центральна районна лікарня

91432

Корячка М.Г.

44

Санепідемстанція

91158

Монастирна С.І.

45

Ветеринарна лікарня

91566

в.о.Григорчук О.В.

46

Селищна рада

91453

Магда В.І.

47

Райспоживспілка

91273

Веремійченко А.М.

48

Філія ВАТ “Полтаваобленерго”

91606

Токар О.А.

49

УЕГГ

91046

Фурман

50

Комбінат комунальних підприємств

91089

Зінченко Л.В.

51

Цех електрозв’язку №11

91177

Безручко В.Г.

52

Вузол зв’язку

91479

Безрук Л.Г.

53

Шишацька філія райавтодор

91250

Павелко І.В.

54

Редакція газети “Сільське життя”

91043

Проць Я.В.

55

Редакція районного радіо

92141

Волик А.І.

56

Райком профспілки працівників АПК

91249

Тронь С.М.

57

Відділення Ощадного банку № 5465

91268

Замоздра К.П.

58

Відділення комерційного банку “Приватбанк”

92287

Титаренко Л.І.

59

Відділення банку “Аваль”

91265

Мотченко Н.Ю.

60

Відділення “Полтавабанк”

91492

Сліпець Т.В.

61

Відділення НАСК “Оранта”

91290

 

62

Центральна бібліотечна система

92467

Голякова Н.К.

63

Центральна аптека № 23

91668

Ляшенко Л.І.

64

Аптека “Гліц-фарм”

92266

Павліченко В.М.

65

Насіннєва інспекція

91114

Скриль Ю.О.

66

Станція захисту рослин

92116

Білокіз Л.М.

67

Шишацька школа ім. В.І.Вернадського

91767

Чмир В.С.

68

Дитячий садок “Ясочка”

91408

Усенко Н.О.

69

Будинок юнацької та дитячої творчості

91275

Хлівна Т. І.

70

Інспекція технічного нагляду

91391

Скрипка А.В.

71

Кіновідеомережа

91106

Кривошапка М.П.

72

Музична школа

91397

Черкас О.В.

73

Фонд соцстраху від нещасних випадків

91546

Крутько О.О.

74

Фонд соцстраху від тимчасової втрати непрацездатності

92212

Удод В.І.

75

Комбікормовий завод

91311

Корсун П.І.

76

Шишацький комунальний ринок

 

Жайворонок Л.І.

Cільські ради

 

1

Баранівська сільська рада

9-37-31

Сулим М.В.

2

Великобузівська сільська рада

9-64-31

Цьова К.С.

3

Великоперевізька сільська рада

9-48-41

Калін В.П.

4

Воскобійницька сільська рада

9-65-31

Карпенко О.І.

5

Гоголівська сільська рада

9-38-42

Шарлай А.І.

6

Жоржівська сільська рада

9-43-31

Бельмас В.І.

7

Ковалівська сільська рада

9-66-31

Антоненко О.І.

8

Ковердинобалківська сільська рада

9-61-41

Коркоша Г.С.

9

Куйбишевська сільська рада

9-46-51

Кудряшова О.М.

10

Михайликівська сільська рада

9-76-45

Михайлик М.М.

11

Пришибська сільська рада

9-42-31

Виговська Г.С.

12

Сагайдацька сільська рада

9-86-81

Рудич В.І.

13

Федунська сільська рада

9-34-31

Мальчик П.В.

14

Яреськівська сільська рада

9-81-42

Заїка Д.І.