Новини

Населення України невпинно зменшується, але діюча в Україні система охорони здоров'я не в змозі запобігти цьому процесу. Вирішити проблему захворюваності населення, зменшення смертності можна, змінивши підходи до організації системи охорони здоров'я.

Про це у своєму відеозверненні на підтримку медичної реформи сказав український музикант Святослав Вакарчук.

22.05.2017

Прес-служба президента України

У Верховній Раді створили робочу групу з доопрацювання законопроектів стосовно медичної реформи, її члени вперше зустрінуться 23 травня о 12:05. Про це повідомила голова парламентського комітету ВР з питань охорони здоров'я Ольга Богомолець на засіданні погоджувальної ради 22 травня.

"Нами створена робоча група по доопрацюванню законів про реформу охорони здоров'я. Ті закони, які подав Кабінет міністрів, надзвичайно сирі, і якби вони були внесені в сесійну залу, вони були б провалені", - сказала Богомолець.

18.05.2017

УНІАН

Следующие полтора месяца станут решающими для украинской медицины. Верховная Рада будет рассматривать законопроекты о реформе здравоохранения. Если и.о. министра Уляне Супрун удастся протолкнуть их через парламент, Украина увидит изменения в здравоохранении уже в этом году.

Реформу охорони здоров’я не активовано: у Парламенті не вистачило голосів для включення пакету законопроектів до порядку денного сесії18.05.2017

Верховна Рада не проголосувала за включення у порядок денний пакет законопроектів, що гарантують початок медичної реформи в Україні. Законопроекти № 6327, 6328, 6329, 6347 гарантують забезпечення підвищення якості надання медичних послуг в Україні на рівень міжнародних стандартів, їх ухвалення є критичним для створення сучасної системи охорони здоров’я України. Результати голосування за посиланням: https://goo.gl/F3e09q

Депутати відмовилися розглядати законопроекти щодо медичної реформи18.05.2017

Народні депутати не підтримали пропозицію голови Верховної Ради Андрія Парубія включити у порядок денний сесії чотири урядові законопроекти щодо медичної реформи. 

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, депутати голосували щодо кожного законопроекту окремо, але так і не назбиралось 226 голосів для їх включення до порядку денного сесії.