Загальна інформація

  На 01.01.2017  року власниками картки БО "Лікарняна каса Полтавщини" стало  22028 жителів Полтавщини (1,54 % загальної кількості населення області).
  Надано допомогу на лікування та обстеження в стаціонарних і амбулаторних умовах за весь період роботи – більше 210 тисяч випадків звернень.

  ЛК співпрацює з усіма державними закладами охорони здоров'я області і має можливість забезпечити їх медикаментами для лікування власників картки організації.

  За період роботи організації з 2004 по 2015 рік було надано лікарняною касою благодійну допомогу закладам охорони здоров'я області медичним обладнанням на суму понад 6,5 млн. грн..

  За період з 2004  по 2016 рік на обстеження та лікування членів ЛК використано понад 50 млн. грн.

  Про спільну благодійну діяльність підписано договори з 370 організаціями по області.

  За рахунок ЛК було проліковано 89 власників картки ЛК в лікувальних закладах м. Києва, м.Харкова, м.Донецька, м.Черкаси, м.Запоріжжя,

  Згідно договорів про спільну діяльність було надано допомогу 4 членам БО "Лікарняна каса Житомирської області".

  З 1 січня 2011 року члени «Лікарняної каси Полтавщини» мають можливість отримувати ургентну допомогу не лише в Полтавській області, а також в Житомирській, Рівненській, Херсонській, Харківській, Львівській областях та в містах Київ, Чернігів, Суми, Маріуполь. Співпраця лікарняних кас з іншими членами ВГО «Асоціація працівників лікарняних кас України» дає можливість починати об’єднання зусиль різних областей та надавати допомогу членам організації в різних регіонах України.

  Сума допомоги при лікуванні в Полтавській області не обмежена та залежить від тяжкості захворювання.

  Сума допомоги за межами Полтавської області до 4 000 грн.

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

  Please publish modules in offcanvas position.