Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

Супрун рассказала о МРТ правду. Фото: DepositphotosСупрун рассказала о МРТ правду.

В Украине есть распространенная практика делать МРТ (магнитно-резонансную томографию), когда пациент испытывает дискомфорт в спине. Это важная процедура, но часто она не оправдана. Зачем нужна эта процедура, в каких случаях МРТ делать обязательно, а когда лучше избежать, рассказала Ульяна Супрун на своей страничке в Facebook.

11.05.2018

Такий захід, як «день відкритих дверей», у діяльності кожної установи, організації, підприємства вже давно є традиційним. Адже головним мірилом успішності їх є довіра з боку населення. А найщиріша й найповніша довіра грунтується найпершим чином на знаннях, повній поінформованості, якої можна досягти в процесі всебічної та системної комунікації. Саме тому в центральному офісі благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», яка вже майже 18 років ефективно захищає інтереси своїх членів у процесі надання медичної допомоги, відбувся «День відкритих дверей».

У п’ятницю, 20 квітня, в актовій залі поліклініки (Перяеслав-Хмельницька ЦРЛ) відбулася звітно-виборча конференція громадської організації “Лікарняна каса” за участю 152 делегатів. У роботі її також взяв участь головний лікар ЦРЛ Володимир Якименко. Головувала на засіданні заступник міського голови Валентина Губенко.

Насамперед присутні заслухали звіт голови правління Світлани Чирки про діяльність організації протягом останніх трьох років, а саме з того моменту, як Світлана Василівна прийняла організацію від Валентини Філоненко, яка понад 14 років успішно нею керувала.

Організація яка ось уже 14 років працює на території області. Головна її мета – забезпечення членів ЛК лікарськими засобами, медикаментами, виробами медичного призначення та реактивами, діагностичного, консультативного обслуговування. 384 жителі району – члени організації. За період із 2004 по 2017 роки в Лохвицькій ЦРЛ було надано допомогу (сплачено за медикаменти, обстеження та лікування жителів району) власникам карток БО «Лікарняна каса Полтавщини» у сумі 1 млн. 33 тис. гривень на 5645 випадків.

https://lifeimg.pravda.com/images/doc/c/8/c8da3e4-telemeditsina-usa-kanada-13.jpgЕкономія часу – 4 години, відстані  – 278 миль (447 км), фінансів – 158 доларів.

Це щорічні заощадження кожного, хто користується послугами телемедицини.

Про це свідчать результати дослідження фахівців  Університетської клініки Девіса (Каліфорнія, США).

В Україні поки що говорити про економію зарано.

Благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини» співпрацює з лікувально-профілактичними закладами області, в тому числі із Глобинською ЦРЛ, протягом 15 років

Мета організації: допомога лікувальним закладам області при обстежені та лікуванні членів організації медикаментами, засобами медичного обладнання, реактивами та медичним обладнанням.

Неравнодушные заметки

Мы живем на земле не для себя только, вспомним, что пред нами разворачивается великая драма, последствия которой отзовутся, может быть, чрез целые столетия, грешно, сложив руки, быть одним только праздным зрителем, кому Бог дал хоть какую-нибудь возможность участвовать в ней... Тому, у кого не остыло еще сердце для высокого и святого, нельзя смотреть на все, что делается вокруг нас, смотреть односторонним эгоистическим взглядом...

Николай Пирогов

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.