Глава Національної служби здоров'я України (НСЗУ) Олег Петренко в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" розповів про перші результати пілотного проекту щодо запровадження нової моделі фінансування в стаціонарах, як НСЗУ проводить аудит мережі закладів охорони здоров'я, як розраховує тарифи на медичні послуги і як контролюватиме вартість пролікованого випадку.
- Що зараз відбувається в Полтавській області, де впроваджується пілотний проект з реформування стаціонарної допомоги? Чи ви вже порахували вартість медичних послуг?
З 1 липня 2019 року в Україні почала діяти програма «Безкоштовна діагностика», яка надає можливість кожному українцю пройти безкоштовно понад 50 обстежень чи діагностичних маніпуляцій у сімейного лікаря, з яким підписано декларацію.
З 1 січня 2020 року почне діяти оплата закладам охорони здоров’я вторинного та третинного рівня за медичну послугу відповідно від кількості пролікованих пацієнтів та відповідно до сформованих діагностично-спорідниних груп за впровадженою в Україні австралійською системою кодування діагнозів та маніпуляцій.
Про ізраїльську систему охорони здоров'я говорять багато, часто і практично скрізь.
По-перше, медицина - традиційно єврейський рід занять, поряд з музикою, торгівлею і наукою.
По-друге, це факт, що маленька небагата країна з досить важким кліматом, оточена з усіх боків ворогами і яка безперервно воює з терором з першого дня свого існування, зуміла забезпечити своїм громадянам завидне довголіття - п'яте місце в світі. Середня тривалість життя у чоловіків 79,7 років, у жінок - 83,5 років.
Бажання захистити своє серце — ? Використання засобів з недоведеною ефективністю — ?
В Україні кардіопротектори за популярністю поступаються лише нейро- та гепатопротекторним препаратам. Згідно з результатами аналізу продажів ліків, метаболічні кардіопротектори за об’ємами продажів у 2017 році входять в трійку лідерів (920 млн гривень) — https://bit.ly/2Ve3iBg.
З 1 січня 2019 року благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини" переїжджає в нове приміщення: м.Полтава, вул.Ціолковського, буд 33. Відкриваємося 14 січня 2019 року.
Всі питання вирішуються за телефонами 050-363-74-56 та 098-163-74-56.
Телефон БО "Лікарняна каса Полтавщини" 63-74-56 до переоформлення (до 14 січня 2019 року) тимчасово не буде працювати.
Просимо вибачення за тимчасові незручності у наших клієнтів. Снігові замети трішки затримали наш переїзд.
Організація працює в штатному режимі та продовжує забезпечувати допомогу лікарням та власникам картки ЛК.
Вся детальна інформація буде розміщена на даному сайті.