ОРЖИЦЯ. ДОВІДНИК ТЕЛЕФОНІВ керівників підприємств, установ і організацій

ОРГАНІЗАЦІЯ

 

КЕРІВНИК  ОРГАНІЗАЦІЇ

ТЕЛЕФОН

АЗС  “Кременчукнафтопродукт”

Несен   Валентина  Афанасіївна

91-7-75

АЗС “Полтаванафтопродукт”

Дмитренко   Раїса  Василівна

91-5-55

АЗС “Надєжда”

Шульга   Віталій  Олександрович

91-2-53

Автостанція

Расказова  Леся  Миколаївна

91-3-05

Аптека № 3

Тарасенко  Людмила  Григорівна

91-6-30

Аптека №129

Трояновська   Любов  Георгіївна

91-1-27

Банк “Ощадний”

Пасько  Марія  Іванівна

91-2-51

Банк «АВАЛЬ» 91-6-69

Тучина  Лариса Іванівна

92-3-18

Банк «ПРИВАТБАНК» 91-1-13,  92-9-95

Мироненко Віта Іванівна

91-1-96

ВАТ “Лазірки-елеватор”

Сушко  Віктор  Володимирович

94-2-67

ВАТ “Наука-елеватор”

Вустяк Григорій  Антонович

94-4-62

Ветбаклабораторія

Бичкова  Надія  Миколаївна

91-2-61

Відділ Держкомзему

Кудрявцев  Олександр  Васильович

91-4-44

Відділ капітального будівництва

Маліченко  Микола  Максимович

91-5-44

Відділ контрольно-ревізійний

Слинько  Наталія  Валеріївна

91-1-59

Відділ культури

Рябець  Віктор  Іванович

91-3-30

Відділ освіти

Стасенко  Наталія  Іванівна

91-3-37

Відділ профдезинфекції

Галушка  Валерій  Якович

91-4-48

Відділ статистики

Федоренко  Віктор  Васильович

91-7-35

Військова призовна дільниця

Тесля  Раїса  Олексіївна

91-8-34

Вузол  електрозв’язку 91-8-03 (дисп.)

Маліченко  Юрій  Вікторович

91-1-01

Вузол поштового зв’язку(2615) 22-81 підп.

Маліченко  Оксана  Василівна

91-2-01

Газова служба 91-4-09

Маліченко  Володимир  Миколайович

91-8-09

Держстрах НАСК “Оранта”

Васяткін  Михайло  Миколайович

91-2-42

АТ”Українська пожежно-страхова компанія”

Масенко  Анатолій  Миколайович

91-5-73

ЗАТ «Страхова компанія «Провідна»

 

92-4-37

Дитсадок

Кошова  Наталія  Петрівна

91-1-53

ДАІ

 

Шаповаленко  Олександр  ІІванович

91-1-26

ДЮСШ

Тарасенко  Олександр  Григорович

91-6-39

ЗАГС

Дейнека  Ірина  Миколаївна

91-3-34

Залізнична станція

Гетьман  Іван  Іванович

94-2-26

ЗАТ “Райдуга”

Лантух  Олександр  Іванович

91-2-13

І нкубаторна станція

Маліченко  Віктор  Іванович

91-1-58

І нспекція Держтехнагляду

Шейко  Іван  Васильович

91-1-42

Казначейство  91-1-84

Цуп  Василь  Миколайович

91-7-30

Комбікормовий з-д”Світоч” 91.1.05,98.5.48 бух

Горб  Микола  Миколайович

91-8-07

“Оржицяводоканал”  91-5-74

Слинько  Микола  Миколайович

91-4-62

Лісництво  (державне)

Хлюст  Олег  Миколайович

91-3-07

Лісництво  (міжгосподарське)

Смаглій Микола Гаврилович

91-1-81

Магазин “Запчастини”

Шпурик  Микола  Вікторович

91-3-03

Магазин “Каштан”

Авдалян  Деренік  Юрдабекович

91-2-71

Магазин “Віка”

Кулик  Валентина  Василівна

92-3-23

Магазин “Світанок”

Дворніченко  Анатолій  Олександрович

92-5-44

Магазин “Стимул”

Семенюта  Олександр  Іванович

92-1-55

Міліція 91-3-98

Бондаренко Євгеній Володимирович

91-5-68

МП “Кота”

