Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Сумська область.

18.05.2016

Відбулася чергова звітна конференція Білопільської благодійної районної організації «Лікарняна каса», в якій взяла участь заступник голови Білопільської райдержадміністрації Ольга НЕСТЕРОВИЧ

Про роботу Білопільської благодійної районної організації «Лікарняна каса» за період з 20 квітня 2015 року по 20 квітня 2016 року доповів голова праління організації Іван ОКСЕНЕНКО.

05.05.2015.

Під час апаратної наради, яку провів голова райдержадміністрації Володимир ДУРНОП’ЯН, голова правління Білопільської благодійної  районної організації «Лікарняна каса» Іван ОКСЕНЕНКО оприлюднив звіт про роботу організації

За словами посадовця, перш за все «Лікарняна каса» допомагає соціально незахищеним верствам населення і має тенденцію до збільшення членів.

27.05.2014

На апаратній нараді під головуванням голови Білопільської районної державної адміністрації Володимира ДУРНОП’ЯНА розглядалося питання про роботу Білопільської благодійної організації «Лікарняна каса»

Про роботу «Лікарняної каси» за період з 01.05. 2013 року до 01.05.2014 року звітувала виконавчий директор Білопільської благодійної районної організації «Лікарняна каса» Тетяна НАЗАРЕВСЬКА.

Пока страховая медицина идет в массы, Глуховская больничная касса уже на протяжении 10 лет оказывает помощь своим членам

  На прошлой неделе Глуховская общественная организация «Районная больничная касса» отметила 10-летний юбилей. К этому событию была приурочена отчетно-выборная конференция. На ней неизменный глава организации Валентина Гулакова рассказала о результатах работы больничной кассы и ее перспективах.

 26.06.2013

  Кролевецька районна лікарняна каса – це громадська організація, яка функціонуює у правовому полі, створеному відповідно до законів України. Вона об’єднує інтереси громадян, трудових колективів та медичних працівників у питаннях медикаментозного та діагностичного забезпечення членів РЛК при їх захворюванні.

02.04.2013

«Це соціальний захист на випадок хвороби та гарантований доступ до медичної допомоги членам лікарняної каси та їх сімей», — так відгукнувся про роботу громадської організації голова районної ради Олександр Олійник, виступаючи на звітно-виборчій конференції.

Він вказав на необхідність розширення цієї соціально значимої організації. На його думку, важливу роль у цьому мають відіграти органи місцевої виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Звернення
У районі, як і в області, продовжують працювати благодійні лікарняні каси. Її члени сплачують внески, лікуються самі за кошти ЛК і лікують своїх дітей. І хоча за останній час лікарняна каса району дещо знизила свою діяльність, але її робота і надалі є актуальною і необхідною. Очікувана страхова медицина в районі не втілена в життя і коли вона буде діяти, ніхто поки що нічого не скаже.

Білопільській благодійній районній організації «Лікарняна каса» виповнилося 10 років від дня її заснування.

Всі ці роки організація працює за чітко визначеними, перевіреними практикою правилами. Принцип взаємодопомоги надає можливість кожному члену каси користуватися підтримкою інших платників.

20120409-ned1

09.04.2012

Недригайлівщина – одна з перших у області в 2001 році взялася за організацію власної страхової каси і в перші стартові роки мала досить пристойні результати.

Проте з 2007 року громадська організація РЛК з певних причин стала регресувати. За цим не може спокійно спостерігати адміністрація каси, її правління та активісти, і вони разом намагаються знайти вихід зі скрутного становища.

16.02.2012

У Білопільському районі діє благодійна районна організація «Лікарняна каса». Це неприбуткова організація, що створена на підставі єдності інтересів громадян з метою поліпшення умов медичного обслуговування її членів.

Білопільська організація «Лікарняна каса» забезпечує її членів медикаментами, оплачує витрати на діагностику та лікування, взаємодіє на договірних засадах з лікувально-профілактичними закладами, іншими лікарняними касами з метою поліпшення умов діагностичного обстеження, лікування і реабілітації, надання консультативної допомоги щодо отримання якісного медичного обслуговування.

Сторінка 1 із 3

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"