Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Житомирська область

IMG_7591На цьому наголосив, відкриваючи засідання правління благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», яке відбулось нещодавно, його голова д.мед.н., професор Валентин Дмитрович Парій. «І в нинішній непростій економічній, фінансовій, соціально напруженій ситуації в нашому суспільстві нам про це необхідно особливо пам’ятати», – сказав він.  

Одним із головних питань, яке розглянули учасники зібрання, був звіт про діяльність організації та виконання кошторису протягом першого півріччя 2016 року, з яким виступив виконавчий директор БО «Лікарняна каса Житомирської області» (ЛК) Володимир Станіславович Мишківський. Так, за його словами, станом на 01.09.2016 року в ЛК перебуває 212 349 осіб, що складає 16,9% від загальної кількості всього населення. Цьогоріч до організації вступили 5 240 осіб (за активністю вступу передує Хорошівський та Черняхівський райони, міста Житомир і Коростень – найменші показники мають Ємільчинський, Ружинський, Житомирський, Олевський та Брусилівський райони).

Тема: Робота галузі охорони здоров`я.

Ведучий: Леонід Харшан

Гості студії: Анатолій Вусик, головний лікар ЦМЛ-1 м.Житомира; Віктор Павлусенко, головний лікар ЦМЛ-2 м.Житомира; Володимир Мишківський, виконавчий директор БО "Лікарняна каса Житомирської області".

http://www.tvradiozt.com.ua/projeck/garyacha-liniya/item/8623-galuzzdorovya.html

 

Відбулося офіційне відкриття роботи магнітно-резонансного томографа.9 червня у приміщенні  обласної клінічної лікарні ім. О. Ф. Гербачевського відбулося офіційне відкриття роботи магнітно-резонансного томографа.

Головний лікар обласної лікарні Богдан Богданович Леськів подякував керівникам області за гарний подарунок.

«Сьогодні у всій області надзвичайно велике свято – відкриття магнітно-резонансного томографа. Це дослідження, яке не тільки в Україні, а й в усьому світі є вершиною досліджень, які можна тільки проводити. Саме основне, що це дослідження абсолютно не шкідливе для здоров’я, ніяких побічних дій у процесі обстеження немає. Те, що сьогодні відкрилося МРТ – це безумовно гарний подарунок відповідальної влади жителям нашої області. Дякую вам, за таке мудре рішення. Для того, аби він працював у нас є всі необхідні технічні документи, як на приміщення так і на сам апарат, і він вже може працювати. Перших 2-3 місяці апарат працюватиме в 2 зміни, а потім, коли будуть відпрацьовані відповідні комунікації з районами, він буде працювати цілодобово. Планові обстеження починаються з сьогоднішнього дня», – розповів Богдан Леськів.

З першого липня цього року рішенням правління благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» розмір щомісячних добровільних пожертвувань для дорослого населення становитиме 35 гривень. Деяких змін зазнає й компенсація членам організації витрат при обстеженні методами КТ та МРТ.

Про причини цього та очікувані результати – в розмові з виконавчим директором БО «Лікарняна каса Житомирської області» Володимиром Станіславовичем Мишківським.

- Перш за все хочу наголосити, що зважитись на такий крок змусило саме життя, адже всі ми бачимо, наскільки зросла вартість лікарських засобів, виробів медичного призначення, реактивів. Крім того, за положенням «Про членство в «Лікарняній касі» розмір внеску має складати 3% від мінімальної зарплати. Це й стало причиною хоч і незначного, проте підвищення розміру щомісячних добровільних пожертвувань.

14 червня на урочистості з нагоди Дня медичного працівника до Житомирської центральної районної лікарні завітав  виконавчий директор благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області» Володимир Мишківський. Володимир Станіславович привітав медичних працівників зі святом та вручив завідуючому Озерненської амбулаторії Володимиру Криворучеку дуже потрібний подарунокновий електрокардіограф вартістю майже 7 тис. грн.

Нам вдалося поспілкуватись з Володимиром Михайловичем одразу після вручення йому медичного апарату.

Скажіть, як так сталося, що саме ваша дільниця отримала сучасний  електрокардіограф?

Сторінка 1 із 7

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"