Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

https://img.tsn.ua/cached/1528731688/tsn-7fb3ba3a1c366fde98f9c353dffa928f/thumbs/1340x530/ca/6b/6a56e9bc1079a408966bb65d643a6bca.jpegНедостатки местной системы здравоохранения — здесь они тоже есть — с лихвой компенсируют ее преимущества.

В Украине продолжаются бурные дискуссии относительно медицинской реформы — она имеет как горячих сторонников, так и ярых противников.

10.06.2018

Досвід держав із високим розвитком економіки демонструє доцільність існування різних форм медичного забезпечення громадян. Але всі вони працюють під контролем єдиного державного органу. Так, для прикладу, у Великобританії це Національна служба охорони здоров'я, до якої входять як державна форма, так і приватна медицина. Державне фінансування складає 80%.

17.05.2018

Нарада директорів Центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф з членами робочої групи та експертами МОЗ відбулася в Одесі. Наразі триває розробка концепції системних змін в екстреній меддопомозі і перший проект пропозицій готовий до консультацій з місцевою владою та професійною спільнотою.

17.05.2018

Учора з робочим візитом на Полтавщині побував заступник міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк.

Він зустрівся із головою обласної державної адміністрації Валерієм Головком, його заступником Олегом Пруглом, відвідав медичні заклади Великобагачанського й Решетилівського районів, подивився, як працює сільська медицина, як надаються послуги на первинному рівні.

Держава виділила цього року 5 мільярдів гривень на будівництво нових і сучасних центрів здоров’я – амбулаторій і при них фельдшерсько-акушерських пунктів – де мешканці сільської місцевості отримують якісну допомогу.

Про це в ефірі "Прямого" розповів народний депутат, фракція "Блок Петра Порошенка" Сергій Березенко.

16.05.2018

Голова Нацслужби здоров’я Олег Петренко під час інтерв'ю Громадському.

Національна служба здоров’я з 1 липня виділятиме гроші тільки тим населеним пунктам, де всі медичні заклади первинної ланки підпишуть договори з пацієнтами.

Про це Громадському розповів голова Нацслубжи здоров’я Олег Петренко.

Ульяна Супрун поведала украинцам, как избежать заражения глистами и посоветовала не спешить бежать в аптеку в случае проявления первых симптомов заражения

Начался сезон свежих овощей и фруктов, прогулок на природе и игр с домашними любимцами. А это, в свою очередь, повышает опасность заразиться гельминтами.

Супрун рассказала о МРТ правду. Фото: DepositphotosСупрун рассказала о МРТ правду.

В Украине есть распространенная практика делать МРТ (магнитно-резонансную томографию), когда пациент испытывает дискомфорт в спине. Это важная процедура, но часто она не оправдана. Зачем нужна эта процедура, в каких случаях МРТ делать обязательно, а когда лучше избежать, рассказала Ульяна Супрун на своей страничке в Facebook.

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.