Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Пацієнт має право на медичну допомогу.

Держава  законодавчо гарантує охорону здоров'я громадян, безкоштовну медичну допомогу, але практично не виділяє в повному обсязі кошти для цієї мети.
За роки незалежності України, держава не забезпечила законодавчої бази для реформування охорони здоров’я.
Багато хто чекає  на обов'язкове медичне страхування, або ще плекає надії на повернення повної безкоштовної "радянської" медицини. Якщо держава не має можливості надати медичним працівникам належну заробітну плату, то звідки взяти кошти на 100 відсоткове забезпечення медикаментами лікарень?

Враховуючи неповне бюджетне фінансування охорони здоров’я, пацієнт у випадку хвороби, залишається сам на сам зі своєю проблемою. Низька платоспроможність основної частини населення не дозволяє йому отримувати медичну допомогу в повному обсязі.

Потрапивши в лікарню, людина отримує список ліків, шукає на них гроші.
Але вже зараз можна захистити своє здоров’я. Вже близько 130 років відомий механізм, який дозволяє забезпечити своє лікування всім бажаючим.
Механізм лікарняних кас - це об’єднання потенційних пацієнтів, які не чекають милості від держави, а своїми зусиллями та коштами забезпечують своє лікування.

«Лікарняна каса Полтавщини» налагодила в Полтавській області механізм забезпечення власникам картки організації медикаментами при лікуванні з контролем доцільності призначення медикаментів.

Ставши власником картки БО «Лікарняна каса Полтавщини», сплачуючи регулярно благодійні внески, Ви будете впевнені, що у випадку лікування, за замовлені лікарнею медикаменти, сплатить каса.

Каса працює по принципу солідарності та взаємодопомоги.

Не всі хворіють одночасно і однаково тяжко! Більш здорові допомагають слабкішим, але при цьому мають гарантію на допомогу у випадку несподіваного різкого погіршення свого здоров’я.

“Один за всіх – всі за кожного ” – це наш принцип.

Це –  благодійна  організація «Лікарняна каса Полтавщини».

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"