Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Лікарняні каси - джерело додаткового фінансування системи охорони здоров'я

№ 115 (20961) 01.08.2007

НЕЩОДАВНО Міністерство юстиції України зареєструвало Всеукраїнську громадську організацію "Асоціація працівників лікарняних кас України". Саме цій події була присвячена конференція, яка днями відбулася у Полтаві. Учасників зібрання, що прибули майже з усіх куточків України, привітали заступник голови обласної ради Петро Ворона, ректор Української медичної стоматологічної академії В'ячеслав Ждан, заступник начальника управління охорони здоров я облдержадміністрації Юрій Курилко.
- Лікарняні каси - потужне джерело додаткового фінансування системи охорони здоров'я, - вважає голова правління Всеукраїнської громадської організації "Асоціація працівників лікарняних кас України" Валентин Парій. - Нині в Україні функціонує понад 200 лікарняних кас. Ми ставимо собі за мету об'єднати їх на загальнодержавному рівні, аби наші пацієнти могли отримати медичну допомогу в будь-якому куточку України. Також сформуємо плани інтегрування лікарняних кас із лікувально-профілактичними закладами, особливо сімейної медицини. Це дасть можливість запроваджувати нові лікувальні технології та медичні стандарти, які базуються на принципах доказової медицини.
Лікарняні каси діють в Україні вже десять років і об'єднують понад мільйон членів. Полтава не випадково була обрана місцем проведення конференції. Адже благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини" - одна з найпотужніших в Україні поряд із Житомирською, Харківською та Миколаївською. За словами голови правління організації Леоніда Куроєдова, вона налічує до 30 тисяч членів. Учасники конференції обговорили низку інших питань і виробили план подальшої діяльності громадської організації "Асоціація працівників лікарняних кас України".
Ірина РОГОЖИНСЬКА "Зоря Полтавщини''

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.