Новини

  На сегодняшний день не каждый может позволить себе болеть, ведь цены на медикаменты растут с каждым днем.

  ЧБО (членская благотворительная организация) «Больничная касса города Черноморска», которая функционирует с 2003 года по инициативе городского главы В.Я. Хмельнюка, призвана помогать жителям города, в частности, наименее социально защищенным (пенсионерам и детям) в кризисных ситуациях.

  Що може зробити лікар, щоби бути захищеним у правовому полі при використанні нових клінічних протоколів? У випадку смерті пацієнта як лікар повинен надати інформацію про обраний протокол, щоб бути захищеним юридично? Відповіді – у цій частині інструкції-роз’яснення щодо впровадження нових клінічних протоколів.

  Чи має лікар звітувати перед керівництвом ЗОЗ чи департаментом охорони здоров'я щодо застосування нових клінічних протоколів? Чи усі лікарі в одному ЗОЗ мають застосовувати ті ж клінічні протоколи? Як бути з розробкою локальних протоколів? Відповіді на ці та інші питання - у третій частині інструкції-роз’яснення щодо впровадження нових клінічних протоколів.

  Чи може пацієнт обирати клінічний протокол? Чи може лікар використовувати різні протоколи до різних пацієнтів, а для лікування одного пацієнта викоритсовувати кілька протоколів? На ці та інші питання відповідаємо у другій частині інструкції-роз’яснення щодо впровадження нових клінічних протоколів.

  8 квітня 2017 набув чинності Наказ МОЗ України № 1422 від 29 грудня 2016 р., який дозволяє українським лікарям використовувати у своїй роботі міжнародні клінічні протоколи.  Нижче подаємо першу частину інструкції-роз’яснення щодо впровадження нових клінічних протоколів.

  09.01.2018

  У місті Миргород з представниками освіти (Миргородська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 9 імені І.А.Зубковського, Миргородська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5Миргородська гімназія імені Т.Г.Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області) провів зустріч виконавчий директор Благодійної організації "Лікарняна каса Полтавщини" Віталій Шевченко.

  Шановні друзі!

   Від щирого серця вітаємо

  з Новорічними святами!

  Бажаємо Вам усім міцного здоров'я і невичерпної енергії, життєвих сил і наснаги, терпіння й оптимізму.

  Нехай Новий Рік увійде до Ваших сімей добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, стане багатшим і щедрішим на здобутки.

  Бажаємо Вам зустріти Новий рік з усмішкою та оптимізмом, адже лише від нас залежить, в яких умовах будемо жити в нашій країні.

  28.12.2017

   Президент Петро Порошенко підписав Закон про медичну реформу. Починається докорінна зміна у відносинах людини та системи.

   Ми, як пацієнти та лікарі, отримуємо гарантії, що наші права будуть захищені державою.

   Система починає ставити в центр уваги захист та потреби людини.

   Це не означає, що 1 січня ми підемо в лікарню і там все буде інакше. Однак потрібно бути готовими, що поступово більшість процесів системи охорони здоров’я працюватимуть по-іншому.

  https://static.espreso.tv/uploads/article/2498757/images/im578x383-poroshenko_president.gov.ua.jpg28.12.2017

  Президент України Петро Порошенко підписав закон №7117 про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості.

  Закон передбачає, зокрема, укомплектування сільських закладів охорони здоров'я необхідним обладнанням і лікарськими засобами, необхідними для надання первинної медичної допомоги, а також створення належної інфраструктури на селі.

  © 2015 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

  Please publish modules in offcanvas position.