Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Полтавська область

12 червня відбулася двадцять друга сесія Карлівської районної ради шостого скликання, пленарне засідання якої провів голова районної ради Петро Світлик. У роботі сесії взяли участь заступник голови районної ради Василь Каплоухий, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Якуба, головні розпорядники коштів, сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій району, представники засобів масової інформації.

03.11.2011 року в Залі засідань Кобеляцької ЦРЛ на оперативній нараді при головному лікарю, відбулась зустріч медичних представників з представником обласної благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини»- Шевченко В.В.

30.03.2011 року в залі засідань Кобеляцької ЦРЛ відбулися збори «Міської лікарняної каси», яка успішно функціонує з 2001 року. Заслухали звіт виконавчого директора МЛК В.С. Коробейника, щодо діяльної каси. В підсумку зборів делегати лікарняної каси запропонували збільшити внески з 5 грн до 20 грн , що дасть змогу надавати медикаментозне лікування на більшу суму.

 

Перед початком роботи четвертої сесії Карлівської районної ради виконавчий директор благодійної організації “Лікарняна каса Полтавщини” Віталій Шевченко вручив центральній районній лікарні апарат пульсоксіметр і висловив впевненість, що кількість членів лікарняної каси Карлівщини зростатиме за підтримки депутатського корпусу району.

4 лютого перший заступник голови обласної ради Володимир Онищенко здійснив робочу поїздку у Семенівський район та взяв участь у роботі третьоїї сесії районної ради.

Перед відкриттям засідання сесії  відбулося урочисте вручення документації на медичне обладнання для центральної районної лікарні від благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини».

09.02.2011

У 2003 році в області була створена Благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини». В основу її роботи заклали принцип солідарної системи, перевірений у світі понад столітнім досвідом. Принцип цей простий: кожного місяця людина сплачує незначну суму членських внесків і коли потрапить до лікарні (що, як правило, трапляється несподівано), то варто лише пред'явити картку «Лікарняної каси Полтавщини» і можна не турбуватися про необхідні ліки й те, де знайти гроші на їхнє придбання. На підставі цієї картки лікарня миттєво забезпечить пацієнта медикаментами, знаючи, що витрати на них наступного ж дня компенсує «Лікарняна каса Полтавщини» (ЛКП).

Фото: stock.xchng/FrenchByte

Сьогодні під час сесії Семенівської районної ради виконавчий директор "Лікарняної каси Полтавщини" Віталій Шевченко вручив подарунок центральній районній лікарні – пульсоксиметр. Це прилад, необхідний для вимірювання рівня кисню в крові.

21.10.2010

За страховою медициною – майбутнє. Хоча, мабуть, не в Україні.
До 5 тисяч – на лікування

Більшість працівників заводів та великих підприємств сьогодні страхують своє здоров’я. За кордоном, наприклад, три роки відкладав кошти на медичне страхування і не витратив, тоді гроші повертають власнику, і їх можна витратити на власний розсуд. У нас же – навпаки. Система працює за принципом – «все в казну». Тож платиш, платиш, і не хворієш. Комусь дають лікарняний, а ти все платиш, і грошей тобі не віддають. Наприклад, працівник нафтопереробного заводу платить щомісяця понад 200-250 гривень за медичне страхування. І якщо йому треба піти на лікарняний, цей мінімум йому і виплачують. Хоча все залежить від захворювання.

19.10.2010

Днями автомобільний парк центральної районної лікарні поповнився ще однією машиною «швидкої допомоги», яка придбана за сприяння облдержадміністрації.

Ключі від неї урочисто вручив минулої середи головному лікарю ЦРЛ Олександру Гаркавенку голова райдержадміністрації Микола Купріян. При цьому він зазначив, що це – лише перший крок, який робить нинішня влада для покращення медичного обслуговування жителів нашого району.

Сторінка 1 із 3

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"