Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Івано-Франківська область

19.02.2014

Медики закликають івано-франківців скористатися перевагами «Лікарняної каси».

Цього року на один так званий лікарняний ліжкодень передбачене фінансування у шість гривень, що становить 3% від потреби. Страхова медицина у місті не надто розвинена і не у всіх випадках на неї можна розраховувати, а тому медики закликають іванофранківців скористатися перевагами «Лікарняної каси».

12.06.2013

ВЗАЄМОВИРУЧКА. Лікарям теж доводиться лікуватися. Вони також потрапляють у лікарні. І оскільки їм добре відома ситуація з фінансуванням закладів охорони здоров’я, медики Івано-Франківська об’єдналися довкола громадської організації «Лікарняна каса», називаючи цей проект прообразом майбутньої страхової медицини у країні.

08.05.2013

Ось уже півроку у Івано-Франківську  діє громадська організація „Лікарняна каса”. Днями відбулися установчі  збори її членів, на яких було обрано управління організацією та контрольно-ревізійну комісію. Цей проект називають праобразом майбутньої страхової медицини в Україні.

Створена „Лікарняна каса” згідно відповідного наказу Міністерства охорони  здоров’я України, який стосується створення лікарняних кас у різних регіонах. Такі організації уже активно працюють в окремих областях. Серед найвідоміших – „Лікарняна каса” Львівської залізниці, яка налічує до 100 тис. учасників, та „Лікарняна каса” Луцька, навколо якої об’єдналося близько 18 тис. чоловік.

03.03.2011

У медзакладах Івано-Франківська діятиме медична каса. Це, каже головний лікар міста Тарас Масляк, спрощений аналог страхової медицини. Сплативши добровільно щомісячний внесок людина може розраховувати на оплату свого лікування. А от завдання медзакладів, - на випадок хвороби, забезпечити учасників такої системи медикаментами та відповідним обладнанням.

 

2010-06-17

Галузь охорони здоров’я міста Івано-Франківська може врятувати лише термінове запровадження медичного страхування.

Медична галузь обласного центру Прикарпаття на сьогоднішній день перебуває у вкрай незадовільному стані, що позначається на розмірі зарплат медперсоналу, технічному стані медичних закладів і звісно ж на медичному обслуговуванні населення міста. Прокоментувати «Експресу» ситуацію, що склалася в галузі ми попросили голову постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Івано-Франківської міськради Володимира Стасюка.

- Пане Володимире, то що ж діється сьогодні в міській медицині?

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"