Новини

  Останнім часом почастішали випадки недобросовісного розповсюдження біологічно активних добавок (БАДів). Водночас ефективність БАДів для лікування не доведена, а їх позиціонування як лікарських засобів порушує права громадян і може бути підставою для звернення до правоохоронних органів.

  БАДи – це не ліки

  Система медицинского страхования в Германии существует уже не первое столетие. Она была основана первым канцлером имперской Германии Отто фон Бисмарком. В последней трети XIX – начале XX века "железному канцлеру" удалось не только объединить Германию, но и превратить ее в страну, занимающую второе место в мире (после США) по объему промышленного производства.

  Как работает система медицинского страхования в Эстонии? Плюсы и минусы эстонской системыСистема обязательного медицинского страхования была введена в Эстонии в 1992 году. Государственное страхование покрывает расходы на лечение и профилактику заболеваний, финансирует приобретение широкого спектра лекарств и медицинских устройств, компенсирует неполученный из-за временной нетрудоспособности доход, покрывает расходы на лечение и протезирование зубов.

  УНІАННайближчим часом відбудеться засідання уряду, на якому будуть прийняті підзаконні акти, щоб почати медичну реформу в 2018 році. 

  19 жовтня Верховна Рада прийняла закон «Про державних фінансових гарантій надання медичних послуг та лікарських засобів» (№6327). Виконуючий обов'язки міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун сподівається, що президент підпише закони про медичну реформу до кінця цього тижня.

  19.12.2017

  В м.Кременчуці перед представниками Асоціації профспілок промислового комплексу Полтавської області виступив виконавчий директор Благодійної організації "Лікарняна каса Полтавщини" Віталій Шевченко.

  У виступі було розкрито питання медичної реформа в Україні, перспективи та проблеми при запровадженні обов'язкового медичного страхування.

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

  Please publish modules in offcanvas position.