Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Київська область.

29.04.2015

Цього року громадській організації “Лікарняна каса” (м. Переяслав-Хмельницький Київська обл.) виповнюється 14 років з дня її заснування. За ці роки ЛК своєю роботою довела, що потрібна людям, що вона дійсно надає необхідну допомогу у важкі хвилини життя.

Про це та інше йшло на звітно-виборчій конференції ГО “Лікарняна каса”, що відбулася у четвер, 23 квітня, у районному будинку культури. Участь у ній взяло 136 делегатів. Засідання провела заступник міського голови Валентина Губенко. Окрім неї, до складу президії було обрано ще голову правління Валентину Філоненко, головного лікаря ЦРЛ Володимира Якименка, в. о. голови районної ради Івана Бугаєнка, заступника РДА Світлану Шевченко та секретаря міської ради Петра Бочаріна.

27 лютого в залі засідань Переяслав-Хмельницької міської ради заступник міського голови Валентина Губенко провела робочу зустріч із членами правління міської громадської організації «Лікарняна каса». Під час зустрічі головний лікар Комунального закладу Переяслав-Хмельницької районної ради «Переяслав-Хмельницький центр первинної медико-санітарної допомоги», голова правління «Лікарняної каси» Валентина Філоненко поінформувала присутніх про перебування населення міста в ЛК, окреслила проблеми у фінансовому стані цієї благодійної громадської організації, зокрема негативний фінансовий баланс організації, зумовлений зменшенням кількості членів Лікарняної каси у зв’язку із суспільно-політичною ситуацією та суттєвим погіршенням економічної ситуації в державі, збільшенням витрат на придбання ліків та виробів медичного призначення й значне зростання їх вартості, що в свою чергу вимагає зміни суми щомісячних добровільних пожертвувань лікарняної каси, і, взагалі, ставить під загрозу існування цієї організації, яка впродовж 20-річного існування є кращою практикою страхової медицини на Київщині.

23.10.2013

Наразі у рамках роботи Муніципальної лікарняної каси міста Києва проліковано біля чотирьох тисяч пацієнтів, які є членами МЛК. Загалом столична каса об’єднує біля 18 тисяч киян. Про це розповів голова правління муніципальної лікарняної каси Києва, доктор медичних наук, професор Валентин Парій, інформує прес-служба КМДА.

За його словами, Благодійна організація «Муніципальна лікарняна каса міста Києва» підписала договори про співпрацю зі 112 закладами охорони здоров’я міста, підпорядкованими Департаменту охорони здоров’я.

24 жовтня в залі засідань Печерської районної в м. Києві державної адміністрації (вул. Суворова, 15) відбулася зустріч керівництва Благодійної організації «Муніципальна лікарняна каса» із представниками Громадської ради Печерського району, працівниками Печерської районної в м. Києві державної адміністрації, Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), представниками закладів охорони здоров’я району.

22.10.2013

У рамках роботи Муніципальної лікарняної каси міста Києва проліковано близько чотирьох тисяч пацієнтів, які є членами МЛК. Загалом столична каса об’єднує близько 18 тисяч киян. Про це розповів голова правління муніципальної лікарняної каси Києва, доктор медичних наук, професор Валентин Парій, пише «Сегодня».
За його словами, благодійна організація «Муніципальна лікарняна каса міста Києва» підписала договори про співпрацю з 112 закладами охорони здоров’я міста, підпорядкованими департаменту охорони здоров’я.

03.10.2013

Найбільш уразливі категорії киян вже цього року отримають додаткові кошти для якіснішого та ефективнішого стаціонарного лікування. Таке рішення прийняли депутати Київради, надавши 78 голосів за внесення змін до міської цільової програми «Турбота. На зустріч киянам на 2011-2015рр».

Так, на виконання завдань Президента України щодо посилення соціального захисту населення, столична влада виступила з ініціативою, коштом міського бюджету, сплачувати членські внески та усі подальші щомісячні платежі до благодійної організації «Муніципальна лікарняна каса міста Києва» за воїнів-інтернаціоналістів, громадян постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, породіль.

Сторінка 1 із 13

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"