Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Херсонська область

Белозерская больничная касса была создана в 1999 году, и за 15 лет своего существования доказала жителям района свою эффективность.
Такое мнение в интервью «ПИК» высказал председатель Белозерской больничной кассы Василий Пономаренко.
Он рассказал, что при создании этого общественного формирования преследовались три основные цели. Это - проведение медицинских обследований членов кассы, лечение их в полном объеме в лечебных учреждениях района, а в случае необходимости прохождения лечения в областных медучреждениях, выделение всех необходимых медикаментов.

26.04.2012

В народі її також називають аналогом медичного страхування. Наразі в об’єднані налічують близько двох тисяч херсонців, серед них Іван Гнітецький. Як розповідає, до організації вступив більше шести років. Зазначає, все задовольняло – комфортність сплати, кількість та якість медикаментів, а також швидкість видачі допомоги.

Своєчасно надати медикаментозну допомогу – одне з головних завдань «Лікарняної каси». Надання додаткової медичної допомоги населенню здійснюється за рахунок накопичених цільових внесків юридичних та фізичних осіб. 

«Лікарняна каса» – це громадська, неприбуткова, самостійна організація, до якої можуть входити всі бажаючі. Її метою є забезпечення своїх членів, у разі потреби, необхідними медикаментами для лікування на солідарній основі.

Свого часу про лікарняні каси не писав лише ледачий. Коли їх почали створювати, розмов точилося...

Свого часу про лікарняні каси не писав лише ледачий. Коли їх почали створювати, розмов точилося чимало: чи вигідна це справа, чи приживуться, чи стануть прообразом страхової медицини? А потім про них ніби забули. Ми вирішили ліквідувати це упущення й розповісти про роботу однієї з них.

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"