Новини

Заступника міністра охорони здоров’я Павла Ковтонюка багато хто вважає головним ідеологом реформи охорони здоров'я. Сам він заперечує це, кажучи, що до змін вітчизняна медицина йшла останні декілька років. Просто саме зараз склалися оптимальні умови для втілення того, над чим працювали команди кількох складів МОЗ. Ковтонюку всього 33 роки, і закінчив він аж ніяк не медуніверситет, а Києво-Могилянську академію.

Солонтай: реформа медицины невозможна, пока Супрун – и.о. министра16.05.2017
Народные депутаты вернулись к работе в Верховной Раде.

После длительной месячного перерыва в работе парламентариев они будут работать две недели подряд и начнут с рассмотрения тех законопроектов, которые не успели принять в апреле. Накануне спикер ВР Андрей Парубий объявил предварительную повестку дня на текущую пленарную неделю.

Глава Национального банка Украины Валерия Гонтарева намерена содействовать и.о. Министра здравоохранения Ульяне Супрун в реформировании системы здравоохранения.

«Мы берем, если можно так сказать, шефство в тех направлениях, где мы можем помочь: аналитикой, моделированием, воплощением их верхнеуровневой концепции в развернутые документы», – сказала Гонтарева в интервью агентству «Интерфакс-Украина».

15.05.2017

Українська охорона здоров’я весь час має безліч проблем, які заважають громадянам отримати повноцінну медикаментозну допомогу при своєму лікуванні.

З телеекранів ми завжди бачимо сюжети, які звинувачують лікарів у недбалості, хабарництві чи здирництві, висвітлюють лікувальні заклади, які не мають належних умов перебування, показують проблеми з тендерами по закупівлі лікарських засобів, звертають увагу на проблеми з фінансуванням державних медичних програм.

15.05.2017

Уляна Супрун

в.о. міністра охорони здоров’я України

Ми часто чуємо політичні гасла: "Україна вимирає", "йде геноцид нації". У це легко повірити, бо за останні 10 років Україна втратила 6 мільйонів людських життів.

Україна відстає майже за всіма показниками смертності від країн, що приєднались до Євросоюзу у 2004-му році (Естонія, Латвія, Литва, Польща, Словаччина, Словенія тощо). Ще в 90-му році у нас були однакові показники. За 25 років показники смертності у цих країнах знизилися на 30%. Ми ж залишились на місці.

14.05.2017

Этот довоенной моды ридикюль из коричневой кожи хранится в семье, как память о горячо любимой маме, преждевременно ушедшей из жизни. Что в нем можно найти? Прежде всего, тончайший, едва уловимый запах французской губной помады и красный тюбик этого косметического продукта с рельефом «Paris».