Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Рівненська область.

06.10.2014 

До уваги керівників підприємств, установ та організацій міста!

     «Лікарняна каса Рівненської області»- громадська організація. Принципи та методи діяльності цієї благодійної організації спрямовані на якісне покращення медичних послуг, на допомогу у відшкодуванні фінансових витрат, на лікування, обстеження та діагностику.
Хто може стати членом лікарняної каси:

23.10.2013

«Лікарняна каса Рівненської області»- громадська організація. Принципи та методи діяльності цієї благодійної організації спрямовані на якісне покращення медичних послуг, на допомогу у відшкодуванні фінансових витрат, на лікування, обстеження та діагностику.
      Хто може стати членом лікарняної каси:
-Ними можуть стати жителі нашого міста, які уклали угоду з «Лікарняною касою» і щомісяця перераховують членські внески. Розраховувати на допомогу каси її члени можуть через 2 місяці після вступу та сплати 2-х щомісячних членських внесків;

25.06.2013

Життя – непередбачуване, і від нещасного випадку чи хвороби, на жаль, ніхто не застрахований. Втім, почуватися більш впевнено та захищено в скрутній ситуації допоможе громадська організація «Лікарняна каса Рівненської області» (ГО ЛКРО). Її діяльність спрямована на поліпшення умов медичного обслуговування населення шляхом медикаментозного, діагностичного і консультативного забезпечення.

13.10.2010

Представники обласної влади підтримують відродження лікарняних кас. Вкладаючи щомісяця у лікарняну касу по 25 гривень, людина при потребі гарантовано отримає гроші на лікування, а також весь пакет послуг у всіх медзакладах Рівненщини.
Членам лікарняних кас не доводиться шукати кошти й на діагностування, планове обстеження, лікування та реабілітацію.
Цей досвід практикують на ВАТ «Рівнеазот», де на засадах добровільного членства функціонує «Лікарняна каса працівників хімічної промисловості». До неї входять 98 відсотків робітників і навіть члени їхніх сімей.
Діє на Рівненщині й громадська організація «Лікарняна каса Рівненської області». Її членами  є понад 7 тисяч жителів краю. Якщо їх побільшає, каже Юрій Кічатий, є перспектива не лише лікувати, а й купувати обладнання та створювати окремі медбази для членів лікарняних кас. На думку заступника голови облдержадміністрації, це також допоможе поліпшити матеріально-технічне забезпечення сільських ФАПів та зацікавити фахових медиків.
Юрій Кічатий вбачає у лікарняних касах прототип добровільного медичного страхування, яке в найближчій перспективі впроваджуватимуть в Україні. Аби Рівненщина не пасла задніх, до медичних реформ в області готуються розширенням мережі лікарняних кас. Для цього вже проведено «круглий стіл» за участю районних медиків та обговорено перспективи розширення мережі лікарняних кас.
Тамара ПОПОВА,
за інформацією прес-служби Рівненської ОДА

Благодійна організація «Дубровицька районна лікарняна каса», Свідоцтво №2 від 01.04.2003 року

Рівненська область, м. Дубровиця, вул. Воробинська, 180

Керівник : Ютовець Євгенія Миколаївна

Вступаючи у “Лікарняну касу Рівненської області” людина сама обирає суму, на яку можна буде розраховувати у випадку лікування, обстеження чи реабілітації.

— Відтак, сплачуючи до лікарняної каси 25 гривень на місяць, можна розраховувати на оплату медичного обслуговування на суму 1500 грн. При щомісячному внеску 50 гривень з’являється можливість забезпечити оплату медичного обслуговування себе, дітей та чоловіка чи дружини на суму 4000 гривень, — заявив заступник голови облдержадміністрації Юрій Кічатий.

Це ще один із кроків обласної влади, який допоможе зробити медицину доступнішою та якіснішою, зауважив на брифінгу заступник голови облдержадміністрації Юрій Кічатий. Так, вкладаючи щомісяця у лікарняну касу по 25 гривень, людина при потребі гарантовано отримає гроші на лікування, а також весь пакет послуг у всіх медзакладах Рівненщини.

Костопільська місцева громадська організація «Місцева лікарняна каса»

м.Костопіль, вул. Гетьманська, 10

Голова - Ваврусевіч Валентина Олексіївна

2-23-98

Лікарняна каса — це вигідно

Лікарняна каса була заснована ЦРЛ, РДА і КХП у липні 2002 року. Медична допомога надається за певними програмами. Кожен члени лікарняної каси щомісячно сплачує внески — 5, 8 або ж 10 грн. Залежно від величини внеску отримує кошти на лікування. При сімейному членстві діє знижка 10%. Якщо у сім’ї є більше двох дітей, то вони обслуговуються безкоштовно. На сьогодні членами каси є 9165 чоловік, що становить 23, 6% населення району. За весь період існування каси на лікування хворих використано 1 мільйон 47 тис. 271 81 коп., проліковано більше 12 з половиною тисяч членів каси. Для порівняння: якщо у минулому році у стаціонарі лікувалось 7214 хворих, з них 3010, або 41, 7 % — члени лікарняної каси. При цьому 241 член каси лікувався за межами району (у Рівному, Києві, Здолбунові).

Сторінка 1 із 2

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"