Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Вступайте до лікарняної каси

І з вересня 2003 року в Полтавській області почала працювати благодійна організація „Лікарняна каса Полтавщини". Головною метою створення організації є сприяння розвитку охорони здоров'я в Полтавській області, вдосконалення медичної допомоги населенню та безкоштовне забезпечення членів ЛК, в разі їх захворювання, ліками та медичними засобами, призначеними для діагностики. Ініціатором створення каси виступила обласна рада. На 1 вересня 2006 року членами організації стали понад 21 тисяча громадян області. З початку роботи ЛК допомогу отримали 12,5 тисячі чоловік — членів ЛК на суму більше 1,5 мільйона гривень. Лікарням, для покращення обслуговування членів ЛК, надано медичного обладнання на суму 143044 гривень.


Членство в ЛК має добровільний характер. Особи, які бажають вступити до ЛК, подають особисту заяву на ім'я голови правління (зразки є в усіх відділеннях ПриватБанку) та сплачують вступний одноразовий внесок 3 гривні та щомісячно членський внесок 5 гривень у відділеннях ПриватБанку. Членам Л К видається членський квиток  електронна пластикова картка. Допомога на лікування члена Л К починається через 2 місяці після першої сплати членських внесків та при своєчасних щомісячних внесках. За амбулаторно-поліклінічною допомогою член ЛК проходить безкоштовне обстеження в поліклініці та отримує рецепти встановленого зразка на безкоштовне отримання препаратів у аптечних закладах, з якими співпрацює ЛК. При стаціонарному лікуванні він забезпечується медикаментозними препаратами, необхідними розхідними матеріалами.
Лікарняна каса — перший крок до обов'язкового медичного страхування.
На даний час у районі нараховується 445 членів „Лікарняної каси Полтавщини", що становить 1,99% від загальної кількості населення. За період із 2004-го по 2006 рік пролікувалось 415 членів ЛК на загальну суму 52728 гривень. За кількістю членів ЛК Машівський район посідає п'яте місце в області, за використанням коштів на лікування — друге.
Вступайте до „Лікарняної каси Полтавщини", отримуйте, при потребі, безкоштовне лікування.
Доброго вам здоров'я!

 

Л.ПРАВОСУДЬКО,
завідуюча поліклінічним відділенням ЦРЛ.

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.