Новини

Чому в Україні не діє система страхування здоров'яМедична страховка в Україні не допоможе в хірургії.

Фото: Газета ВРЕМЯ

Система добровільного страхування, яка діє в Україні, не здатна покрити потреби хворого, якщо той буде потребувати тривалого нагляду та лікування.

Про це повідомив Gazeta.ua директор медичної мережі Олег Калашніков. "Якщо взяти паліативного хворого, який має, наприклад, онкологію.

Фото Volodymyr Groysman.Звичайні люди і лікарі тільки виграють, коли в Україні підтримають медичну реформу.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"На цьому тижні важливе голосування у Верховній Раді з розгляду базових для реформи охорони здоров'я законів. Сподіваюся, воно буде результативним. Щоб українці жили довше, потрібно починати довгоочікувані зміни в цій сфері", - зазначив він.

гончароваПочну з головного фрукта у пакеті – законопроекту 6327.

Законопроект суперечить 49 ст. Конституції. Не знає Конституція «державного гарантованого пакета», «державного солідарного медичного страхування» і «часткової оплати». Акурат наступного дня після ухвалення законопроекту 6327 будь який сашовилкул з опоблоку зробить подання до Констутуційного суду і висновок суду легко передбачити – 6327 неконституційний.

У законопроект закладений дуже небезпечний, на мою думку, корупційний механізм. Створюється додаткова бюрократична структура — Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері організації фінансування надання медичних послуг та лікарських засобів, на утримання якої доведеться витрачати кошти і так скромного медичного бюджету.

Картинки по запросу Дмитро Шерембей01.06.2017

Згідно зі статистичними даними Державного комітету, в Україні щодня пoмирає 1600 людей, які могли вижити, якби в країні було якісне медичне обслуговування.

Про це в своєму блозі на сайті “Новое время” написав громадський діяч-правозахисник, голова координаційної ради Всеукраїнської мережі людей, що живуть з ВIЛ/CНIД, Дмитро Шерембей.

Минздрав готов внести в парламент новый законопроект по медреформеМинистерство здравоохранения в ближайшие дни подготовило новые законы о медицинской реформе.

Минздрав готов внести в парламент новый законопроект по медреформе. Документ будет внесен в Верховную паду Украины с поправками народных депутатов вместо трех уже зарегистрированных в ближайшее время.

Об этом сообщил журналисткам в четверг, 1 июня, заместитель руководителя фракции Блок Петра Порошенко, член парламентского комитета по вопросам здравоохранения Сергей Березенко.

Гройсман Владимир БорисовичНа днях вице-премьер-министр украинского правительства Павел Розенко заявил, что программа «Доступные лекарства», которая успешно реализуется вот уже в течение нескольких месяцев, вскоре будет распространена на больший ассортимент препаратов. Пока что введение этой программы является одним из самых ощутимых для простых украинцев шагом Министерства здравоохранения под руководством Ульяны Супрун.

Впрочем, основная часть положений медицинской реформы все еще ждет утверждения Верховной Радой. Пока парламент медлит с ее принятием, «Слово и Дело» решило показать, как граждане Украины оценивают то, что уже удалось реализовать.

Правительство собирается расширить до 1 июля ассортимент препаратов программы «Доступные лекарства», которая действует на медикаменты от сердечно-сосудистых заболеваний, диабета II типа и бронхиальной астмы.

К правительственной программе Доступные лекарства присоединились более 5 тыс. аптек, уже порядка 700 тыс. украинских граждан в рамках этой программы получили препараты. 

Программа «Доступные лекарства» может расширить нозологии и включить лекарственные препараты от детских недугов, аллергии и онко.

Об этом на пресс-конференции в Ивано-Франковске сообщил замминистра охраны здоровья Украины Роман Илык, передает «Слово и Дело» со ссылкой на «Укринформ».

Уляна Супрну вже тривалий час у статусі виконувачки обов'язків міністра керує українським міністерством охорони здоров'яДіаспорянка із США Уляна Супрун десять місяців керує українським МОЗ, так і не обійнявши політичної посади міністра. В інтерв'ю DW вона розповіла, як статус виконувачки  обов’язків вливає на процес впровадження реформ.

Уляна Супрну вже тривалий час у статусі виконувачки обов'язків міністра керує українським міністерством охорони здоров'я

Deutsche Welle: Пані Супрун, чому Ви досі не призначені на посаду міністра?