Алексанян  Вазген  Людвігович

91-2-82

Оржицький районний суд      91-6-61

Маліченко  Василь  Володимирович

91-5-45

Музей

Мунько  Людмила  Григорівна

91-3-84

Насіннева інспекція

Коханська Тетяна Василівна

91-2-16

Нотаріальна контора

Потапенко Людмила Дмитрівна

91-3-68

Оржицьке агропроменерго   97-3-46

Бобик  Володимир Васильович

91-0-76

Пенсійний фонд   91-4-66,  91-3-47

Корнієнко Тетяна Миколаївна

91-3-79

Підприємство ветмедицини

Сиса  Тетяна Анатоліївна

91-3-73

Податкова інспекція

Бабенко  Олег  Вікторович

91-8-02

Пожежна частина

Чугуєвець  Олексій  Васильович

92-4-22

Полтаваобленерго  91-4-50,  91-5-08

Слинько  Олег  Васильович

91-1-61

Прокуратура    91-5-51

Ринденко  Олександр  Анатолійович

92-1-69

Профспілка АПК   91-1-43

Бондаренко  Алла  Федорівна

91-1-43

Рада ветеранів

Федорченко  Віра  Григорівна

91-7-84

Радіомовлення

Василькова  Лілія  Олександрівна

91-3-84

Райавтодор 91-3-61

Євсік  Анатолій  Борисович

91-3-94

Районна бібліотека

Черненко Валентина Степанівна

91-3-84

Районна лікарня   91-4-74, 91-7-77

Пістун  Світлана  Анатоліївна

91-5-72

Районний будинок  культури

Коханський  Микола  Мечиславович

91-5-56

Райспоживспілка

Дейнека  Наталія  Олексіївна

91-8-94

Редакція “Оржицьке вісті”  91-1-68,  91-4-68

Баганець  Григорій  Іванович

91-5-60

Санстанція

Буряк  Світлана  Іванівна

92-1-30

Спортивне тов. ”Колос”

Юхименко  Василь  Миколайович

92-4-89

СПТУ-46       94-2-55

Сергієнко  Анатолій  Дмитрович

94-3-36

Станція штучного осіменіння

Мирненко  Ніна  Василівна

91-1-71

Судова виконавча служба

Слинько  Юлія  Петрівна

91-5-98

Район. Територіальний центр соц. обслугов.

Сторчак Анатолій Васильович

91-7-12

ТОВ “Оксамит”

Жужа  Юрій  Валентинович

94-2-02

ТОВ «Побутрембуд»

Маслак Яків Олексійович

92-9-87

Товариство мисл.і рибалок  91-2-98

Клименко  Віталій  Володимирович

91-7-17

Торфопідприємство

 

91-4-58

Упр. праці та соцзахисту  91-3-38

Чайка Дмитро Олександрович

92-3-88

Управління юстиції

Шульга  Ніна  Віталіївна

92-3-85

Фінансове управління  91-4-39

Денисенко  В’ячеслав  Іванович

91-3-39

Фонд соц.страх. від нещасн. випадків

Чайка  Лідія  Петрівна

92-3-76

Хлібзавод

Шамілов  Муслім  Магомедович

 

Цегельний завод (Тарасівка)

Гуднін  Павло  Іванович

 

Цегельний завод (Сазонівка)

Голобородько  Геннадій  Петрович

 

Центр зайнятості 91-8-73

Кирпань  Валерій  Васильович

91-7-83

Центр соц.служби для молоді

Проценко  Людмила  Константинівна

91-6-11

Цукровий завод  95-5-22

Мошенець  Олександр  Володим.

92-9-97

Школа 91-1-57      92-9-94

Вінніченко  Василь  Степанович

91-4-56

Упр.держ.департаменту з питань виконання  покарань

Боговик  Валентина  Тимофіївна

91-2-07

Керівники  господарств  Оржицького  району

п / п

Повна   назва

господарства

Центральна

садиба

Прізвище,ім’я,

по батькові керівника

телефон

 

робочий

прямий

ФАКС

 

1.

ТОВ    ”РостАгро»

Воронинці

Савлучинський

Михайло  Олексійович

98-3-21

91-5-66

98-3-43

 

2.

ТОВ    ”Яромир-АГРО”

Чайківщина

Ганем

Акрам  Фуад

(258)

62-6-18

 

 

 

3.

