Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Олександр Попов зустрівся із керівництвом виробників фармацевтичної продукції ЗАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» і ВАТ «Фармак»

30 листопада 2010 року Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов відвідав фармацевтичні заводи столиці – ЗАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» і ВАТ «Фармак».

У ході робочого візиту Олександр Попов оглянув виробництво препаратів та провів зустрічі із керівниками підприємств, в ході яких обговорювалось питання тісної співпраці Київської міської державної адміністрації із ЗАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» та ВАТ «Фармак» в реалізації програми муніципальної лікарняної каси.

«Не для кого не секрет, що кияни змушені купувати медичні препарати за завищеними цінами. Хочу наголосити, що здоров‘я людини в жодному разі не має бути предметом для наживи – це моя принципова позиція. Кияни мають отримувати якісні ліки за доступною ціною. Отже мета нашого візиту – встановити відносини із виробниками фармацевтичної продукції та виключити посередників у питанні поставки ліків до медичних закладів Києва», – зазначив Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

Фото Юрія Коваленко

http://www.kmv.gov.ua

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"