Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Кіровоградська область

18.12.2014

Керівництво благодійної організації «Районна лікарняна каса» передало Олександрійській районній амбулаторії портативний електрокардіограф, вартістю 12 тис грн. Його придбали за рахунок благодійних внесків, які щомісяця сплачують члени організації.

Як повідомив кореспонденту Першої електронної керівник Центру первинної медико-соціальної допомоги району Олександр Гірник, новим обладнанням користуватимуться лікарі загальної практики сімейної медицини.

26 лютого голова Олександрійської районної державної адміністрації Віталій Згама взяв участь у роботі конференції районної благодійної організації «Районна лікарняна каса». Делегатами конференції були майже 70 осіб – жителів району, серед яких керівники територій, представники підприємств, установ і організацій різних форм власності, які працюють на теренах Олександрійщини. Головне завдання лікарняної каси – забезпечення медичною допомогою її членів.

12.11.2013

Олександрійська районна організація ветеранів України - громадська організація, офіційно зареєстрована і постійно захищає соціальні, економічні інтереси жителів Олександрійщини, зокрема, людей похилого віку, ветеранів війни, воїнів - афганців. За останні роки робота ветеранської організації високо оцінена як на районному, так і на обласному рівнях.  У своїй роботі рада ветеранів тісно і плідно співпрацює перш за все з керівництвом райдержадміністрації, а також з іншими організаціями і установами, у тому числі і громадськими та благодійними.

25.06.2013. Кіровоградська область.

Відбулася конференція членської благодійної організації “Бобринецька районна лікарняна каса”. У її роботі конференції взяли участь перший заступник голови Бобринецької районної державної адміністрації, голова Бобринецької районної організації Партії регіонів Олексій Різун, головний лікар Бобринецької центральної районної лікарні Лариса Семенюк, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Сабліна, голова районної ветеранської організації Інна Гребенюк,  голови виконавчих комітетів сільських рад району, члени лікарняної каси, жителі міста.

11.06.2013

Саме так під час апаратної наради охарактеризував усі новації у медичній галузі району, що пов’язані з її оптимізацією і реформуванням, голова райдержадміністрації Віталій Згама.

Він зазначив, що завдання влади на місцях – налагодити роботу центрів первинної медико-санітарної допомоги, адже саме вони є ключовими на шляху своєчасного виявлення, а потім вже ефективного лікування захворювання. Наступний крок – екстрена медична допомога. На цьому наполягає Президент України. Говорячи про модернізацію сфери охорони здоров’я, що визначена Главою держави пріоритетом у Програмі економічних реформ на 2010–2014 роки.

20.02.2013

Минулого року в житті селища Нова Прага відбулася подія, яка привернула увагу багатьох її мешканців, - це відкриття Вищої народної школи. Діяльність народної школи має на меті не залишити на самоті людей, які через свій вік та проблеми зі здоров’ям, відійшли від активного життя, допомогти їм адаптуватися до швидкоплинних реалій сьогодення.

Серед декількох діючих факультетів, найпопулярнішим став «Здоровий спосіб життя». І це цілком зрозуміло, адже найдорожче для кожної людини – це її здоров’я, бо, як кажуть, все можна купити, а здоров’я не купиш ні за які гроші, його треба берегти.

04.02.2013

Програмою економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» передбачено, що для підвищення доступності медичної допомоги населенню необхідно провести реформування галузі шляхом чіткого структурного розмежування первинного, вторинного і третинного рівнів медичної допомоги та створення центрів первинної медико-санітарної допомоги, госпітальних округів, високоспеціалізованих центрів; подальшого розвитку інституту сімейної медицини на основі зміцнення ролі первинної медичної допомоги. Для читачів газети «Сільський вісник», головний лікар ЦРЛ Валентина ГАРАГУЛЯ детальніше розкрила питання реформування галузі охорони здоров’я у нас, на Олександрійщині.

12 10.12.2012

Своєчасно надати медикаментозну допомогу – одне з головних завдань «Лікарняної каси». Надання додаткової медичної допомоги населенню здійснюється за рахунок накопичених цільових внесків юридичних та фізичних осіб. 
«Лікарняна каса» – це громадська, неприбуткова, самостійна організація, до якої можуть входити всі бажаючі. Її метою є забезпечення своїх членів, у разі потреби, необхідними медикаментами для лікування на солідарній основі.

11.01.2012

МІЦНІЮТЬ ДРУЖНІ ЗВ’ЯЗКИ БРЕМЕРГАФЕНА І КІРОВОГРАДАНа різдвяні свята в Кіровограді побували представники благодійної громадської організації «ХІОP» на чолі з першим головою паном Ларсом Койнеманном із німецького міста Бремергафен (федеральна земля Бремен).

Сторінка 1 із 2

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"