Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Волинська область.

Скажете, яке може бути лікування, коли не маєш при собі грошей? А недуги на фінансовий стан не зважають, можуть притиснути в будь-який момент. І виходити зі скрутної ситуації завжди легше, коли людина — не наодинці з бідою. Тож саме життя змусило згадати досвід організації лікарняних кас, які діяли ще на початку  ХХ століття. Люди об’єднуються, сплачують щомісячні внески, щоб у випадку хвороби мати фінансову і моральну підтримку. Членами Волинської обласної лікарняної каси, яка діє вже понад 10 років, сьогодні є майже 15 тисяч осіб. Як же оцінюють вони зроблені перші кроки в напрямку страхової медицини?

   
     
     Галина СВІТЛІКОВСЬКА

     
     
     Василь СТРУК, екс-заступник голови обласної ради, власник членського квитка № 1:
     —Я вступив до цієї громадської організації й активно допомагав налагоджувати в області механізм колективного захисту працюючих, бо бачив, що це — потрібна справа.

Обов’язок дітей та онуків — піклуватися про своїх стареньких родичів. Але буває, що багатьох доля обділяє сімейним щастям, відтак доживати віку їм доводиться самотніми. Таким людям потрібна підтримка колишніх колег, колективів, де вони працювали
     
     Щоб допомогти малозабезпеченим, соціально незахищеним одиноким ветеранам поштового зв’язку, які нині на заслуженому відпочинку, адміністрація, профспілкова організація Волинської дирекції УДППЗ «Укрпошта» та Волинська обласна лікарняна каса (ВОЛК) вирішили започаткувати новий проект «Ніхто не забутий».

11.11.2014

У Луцькій міській дитячій поліклініці, що на проспекті Волі, 3а, запрацювало оновлене відділення стоматології. Попри складні фінансові умови, за сприяння міської влади та міського голови Миколи Романюка, які з розумінням поставилася до потреби вирішення назрілого питання дитячої стоматології, було проведено ремонт стоматологічного відділення № 2 і шкільні стоматологічні кабінети, введені у структуру поліклінічного стоматологічного відділення. Зокрема, у ремонт та осучаснення роботи відділення було вкладено з бюджету розвитку міста майже 139 тисяч гривень, з коштів членської благодійної організації «Муніципальна лікарняна каса» - 48 640 гривень, зі спецкоштів закладу - понад  20 тисяч. Була залучена й благодійна допомога на суму 14 647 гривень.

Уже 13 років у Луцьку існує громадське об’єднання «Допоможемо собі». 30 жовтня члени об’єднання підбили підсумки діяльності за 9 місяців 2014 року.

Перший заступник Луцького міського голови Святослав Кравчук зауважив, що лікарняна каса – одна з ефективних форм діяльності,  коли людина має змогу отримати фінансову допомогу на лікування і зменшити психологічне навантаження на медиків. «Заручниками фрази «безкоштовна медицина» є самі лікарі», - констатував Святослав Кравчук.

 07.03.2013

Жінок безплатно обстежуватимуть за допомогою пересувних мамографів. Започатковану торік з ініціативи голови облдержадміністрації Бориса Клімчука акцію  «Я буду здоровою та щасливою » продовжать цьогоріч. Таке завдання поставив Борис Клімчук фахівцям сьогодні на підсумковій колегії управління охорони здоров’я ОДА.

24.05.2012

Члени виконавчого комітету під час засідання слухали звіт Кравчук Ганни Іванівни – головного лікаря поліклініки, яка  розповіла, що комунальний заклад надає весь спектр медичних послуг першого рівня 73 тисячам населення.

З її слів, в поліклініці працює 104 лікарі, 146 сестер медичних. 68% - це лікарі-фахівці з вищою і першою кваліфікаційними категоріями. Прийом ведеться по 25 спеціальностях.

24.05.2012

«За останні п’ять років не допущено випадків гнійно-септичних захворювань серед новонароджених та породіль. Не допущено випадків материнської  смертності.  Усі відділення забезпечені медичними препаратами для надання невідкладної допомоги.  Виконано план по донорству», - таке розповів під час звіту  перед членами виконавчого комітету  головний лікар Луцького клінічного пологового будинку Михайло Токарчук.

За його словами, виконано основні заходи,  передбачені управлінням охорони здоров’я міської ради, виконавчого комітету в частині, що стосується охорони материнства та  дитинства. Не профінансовано програму «Репродуктивне здоров’я»,  на яку було передбачено 900 тис. грн.

 

В рамках співпраці між ТзОВ «АПГ «Пан Курчак» та громадської організації «Волинська обласна лікарняна каса» проведено безкоштовне профілактичне медичне обстеження працівниць підприємств Агропромгрупи.

http://www.pankurchak.ua

Членська благодійна організація “Муніципальна лікарняна каса”

Адреса: місто Луцьк, вул. Степана Бандери, 6, (В приміщенні комунального лікувально – профілактичного закладу “Міська клінічна стоматологічна поліклініка”).

Сторінка 1 із 4

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"