Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

2016. ПОЛОЖЕННЯ «Про надання благодійної допомоги при плановому лікуванні та лікуванні за межами Полтавської області власників картки благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини»».

«ЗАТВЕРДЖЕНО»

Рішення конференції
Протокол № 1 від 27.04.2016

Головуючий 
Л.Ф.Куроєдов

ПОЛОЖЕННЯ
«Про надання благодійної допомоги при плановому лікуванні та лікуванні за межами Полтавської області власників картки благодійної  організації «Лікарняна каса Полтавщини»».

І. Допомога на лікування гострих чи невідкладних станів у власника картки ЛК за межами Полтавської області проводиться за умови:
•    Наявності підрозділу БО «Лікарняна каса Полтавщини» в даному регіоні, підписаного Договору про спільну благодійну діяльність з іншими лікарняними касами, або лікувально-профілактичними закладами, які працюють в даному регіоні;
•    Активованої картки ЛК;
Кожний випадок уточнюється з виконавчою дирекцією ЛК.
Після проведеного лікування лікарнею надається до ЛК копія листа призначення з підписом власника картки ЛК (чи лист супроводу), копія рахунків на лікування власника картки ЛК, копія виписного епікризу з лікувального закладу, в якому проводилось лікування.
Сума допомоги на обстеження та лікування власника картки ЛК за межами Полтавської області складає до 4000,00 грн. (чотирьох тисяч грн. 00 коп.) на рік та до 10 днів стаціонарного лікування згідно Фармацевтичного формуляру ЛК.
ІІ.  Додаткові умови для власників картки ЛК, яка активована більше 3 років:
За умови відсутності отримання медичної допомоги власником картки ЛК за останні 3 роки (36 місяців) ЛК надає допомогу лікарням:
1)    на медикаментозне забезпечення власників картки ЛК при:
•    плановому хірургічному лікуванні (кила, варикозна хвороба, оклюзійно - стенотичні ураження судин кінцівок, кісти, фіброміоми, поліпи та інше) в медичних закладах Полтавської області;
•    планові офтальмологічні операції, метою яких є імплантація штучного кришталика, корекція короткозорості, далекозорості, астигматизму та їх ускладнення (крім кришталика та розхідних матеріалів);
•    планові операції з трансплантації штучних імплантатів (крім імплантатів та розхідних матеріалів);
•    лікуванні власниці картки ЛК за діагнозами: Пологи, Кесаревий розтин, Гестаційний набряк, Гіпертензія. Еклампсія, Інша патологія вагітних, якщо вагітні своєчасно стали на облік в жіночій консультації - до 12 тижнів. В іншому випадку допомога надається по даних діагнозах при наявності активованої картки ЛК (через 61 день від внесення 3 щомісячних благодійних внесків та після отримання картки) та внесення благодійних внесків авансом на 2 роки наперед перед поступленням на лікування з приводу даних діагнозів. Допомога медикаментами за рахунок ЛК у відділенні патології вагітних - 1 раз за вагітність.
2)    для висококваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги власникам картки ЛК в провідних медичних закладах республіканського значення (м.Київ, м.Харків та інші). Сума допомоги на обстеження та лікування власника картки ЛК за межами Полтавської області складає до 4000,00 грн. (чотирьох тисяч грн. 00 коп.) на рік та до 10 днів стаціонарного лікування.
Направлення на лікування видається обласними спеціалістами.
Гарантується оплата вартості медикаментів, необхідних для лікування власника картки ЛК відповідно до Положень ЛК, законодавчих актів МОЗ України, Фармацевтичного формуляру ЛК.
Кожний випадок даного планового лікування власника картки ЛК узгоджується з виконавчою дирекцією ЛК (тел. 8-0532-63-74-56), уточнюється по активації картки.
Грошові кошти самостійно сплачені хворим за планове лікування -  ЛК не компенсуються.
На лікування ускладнень планового лікування  - ЛК не допомагає.

Це положення зі змінами набуває чинності з дня затвердження конференцією та реєстрації нової редакції статуту ЛК.© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.