Новини

12.07.2017

В.о. міністра охорони здоров’я доктор Уляна Супрун закликала депутатів зберегти суть медичної реформи. Після 396 правок, внесених народними депутатами до законопроекту №6327 про медичну реформу в Україні, документ суттєво змінився. Про це вона повідомила сьогодні під час прес-брифінгу разом із громадськими організаціями.

“Ми мусимо констатувати факт, що більшість з цих правок нівелюють саму суть медичної реформи, запропонованої МОЗ та Урядом України. Фактично, замість реформи всієї медичної галузі, після внесених майже 400 правок до законопроектів, ми можемо говорити про реформу не всієї галузі, а лише первинної ланки медицини”, – зазначила в.о. міністра.

11.07.2017

Шановні журналісти!

Запрошуємо вас на обговорення правок, що були внесені до законопроектів про медичну реформу та наслідків, до яких вони призведуть.

Хочемо нагадати, що між першим та другим читанням до законопроекту №6327, що передбачав докорінне реформування медичної галузі в України запропонували 886 правок. 396 з них врахувала робоча група.

10.07.2017

Медична реформа, яку пропонує Міністерство охорони здоров’я, має значну підтримку в регіонах. Лікарі, пацієнти й представники органів місцевого самоврядування підтримують нову концепцію фінансування, відхід від паперового документообігу, впровадження міжнародних протоколів, але при цьому мають ряд вимог до конкретних механізмів реалізації реформи.

щодо опрацювання пропозицій до законопроекту «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів» № 6327

 

Засідання Робочої групи щодо опрацювання пропозицій до законопроекту «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів» № 6327 тривали протягом минулого тижня в активному режимі, проте, на жаль, не всі народні депутати – члени робочої групи приймали участь у її роботі.

IMG-20170706-WA000006.07.2017

В реалізації  медичної реформи Україна розраховує на технічну допомогу країн Європи щодо укладення медичних стандартів, інвестиції у нові підприємства медичного приладобудування, фармацевтичні фабрики, – у нові можливості для української охорони здоров’я, – сказав заступник Голови фракції Партії “Блок Петра Порошенка”, член парламентського Комітету з питань охорони здоров’я Сергій Березенко під час свого виступу сьогодні у Лондоні на Конференції, присвяченій реформам в Україні.

Що пропонує медреформа та чого для її успішного втілення ще не вистачає. Фото drogatnev/Depositphotos

Країні вкрай потрібна реформа охорони здоров’я. Її успішно запустити може тільки велика команда, включаючи Міністерство охорони здоров'я, законодавців, експертів та громадськість.

Після довгих виснажливих дискусій 8 червня парламент нарешті підтримав у першому читанні проект закону "Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів".

Уряд ухвалив постанову, що передбачає запровадження перехідного періоду для завершення процесу закупівлі лікарських засобів.

Фото Уляна Супрун.05.07.2017

Сьогодні розпочалася робоча поїздка членів Кабінету Міністрів у Лондон.

Підтримка та співпраця зі Сполученим Королівством Великої Британії є надзвичайно важливою для України.

Особливе значення наше партнерство відіграє для реформи охорони здоров’я, адже в основу нової української медицини ми заклали модель саме британської медичної системи.