Новини

Фото Pavlo Kovtonyuk. 11.06.2017

Увага, лонгрід.

Знов спалахнули дискусії про те чи є модель фінансування медицини, яку пропонує Уряд у Підтримай медреформу: законопроекти 6327, 6329 “страховою медициною”.

Я написав цей (довгий) пост, щоб помогти вам розібратися. І навіть намалював малюночок.

У пості я опишу в простих термінах суть різних моделей страхування, їх плюсів та мінусів, та поясню чому для України ми обрали саме ту модель, яка описана у 6327.

Что не так с запущенной медреформой?Народные депутаты поделились своими опасениями относительно проекта новых правил предоставления и финансирования медицинских услуг.

Парламентарии сделали первый шаг к запуску медицинской реформы. С горем пополам в первом чтении был принят законопроект "О государственных финансовых гарантиях предоставления медицинских услуг и лекарственных препаратов". За документ высказалось только 227 депутатов.

08.06.2017

Верховна Рада розглянула проекти законів, які впроваджують медичну реформу в Україні.

"За" проект "Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів" (6327) з поправками голови Комітету соціальної політики Людмили Денисової та нардепа Андрія Шепка 227 народних депутатів проголосували лише з третього разу.

Качественные медуслуги должны предоставляться за счет средств на уровне Госказначейства через Нацслужбу здоровья.
Украинский парламент не смог принять в первом чтении правительственный законопроект об изменениях в финансирование медицинских услуг.

08.06.2017

Документ поможет применить в Украине лучшие мировые практики оказания медпомощи.
Верховная Рада с третьей попытки приняли законопроект, который должен запустить в Украине медицинскую реформу.

Медична реформа не буде одноденкоюЯкщо парламентарії до літніх канікул ухвалять пакет відповідних законів, держава по-новому ставитиметься до здоров’я громадян 

Президент скликав членів Національної ради реформ, щоб обговорити реформування системи охорони здоров’я. Першим питанням порядку денного було розроблення законопроекту, який впливав би на надання якісної медичної допомоги в українських селах. Щодо своєї ініціативи Петро Порошенко висловився в такий спосіб: «За моїм дорученням розроблено відповідний законопроект, який передбачає якісно нові правила медичної допомоги на селі з використанням сучасних технологій.

мусийНардеп (позафракційний), екс-в.о. міністра охорони здоров'я Олег Мусій вважає, що анонсована медична реформа, яку збирається ухвалити парламент, має корупційну складову.

Про це він заявив, виступаючи з трибуни Ради, передає парламентський кореспондент Цензор.НЕТ. За словами Мусія, те, що деякі законопроекти, що стосуються реформ, віддані на розгляд у комітет соціальної політики, не можна назвати інакше, як шахрайство.

Запропонована урядом медична реформа не націлена на позитивні зміни у житті людей, навіть у перспективі.

Про це в коментарі журналістам повідомила народний депутат від «Батьківщини» Олександра Кужель.