Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

25.10.2018

В Раде зарегистрировали законопроект об обязательном медицинском страховании. 

Застрахованными должны быть все. Так говорится в законопроекте №9163, который недавно зарегистрировали депутаты – они предлагают ввести обязательное медицинское страхование. Оплачивать страховку обяжут работодателя, а если человек безработный, за него заплатят местные органы власти.

https://img.tsn.ua/cached/1537647668/tsn-0aac7b3bbd08e91384419d4ae49bc10f/thumbs/1340x530/d6/e8/c91cdae7779410c2bb3d6bb4c06ae8d6.jpegВсе тут ніби покликане робити життя людей кращим — і система охорони здоров'я зокрема.
В Україні тривають бурхливі дискусії щодо медичної реформи — вона має як палких прихильників, так і категоричних противників. Але всі погоджуються, що ми маємо наслідувати тут розвинені та багаті країни.

10.10.2018

МОЗ України розпочинає новий етап у впровадженні системи міжнародної класифікації первинної медичної допомоги (ІСРС-2) – підготовку регіональних тренерів, які навчатимуть лікарів у центрах надання первинної медичної допомоги користуватись новою для України класифікацією.

Як стати регіональним тренером з ІСРС-2

На данном изображении может находиться: текст08.10.2018

Інфаркт міокарда – складне захворювання, яке можна попередити завдяки вчасній діагностиці. Зокрема, коронарографія дозволяє виявити, на якому рівні та в якій судині порушений кровообіг серцевого м'яза, та визначити тактику лікування. Лікування пацієнтів у гострому стані оплачує держава (https://goo.gl/QZe2nB).

В усіх інших випадках операцію зі стентування оплачує пацієнт. Проте місцева влада може також підтримувати своїх мешканців і допомагати їм оплатити планове обстеження та лікування. Думаєте — та ну, де це так працює? Проте маємо чудовий приклад у Вінницькій області.

Медицина

08.10.2018

Цифри – річ невблаганна. Якщо бюджетні показники, виділені на медицину з кожним роком зростають, то корупція в цій сфері не зменшується. І це саме та ключова проблема, яка буде стояти на заваді будь-якої реформи.

В проекті бюджету на 2019 рік збільшено видатки на медицину. У порівнянні з минулим роком це плюс 9,5 мільярди.

https://lifeimg.pravda.com/images/doc/9/9/9919096-medreforma2.jpg02.10.2018

18 мільйонів українців обрали свого лікаря.

Наша мета на 2019 рік – зробити так, щоб ви хотіли до цього лікаря йти.

Що це означає?

Пацієнт може планувати свій час і не чекати в чергах.

Лікар має необхідні інструменти для роботи і може провести необхідні для діагностики дослідження і аналізи.

Автоматический альтернативный текст отсутствует.

25.09.2018

Водорості, які виводять з організму шлаки та важкі метали, екстракти тварин та рослин, що чудодійно продовжують життя, різні чаї, які повертають молодість та силу — скоріше за все різновиди біологічно-активних добавок (БАДів), які не принесуть вам жодної користі.

Не всі БАДи є неефективними, але через подібні гучні та непідтверджені заяви, яких сила-силенна в інформпросторі, дуже велику частку з них люди приймають необґрунтовано та через гачки маркетологів, а не тому, що це їм потрібно.

Спробуємо розібратися, що таке БАД та кому він справді допоможе, а в кого лише витягуватиме гроші з кишені.

Глава НСЗУ Петренко: "Клиники должны понять, что медреформа – это не игра, и НСЗУ – это орган власти, а не просто источник финансирования"

24.09.2018

Эксклюзивное интервью главы Национальной службы здоровья Олега Петренко агентству "Интерфакс-Украина"

 Чего было больше за время работы с начала создания НСЗУ – достижений или неудач?

 Достижений, по-моему, гораздо больше, чем можно было себе представить даже по самому оптимистичному сценарию.

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"