Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

До реальних змін у країні призводять не великі пожертви, а їхня кількість.
Українець жертвує на благодійність у середньому 300 гривень, а британець – 14 фунтів.

Насправді, між цими сумами невелика різниця. Проте секрет успіху полягає у тому, що у Великій Британії добрими справами регулярно займається понад 70% населення, в Україні ж лише 29%.

Починаючи з 2018 року в Україні офіційно почала діяти медична реформа, яка передбачає платні послуги в лікарнях.

Проте тарифи на них сформують тільки наступного року, повідомляють у МОЗ.

2019 року платна медицина може з'явиться частково, а вже з 2020-го - тарифи набудуть чинності. При чому, відповідно до закону, за найпоширеніші медпослуги платитиме держава, решту потрібно буде оплачувати з власного гаманця, або ж за допомогою медичної страховки.

Медреформа даст результаты в ближайшие годы, надеется Гройсман

Премьер министр Украины Владимир Гройсман надеется, что процесс реформирования системы здравоохранения даст результаты уже в ближайшие годы.

"Мы только начали делать ее (медицинскую реформу – ИФ), я знаю, что нам нужны годы для построения качественной системы здравоохранения. Этим занимаются развитые страны десятилетиями.

Около 1 тыс. медицинских учреждений уже подключены к eHealth

Около 1 тыс. медицинских учреждений зарегистрированы в системе электронного здравоохранения (eHealth) по состоянию на середину дня среды, сообщил заместитель министра здравоохранения Павел Ковтонюк.

"Уже достаточно много учреждений здравоохранения зарегистрированы в системе. На середину дня среды это 928 медучреждений", - сказал он на брифинге в Киеве в среду.

Филя Жебровская: "Программа "Доступные лекарства" должна продолжаться"

Эксклюзивное интервью главы Наблюдательного совета ПАО "Фармак" Фили Жебровской агентству "Интерфакс-Украина"

- Как вы оцениваете итоги 2017?

- Все идет своим чередом, мы движемся по планам нашего развития и уже подвели итоги 2017 года. И они нас радуют. Мы показали 21% рост продаж нашей продукции на розничном фармацевтическом рынке в денежном выражении.

Сімейний лікар: заочне знайомствоУже у квітні розпочинається національна кампанія з вибору лікаря: українці зможуть обрати терапевтів, педіатрів чи сімейних лікарів, заклади яких підключились до електронної системи охорони здоров’я. Алгоритм вибору лікаря та підписання декларацій прописаний в документі «Порядок вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу».

Картинки по запросу гриппКоли говорять, що людина «заразна», це означає, що вона захворіла і може передати збудника захворювання, «інфекції», іншим, тобто «заразити». Тривалість періоду, протягом якого людина вважається заразною після перших клінічних проявів інфекційної хвороби, залежить від самої хвороби, збудника.

https://imagecdn1.luxnet.ua/zaxid/resources/photos/news/640x434_DIR/201803/1452508.jpg?201803291523З понеділка, 2 квітня, в Україні стартує приписна кампанія «Лікар для кожної сім’ї». Кожен може обрати собі сімейного лікаря (терапевта, педіатра), якому довіряє, незалежно від місця проживання чи прописки. Тобто, якщо людина живе на Левандівці, а хоче обслуговуватися у лікаря, який працює у центрі Львова, то нема проблем. Єдина умова - з цим лікарем слід підписати декларацію.

Медична реформа: успіх поза політикою29.03.2018

Напередодні початку національної кампанії «Лікар для кожної сім’ї» уряд ухвалив важливі рішення

У свідомості людини мислячої спротив змінам і критика перетворень у системі охорони здоров’я, які збирають під знамена представників різних політичних сил, легко нівелюються  шокуючим  повідомленням прокуратури про те, як  працівники найпередовішої дитячої медичної установи крали і перепродували ліки, призначені та оплачені бюджетом для лікування маленьких пацієнтів із надскладними діагнозами. Тож звертати зі шляху реформування не можна, хоч би хто що казав.

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.