Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

https://img.tsn.ua/cached/1537647668/tsn-0aac7b3bbd08e91384419d4ae49bc10f/thumbs/1340x530/d6/e8/c91cdae7779410c2bb3d6bb4c06ae8d6.jpegВсе тут ніби покликане робити життя людей кращим — і система охорони здоров'я зокрема.
В Україні тривають бурхливі дискусії щодо медичної реформи — вона має як палких прихильників, так і категоричних противників. Але всі погоджуються, що ми маємо наслідувати тут розвинені та багаті країни.

10.10.2018

МОЗ України розпочинає новий етап у впровадженні системи міжнародної класифікації первинної медичної допомоги (ІСРС-2) – підготовку регіональних тренерів, які навчатимуть лікарів у центрах надання первинної медичної допомоги користуватись новою для України класифікацією.

Як стати регіональним тренером з ІСРС-2

На данном изображении может находиться: текст08.10.2018

Інфаркт міокарда – складне захворювання, яке можна попередити завдяки вчасній діагностиці. Зокрема, коронарографія дозволяє виявити, на якому рівні та в якій судині порушений кровообіг серцевого м'яза, та визначити тактику лікування. Лікування пацієнтів у гострому стані оплачує держава (https://goo.gl/QZe2nB).

В усіх інших випадках операцію зі стентування оплачує пацієнт. Проте місцева влада може також підтримувати своїх мешканців і допомагати їм оплатити планове обстеження та лікування. Думаєте — та ну, де це так працює? Проте маємо чудовий приклад у Вінницькій області.

Медицина

08.10.2018

Цифри – річ невблаганна. Якщо бюджетні показники, виділені на медицину з кожним роком зростають, то корупція в цій сфері не зменшується. І це саме та ключова проблема, яка буде стояти на заваді будь-якої реформи.

В проекті бюджету на 2019 рік збільшено видатки на медицину. У порівнянні з минулим роком це плюс 9,5 мільярди.

https://lifeimg.pravda.com/images/doc/9/9/9919096-medreforma2.jpg02.10.2018

18 мільйонів українців обрали свого лікаря.

Наша мета на 2019 рік – зробити так, щоб ви хотіли до цього лікаря йти.

Що це означає?

Пацієнт може планувати свій час і не чекати в чергах.

Лікар має необхідні інструменти для роботи і може провести необхідні для діагностики дослідження і аналізи.

Автоматический альтернативный текст отсутствует.

25.09.2018

Водорості, які виводять з організму шлаки та важкі метали, екстракти тварин та рослин, що чудодійно продовжують життя, різні чаї, які повертають молодість та силу — скоріше за все різновиди біологічно-активних добавок (БАДів), які не принесуть вам жодної користі.

Не всі БАДи є неефективними, але через подібні гучні та непідтверджені заяви, яких сила-силенна в інформпросторі, дуже велику частку з них люди приймають необґрунтовано та через гачки маркетологів, а не тому, що це їм потрібно.

Спробуємо розібратися, що таке БАД та кому він справді допоможе, а в кого лише витягуватиме гроші з кишені.

Глава НСЗУ Петренко: "Клиники должны понять, что медреформа – это не игра, и НСЗУ – это орган власти, а не просто источник финансирования"

24.09.2018

Эксклюзивное интервью главы Национальной службы здоровья Олега Петренко агентству "Интерфакс-Украина"

 Чего было больше за время работы с начала создания НСЗУ – достижений или неудач?

 Достижений, по-моему, гораздо больше, чем можно было себе представить даже по самому оптимистичному сценарию.

17.09.2018

Від щирого серця вітаємо власників картки Благодійної організації "Лікарняна каса Полтавщини",  всіх медичних працівників та фармацевтів аптечних закладів з 15-річчям діяльності організації.

Щиро дякуємо працівникам медичної галузі за плідну співпрацю, за турботу про пацієнтів – власників картки ЛК, жителів Полтавської області.

Щиро дякуємо фармацевтам та провізорам за повноцінне забезпечення лікарень ліками та засобами медичного призначення.

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"