Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

У Сторожинецькій районній лікарні Буковини тривалий час діє страхова медицина

27.08.2013

За словами головного лікаря закладу Матвія Плегуци, у лікарні понад 15 років діє регіональне медичне страхування, або, як його ще називають, лікарняна каса.

Він додав, що сума коштів, яку щомісяця вносять застраховані особи становить: у медичних працівників 2% від заробітної плати, у працівників інших підприємств та організацій – 1%, а у пенсіонерів та безробітних – 15 гривень на місяць. Однак незважаючи на суму, яку сплачує застрахований, за необхідності він отримує медичну допомогу повністю, а лікування здійснюється згідно з протоколами, затвердженими Міністерством охорони здоров’я України. За рік, у середньому, послугами регіонального медичного страхування користується половина застрахованих осіб.

«Наше завдання – зробити так, щоб всі мешканці району змогли отримувати якісну медичну допомогу. Місцеве медичне страхування дає змогу хворому отримувати повний спектр медичних послуг безкоштовно. За наявності полісу, хворий не сплачує ні за обстеження, ні за ліки. Наразі у нас застраховано вже понад п’ять тисяч мешканців району, а фонд лікарняної каси складає близько 650 тисяч гривень. Цих коштів цілком достатньо, щоб кожна застрахована людина у випадку захворювання могла отримати необхідне лікування» - розповів головний лікар.

Прес-служба МОЗ України

http://www.moz.gov.ua

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"