Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

26.12.2019

Ранок розпочався!
Комунальне підприємство «Дитяча міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» сьогодні отримало благодійну допомогу від БО «Лікарняна каса Полтавщини» у вигляді медичного обладнання – 2 насоси шприцеві та відсмоктувач медичний.
Біля 9 тисяч полтавців є власниками картки ЛК. Їх діти мають право на повноцінну медичну допомогу.
У цьому році дитячі заклади Полтавщини також отримали медичне обладнання.
Дякуємо друзям за їх працю!

Благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини» передала у лікарні Кременчука новітнє медичне обладнання. Зустріч представників організації з керівниками медичних закладів міста відбулась вчора.

Як відомо, вже 15 років у Кременчуці діє програма цієї благодійної організації. Вона спрямована на забезпечення медичних послуг, діагностичних обстежень та лікування власників картки “Лікарняна каса”.

24.12.2019.
БО "Лікарняна каса Полтавщини" передала для КНП "Хорольська центральна районна лікарня" Хорольської районної ради Полтавської області благодійну допомогу у вигляді Електрокардіографа та 2 моніторів пацієнта.
Маємо надію, що лікарня впевнено продовжуватиме працювати за новим механізмом сплати за випадок.
Заклад розвивається, вдосконалюється медичний персонал, покращуються умови праці та перебування в лікарні.

23.12.2019

По закінченню 2019 року за результатами роботи закладів охорони здоров’я Благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини» продовжує допомагати лікарням привести свій технічний стан до вимог НСЗУ у відповідності до започаткованої реформи.
Благодійну допомогу отримали лікувальні заклади м.Кременчука:
- Комунальне некомерційне медичне підприємство «Кременчуцька перша міська лікарня ім.О.Т.Богаєвського» отримало обладнання для лабораторії: мікроскоп, водяну баню, центрифугу лабораторну;

23.12.2019

Сьогодні до Глобинської центральної районної лікарні поїхала благодійна допомога у вигляді Електрокардіографа "Юкард-100" з пристроєм прийому - передачі даних.
Дякуємо медичним працівникам за їх працю та продовжуємо підготовку до реформування закладів охорони здоров'я разом.
З Новорічними святами, друзі!

21.12.2019.

Розпочалися Новорічні свята та продовжуються новорічні подарунки закладам охорони здоров’я.

Благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини» плідно співпрацює з лікувальними закладами Полтавської області по наданню допомоги жителям регіонів.

За 15 років співпраці Миргородська центральна районна лікарня отримала допомогу у вигляді оплати за медикаменти на загальну суму понад 1,2 млн. грн. Також для покращення обслуговування жителів Миргородського району благодійною організацією «Лікарняна каса Полтавщини» надавалась благодійна допомога у вигляді медичного обладнання на загальну суму понад 470 тис. грн.

02.12.2019.

Сьогодні КП «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В. Скліфосовського ПОР» отримала благодійну допомогу від БО "Лікарняна каса Полтавщини" для урологічного відділення - Центрифугу лабораторну МС-3.

Попередньо у цьому році лікарня отримувала від організації благодійну допомогу у вигляді Столу операційного МТ300 та Столу операційного МТ400В.

Спільна діяльність БО «Лікарняна каса Полтавщини» та лікарень продовжується!

Дякуємо медичним працівникам за їх працю та допомогу власникам картки ЛК!

Благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини» плідно співпрацює з лікувальними закладами Полтавської області по наданню допомоги жителям регіонів.

Найбільша кількість власників картки «Лікарняної каси Полтавщини» серед районів Полтавської області  - в Котелевському районі – понад 5% від населення.

За 2018 рік лікарня надала допомогу в 315 випадках звернень власників картки ЛК на загальну суму понад 196 тисяч грн. Також 93 випадки допомоги жителям Котелевського району було надано в інших лікарнях Полтавської області на суму понад 64 тисячі грн.

За 14 років співпраці лікарня отримала допомогу у вигляді оплати за медикаменти на загальну суму понад 2 млн. 53 тис. грн. Також для покращення обслуговування жителів району благодійною організацією «Лікарняна каса Полтавщини» надавалась благодійна допомога у вигляді медичного обладнання на загальну суму понад 781 тис. грн.

18.11.2019

Маріуполь!

Змішані відчуття! По дорозі блок пости, молоді солдати і ти розумієш, що занурюєшся в іншу реальність, де інший світогляд, інші життєві цінності.

Сумно, що 5 років країна живе в різних реальностях. Інше відчуття - радість зустрічі з друзями. Короткострокова, але насичена спогадами, враженнями та спільним бажанням трішки змінити дійсність, допомогти своєю роботою людям поруч.

Зустріч з колективом БО "Лікарняна каса Азовсталь"- 16 років спільної праці на захисті пацієнта!

14.11.2019

Відбулася зустріч з колективом Комунального підприємства " Міський клінічний пологовий будинок Полтавської міської ради".

За 15 років спільної діяльності заклад надав допомогу 2300 власницям картки ЛК. БО "Лікарняна каса Полтавщини" сплатила за медикаменти для лікування пацієнтів на загальну суму 435607 грн.

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"