Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

Перш ніж започаткувати реформування медичної галузі, профільне Міністерство повинно було б розробити чіткий, економічно обґрунтований проект. На жаль, цього не сталося, через що і лікарі, і пацієнти зіткнулися із багатьма проблемними моментами; і реформа, яка дуже потрібна й обумовлена часом, нагадує сьогодні східці, сходинки яких ведуть у різні боки.

 

Віталій ШЕВЧЕНКО, виконавчий директор благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини» :

Медреформа в Україні: як безкоштовно лікуватися у приватного лікаря"Гроші йдуть за пацієнтами". Це гасло МОЗ, означає, що до кого людина піде лікуватися – тому держава і оплатить роботу. У тому числі – приватному лікарю.

Сім приватних клінік і п'ять лікарів вже погодилися підписувати декларації з пацієнтами. Платити їм буде держава. За кожного держава заплатить їм від 370 до 1480 грн на рік.

12.07.2018

З липня цього року починається впровадження медреформи. 

Зміни на собі спочатку відчує первинна ланка – сімейні лікарі, педіатри й терапевти. Ті медики, з якими ми стикатимемось найчастіше.

31 травня відбувся круглий стіл на тему «Етичні та правові виклики медичної реформи», організаторами якого виступили Українське відділення Міжнародної мережі відділень кафедри ЮНЕСКО з біоетики з центром у м. Хайфа, та НДІ медичного і фармацевтичного права та біоетики Академії адвокатури України. У заході взяли участь адвокати, лікарі та управлінці, які обговорювали нормативно-правове регулювання, необхідне для реалізації реформи системи охорони здоров’я.

30.05.2018 року БО “Лікарняна каса Полтавщини” подарувала ПОКЛ ім. М.В. Скліфосовського електрокардіограф MIDAS 6/12.

31.05.2018 року БО “Лікарняна каса Полтавщини” подарувала міській клінічній лікарні №2 м.Полтава 4 комплекта комп'ютерної техніки та 4 пульсоксиметра.

07.06.2018 року БО “Лікарняна каса Полтавщини” подарувала міській клінічній лікарні №1 м.Полтава електокардіограф Юкард -100 з пристрієм передачі сигналу.

Дорогі медичні працівники

та працівники Лікарняних кас!

 Щиро вітаємо Вас з професійним святом!

Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце, за Вашу людяність, душевність та співпереживання.

https://img.tsn.ua/cached/1528731688/tsn-7fb3ba3a1c366fde98f9c353dffa928f/thumbs/1340x530/ca/6b/6a56e9bc1079a408966bb65d643a6bca.jpegНедостатки местной системы здравоохранения — здесь они тоже есть — с лихвой компенсируют ее преимущества.

В Украине продолжаются бурные дискуссии относительно медицинской реформы — она имеет как горячих сторонников, так и ярых противников.

10.06.2018

Досвід держав із високим розвитком економіки демонструє доцільність існування різних форм медичного забезпечення громадян. Але всі вони працюють під контролем єдиного державного органу. Так, для прикладу, у Великобританії це Національна служба охорони здоров'я, до якої входять як державна форма, так і приватна медицина. Державне фінансування складає 80%.

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"