Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

У Луцьку оновили дитячу стоматологію

11.11.2014

У Луцькій міській дитячій поліклініці, що на проспекті Волі, 3а, запрацювало оновлене відділення стоматології. Попри складні фінансові умови, за сприяння міської влади та міського голови Миколи Романюка, які з розумінням поставилася до потреби вирішення назрілого питання дитячої стоматології, було проведено ремонт стоматологічного відділення № 2 і шкільні стоматологічні кабінети, введені у структуру поліклінічного стоматологічного відділення. Зокрема, у ремонт та осучаснення роботи відділення було вкладено з бюджету розвитку міста майже 139 тисяч гривень, з коштів членської благодійної організації «Муніципальна лікарняна каса» - 48 640 гривень, зі спецкоштів закладу - понад  20 тисяч. Була залучена й благодійна допомога на суму 14 647 гривень.

Відділення знаходиться на другому поверсі лікарні, кабінети оснащені сучасними турбінними установкам. Працює воно у дві зміни, забезпечуючи надання кваліфікованої стоматологічної допомоги дітям міста 7 днів на тиждень. У складі відділення працюють сертифіковані дитячі стоматологи - терапевти, ортодонти, хірурги. На його базі проводитимуться й планові профілактичні огляди школярів лікарем - стоматологом. Це дасть можливість батькам одночасно з проведенням дитині щорічного обов'язкового медичного профілактичного огляду, здійснити огляд стоматологом.

За словами завідувачки відділення Наталії Дручик, до стоматолога потрапити - не проблема, адже у відділенні працює 17 лікарів. «Прийом триває до 8 години вечора, можна записатись через реєстратуру й по телефону. Повторним пацієнтам лікарі особисто видають талончики», - зауважила вона.

http://visnyk.lutsk.ua

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"