Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

Законопроект № 8591 пропонує дозволити українським аптекам торгувати лише лікарськими препаратами, та заборонити реалізувати вироби медичного призначення: шприци, крапельниці, БАДи тощо.

Про це на прес-конференції в Укрінформі заявив директор Аптечної професійної асоціації України Володимир Руденко. 

“Норми законопроекту № 8591 забороняють аптечним закладам в Україні займатися будь-якою іншою діяльністю, окрім продажу лікарських засобів.

   2 листопада 2018 року під керівництвом начальника управління охорони здоров’я виконкому Кременчуцької міської ради Максима Середи та заступника міського голови Ольги Усанової відбулась зустріч представників виконавчої дирекції Благодійної організації «Лікарняна каса Полтавщини» з головними лікарями та директорами закладів охорони здоров’я м.Кременчука.

   Виконавчий директор БО «Лікарняна каса Полтавщини» Віталій Шевченко надав інформація про спільну діяльність організації з лікарнями міста та допомогу, отриману для надання повноцінної медичної послуги жителями Кременчука – власниками картки ЛК.

Олександр Лінчевський

заступник міністра охорони здоров'я, торакальний хірург, відповідальний хірург відділення політравми КМКЛ № 17

Кілька років тому натрапив на цікаве дослідження, яке порівнювало сприйняття болю пацієнтом та лікарем.

Для цього пацієнт відмічав своє сприйняття болю за шкалою від 1 до 10.

Те ж робив лікар, вказуючи, наскільки, на його думку, болить пацієнту.

Ті самі захворювання, ті ж симптоми та маніпуляції лікарями та пацієнтами сприймаються по-різному.

Характерно, що лікарі в середньому "недооцінювали" біль - у сприйнятті лікарському боліло на кілька балів менше, ніж це сприймав пацієнт.

25.10.2018

В Раде зарегистрировали законопроект об обязательном медицинском страховании. 

Застрахованными должны быть все. Так говорится в законопроекте №9163, который недавно зарегистрировали депутаты – они предлагают ввести обязательное медицинское страхование. Оплачивать страховку обяжут работодателя, а если человек безработный, за него заплатят местные органы власти.

https://img.tsn.ua/cached/1537647668/tsn-0aac7b3bbd08e91384419d4ae49bc10f/thumbs/1340x530/d6/e8/c91cdae7779410c2bb3d6bb4c06ae8d6.jpegВсе тут ніби покликане робити життя людей кращим — і система охорони здоров'я зокрема.
В Україні тривають бурхливі дискусії щодо медичної реформи — вона має як палких прихильників, так і категоричних противників. Але всі погоджуються, що ми маємо наслідувати тут розвинені та багаті країни.

10.10.2018

МОЗ України розпочинає новий етап у впровадженні системи міжнародної класифікації первинної медичної допомоги (ІСРС-2) – підготовку регіональних тренерів, які навчатимуть лікарів у центрах надання первинної медичної допомоги користуватись новою для України класифікацією.

Як стати регіональним тренером з ІСРС-2

На данном изображении может находиться: текст08.10.2018

Інфаркт міокарда – складне захворювання, яке можна попередити завдяки вчасній діагностиці. Зокрема, коронарографія дозволяє виявити, на якому рівні та в якій судині порушений кровообіг серцевого м'яза, та визначити тактику лікування. Лікування пацієнтів у гострому стані оплачує держава (https://goo.gl/QZe2nB).

В усіх інших випадках операцію зі стентування оплачує пацієнт. Проте місцева влада може також підтримувати своїх мешканців і допомагати їм оплатити планове обстеження та лікування. Думаєте — та ну, де це так працює? Проте маємо чудовий приклад у Вінницькій області.

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"