Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Пацієнт завжди має право на медичну допомогу

№38 (369), 24.09.2009
Кожен з нас у випадку хвороби залишається сам на сам зі своєю проблемою. Де купити вночі медикаменти? Де взяти на операцію необхідну кількість грошей? Де впевненість, що призначено дійсно необхідні медикаменти? Чи несе відповідальність лікар, написавши Вам на шматку аркуша список ліків, а наступного дня інший лікар напише новий список, а ліки вже придбано?


Шість років в Полтавській області працює благодійна організація «ЛІКАРНЯНА КАСА ПОЛТАВЩИНИ». На 1 вересня 2009 року членами організації стало понад ЗО тисяч громадян області (1,97% загальної кількості населення області). З початку роботи «ЛІКАРНЯНОЇ КАСИ ПОЛТАВЩИНИ» допомогу отримали в 55 тис. випадках звернень членів «ЛІКАРНЯНОЇ КАСИ ПОЛТАВЩИНИ» на суму більше 8 млн. грн., міським та районним лікарням для покращення обслуговування членів «ЛІКАРНЯНОЇ КАСИ ПОЛТАВЩИНИ» надано медичного обладнання на суму більше 240 тис. грн.
Основним напрямком діяльності «ЛІКАРНЯНОЇ КАСИ ПОЛТАВЩИНИ» є безкоштовне забезпечення її членів, на період їх захворювання, медикаментами та медичними засобами, яке проводиться в усіх державних лікувально-профілактичних закладах після пред'явлення членського квитка.
Вступний внесок в ЛКП складає З (три) гривні. Вступний внесок сплачується одноразово при вступі в ЛКП. Членський щомісячний внесок члена ЛК складає 2,5% від мінімальної заробітної плати, з 01.01.2009 року та й по сьогоднішній день -15 (п'ятнадцять) гривень.
Отримавши посвідчення «ЛІКАРНЯНОЇ КАСИ ПОЛТАВЩИНИ», людина отримує впевненість, що незалежно від її матеріального статку, у випадку загострення захворювання вона отримає безкоштовно медикаменти по захворюванню, дійсно необхідні їй в  даний час, медикаменти, які дієві та результат дії яких пацієнт відчує протягом лікування.
Кількість разів лікування та сума на лікування не обмежена сумою сплачених членських внесків - це солідарний принцип допомоги.
Отримувати медичну допомогу можна в усіх державних лікарнях Полтавської області - чи в ЦРЛ, чи в обласних закладах, чи в інших міських лікарнях.
Всю необхідну інформацію можна отримати в Полтаві за телефоном 63-74-56, чи за адресою: 36021, м. Полтава, вул. Залізна, 17 (нова 4 поліклініка).

 


http://www.poltavalk.com.ua. Віталій Владиславович Шевченко, виконавчий директор «ЛІКАРНЯНА КАСА ПОЛТАВЩИНИ».

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.