ПСП    ”Приват-Агро”

Райозеро

Куць

Станіслав  Іванович

91-3-60

 

91-3-60

 

4.

ППП    “Лазірки”

Лазірки

Омелян

Микола  Петрович

94-2-56

92-9-99

94-3-92

 

5.

СВГК  ”Плехів”

Плехів

Мазур

Людмила  Петрівна

96-3-59

 

 

 

6.

СТОВ  “Україна”

Чутівка

Тесля

Іван  Давидович

96-2-43

91-5-50

96-2-43

 

7.

СТОВ  “Селецька”

В.Селецька

Стилик

Володимир  Сергійович

95-2-43

92-9-79

 

 

8.

СТОВ  “Лукім”я”

Лукім”я

Шингарій

Іван   Петрович

93-2-33

91-3-56

93-2-33

 

9.

СТОВ  “АФ ”Дружба”

Круподеринці

Безрук

Григорій      Антонович

93-5-36

92-9-90

93-5-36

 

10.

СТОВ  “Маяк”

Сазонівка

Божко

Віктор Іванович

99-7-21

 

99-7-21

 

11.

СТОВ  “АФ “Зоря”

Чевельча

Подолянко

Павло  Ілліч

93-7-71

92-9-88

93-7-64

 

12.

СТОВ  “Денисівка”

Денисівка

Сабадаш

Олександр  Борисов.

93-6-31

92-9-89

93-6-21

 

13.

СТОВ  “Савинці”

Савинці

Буць

Сергій  Іванович

99-6-00

92-9-80

 

 

14.

СТОВ  “АФ ”Куйбишево”

Куйбишево

Передерій

Григорій  Васильович

93-4-18

92-9-91

93-4-16

 

15.

СТОВ  “АФ ”Оржицька”

Тарасенкове

Несен

Володимир  Григорович

93-1-10

92-9-81

93-1-21

 
                 

1

Дошкільні навчальні заклади

 

 

 

 

 

№ п/п

Назва закладу

ПІБ завідуючого ДНЗ

Адреса

Телефон

1

Великоселецький ДНЗ

Федоренко Валентина Григорівна

с. Великоселецьке  37750

 

2

Воронинцівський ДНЗ

Холодняк Валентина Федорівна

с.Воронинці вул.Леніна 12,  37711

98-3-40

3

Денисівський ДНЗ

Жайворінок Людмила Миколаївна

с.Денисівка      37732

93-6-64

4

Зарізький ДНЗ

Іщенко Анатолій Володимирович

с.Заріг вул.Леніна, 2  37740

ЗОШ  97-3-81

5

Золотухівський  ДНЗ

Норка Людмила Миколаївна

с. Золотухи    37733

91-5-12 (с/р)

6

Лазірківський ДНЗ

Бедрик Надія Кузьмівна

с. Лазірки     37710

94-2-65

7

Лукімський ДНЗ

Титенко Раїса Василівна

с. Лукім”я,      37751

ЗОШ  93-2-43

8

Круподеринський ДНЗ

Кравченко Наталія Веніаминівна

с. Круподеринці   37721

93-5-80

9

Куйбишевський ДНЗ

Божко Наталія Петрівна

с. Куйбишеве 37712

96-7-14

10

Новооржицький ДНЗ

Пащенко  Ніна Анатоліївна

смт.Новооржицьке, вул.Жовтнева   37714

92-6-66

11

Оржицький ДНЗ

Кошова Наталія Петрівна

смт.Оржиця, вул.Леніна, 40  37700

91-1-53

12

Онішківський ДНЗ

Ведмідь Наталія Іванівна

с. Онішки  вул.Радянська, 1    37706

ЗОШ 96-6-90

13

Савинський ДНЗ

Мартиненко Світлана Василівна

с. Савинці      37722

99-6-64

14

Тарасенківський ДНЗ

Шамаєва Людмила Олександрівна

с.Тарасенкове  37734

93-1-69

15

Чайківщинський ДНЗ

Шаповаленко Людмила Дмитрівна

с. Чайківщинська 37742

97-6-70

16

Чевельчанський ДНЗ

Бондаренко Раїса Павлівна

с. Чевельча         37724

93-7-81

17

Чутівський ДНЗ

Оленцевич Ольга Миколаївна

с. Чутівка  37743

96-2-66

18

Плехівський ДНЗ

Рожко Світлана Самійлівна

с.Плехів          37752

96-4-40

19

Сазонівський ДНЗ

Зоріна Ніна Іванівна

с.Сазонівка     37723

99-7-23

 

 

 

 

 

 

Загальноосвітні навчальні заклади

 

 

 

 

 

Назва закладу

ПІБ директора

Фактична адреса (Оржицький район, Полтавська область)

№ тел. учит.

