Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

П'ять гривень - і будь здоровим!

21.05.2004
"Лікарняна каса Полтавщини" — таку назву моє благодійна організація, яка планує докорінно змінити відносини "лікар — хворий", що на сьогодні склалися в системі охорони здоров'я.
ЯК ЗАЗНАЧИВ виконавчий директор каси Віталій Шевченко, ще наприкінці XIX століття в Україні виникли лікарняні каси їхнє існування цілком задовольняло лікарні, і самих хворих, і роботодавців, які всіляко заохочували вступ своїх працівників до медичних кас.
— Сьогодні переважна більшість населення не має можливості належним чином подбати про своє здоров'я, — продовжує Віталій Владиславович. — Як наслідок — смертність перевищує народжуваність: щороку вмирає близько 400 тисяч українців, тобто йде в небуття населення такого міста, як Полтава. Ціни на медикаменти, низький рівень забезпечення лікарень, особливо сільських та районних, відомі кожному селянину, який хоч раз звертався за медичною допомогою.


Тому мета благодійної організації — створити умови, за яких людина обслуговувалася б у медичному закладі за суто символічну плату.
Аби стати клієнтом "Лікарняної каси Полтавщини", треба в будь-якому відділенні "Приватбанку" написати за зразком заяву, сплатити 3 гривні вступних внесків, а потім щомісяця перераховувати на рахунок каси 5 гривень. Через два місяці після подачі заяви і сплати внесків людина отримує індивідуальну пластикову картку, яка надає право на безкоштовне медичне обслуговування, медикаментозне забезпечення у разі захворювання. Причому як амбулаторно так і на стаціонарному лікуванні.
Погодьтеся, що 5 гривень щомісяця ні зроблять великої «дірки» в сімейному бюджеті, а от пільг та переваг у разі захворювання нададуть значних.
"Лікарняна каса Полтавщини" приймає колективні заявки від установ, організації та підприємств, незалежно від форми власності. Тож якщо керівник підприємства, фірми дійсно піклується про здоров'я своїх підлеглих, його заява на колективне членство у "Лікарняній касі Полтавщини" буде слушним і реальним кроком до цієї мети.

Юрій Волков,
журналіст.

 

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.