Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Олександр Олійник: «Лікарняна каса працює для людей!»

02.04.2013

«Це соціальний захист на випадок хвороби та гарантований доступ до медичної допомоги членам лікарняної каси та їх сімей», — так відгукнувся про роботу громадської організації голова районної ради Олександр Олійник, виступаючи на звітно-виборчій конференції.

Він вказав на необхідність розширення цієї соціально значимої організації. На його думку, важливу роль у цьому мають відіграти органи місцевої виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Лікарняна каса — громадська організація, що забезпечує тростянчанам незалежно від їх статусу та місця проживання додаткове фінансування медичної допомоги. На конференції мова йшла про перспективи її розвитку, співпрацю з колективами підприємств та організацій, про необхідність ведення просвітницької роботи. Голова районної ради Олександр Олійник пообіцяв підтримку влади у цьому напрямку і навіть особисто залучити до громадської організації нових членів.

На конференції делегати обрали правління ГО та його керівника. Лікарняну касу знову очолив Олександр Калінінський. Голова районної ради Олександр Олійник першим привітав нового «старого» керівника, побажав успіхів і підтримку влади у благородній громадській справі.

http://oblrada.sumy.ua/novyny-mistsevyh-rad/30-trostjanetska-rajonna-rada/9432-oleksandr-olijnyk-llikarnjana-kasa-pratsjuje-dlja-ljudejr.html

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"