1

Денисівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Пасішніченко Валерій Миколайович

с.Денисівка, вул.Жовтневої революції, 12      37732

93-6-34 99-4-93

2

Зарізька ЗОШ І-ІІІ ст..

Тесля Микола Михайлович

с.Заріг вул.Леніна, 2  37740

97-3-40 97-3-81

3

Круподеринська ЗОШ І-ІІІ ст.

Бутенко Микола Миколайович

с. Круподеринці, вул.Крупської, 4  37721

93-5-18 93-5-35

4

Куйбишевська ЗОШ І-ІІІ ст.

Петренко Михайло Іванович

с. Куйбишеве, вул.Крупської,   37712

93-4-44

5

Лазірківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Коросташова Лідія Дмитрівна

с. Лазірки, вул.Леніна, 1 37710

94-3-30

6

Лукімська ЗОШ І-ІІІ ст.

Колісник Світлана Григорівна

с. Лукім'я,      37751

93-2-43

7

Новооржицька ЗОШ І-ІІІ ст.

Корнійко Валентина Миколаївна

смт.Новооржицьке, вул.Жовтнева, 3   37714

92-6-94 92-7-91

8

Оржицька ЗОШ І-ІІІ ст.

Вінніченко Василь Степанович

смт.Оржиця, вул.Леніна,16 37700

91-4-56 91-1-57

9

Райозерська ЗОШ І-ІІІ ст.

Лаптєва Наталія Григорівна

с. Райозеро,     37730

99-1-36

10

Староіржавецька ЗОШ І-ІІІ ст.

Константиненко Лариса Миколаївна

с. Старий Іржавець, вул.Шкільна, 1     37741

97-5-57 97-5-56

11

Чевельчанська ЗОШ І-ІІІ ст.

Слинько Віра Іванівна

с. Чевельча вул.Леніна, 31    37724

93-7-01

12

Чутівська ЗОШ І-ІІІ

Сук Юрій Віталійович

с. Чутівка  37743

96-2-40

13

Яблунівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Стрілець Павло Дмитрович

с. Яблуневе вул.Жовтнева, 60  37720

96-5-40

14

Величківська ЗОШ І-ІІ ст.

Мацюк Оксана Петрівна

с. Лазірки, вул.Панаса Мирного 7,      37710

94-3-23

15

В.Селецька ЗОШ І-ІІ ст.

Кирпань Катерина Іванівна

с. Великоселецьке  37750

95-2-74

16

Воронинцівська ЗОШ І-ІІ ст.

Литвин Любов Миколаївна

с.Воронинці вул.Леніна 12,  37711

98-3-40

17

Золотухівська  ЗОШ І-ІІ ст.

Симчина Олександр Юрійович

с. Золотухи вул. Радянська, 1   37733

98-6-49

18

Кандибівська ЗОШ І-ІІ ст.

Юрченко Юрій Григорович

с.Сазонівка     37723

99-7-23

19

Онішківська ЗОШ І-ІІ ст.

Нестеренко Валентина Миколаївна

с. Онішки  вул.Радянська, 1   37706

96-6-90

20

Плехівська ЗОШ І-ІІ ст.

Яковенко Микола Іванович

с.Плехів          37752

96-4-40

21

Савинська ЗОШ І-ІІ

Минка  Надія Дмитрівна

с. Савинці      37722

99-6-14

22

Тарасенківська ЗОШ І-ІІ ст.

Коваленко Валентина Іванівна

с.Тарасенкове  37734

93-1-33

23

Хорошківська ЗОШ І-ІІ ст.

Шульга Валентина Михайлівна

с. Хорошки  37713

98-1-53

24

Чайківщинська ЗОШ І-ІІ ст.

Чайка Віра Степанівна

с. Чайківщинська 37742

91-1-24

25

Маяківська ЗОШ І ст.

Дудченко Анатолій Анатолійович

с.Маяківка

98-6-54