Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

З 1 січня 2019 року благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини" переїжджає в нове приміщення: м.Полтава, вул.Ціолковського, буд 33. Відкриваємося 14 січня 2019 року.

Всі питання вирішуються за телефонами 050-363-74-56 та  098-163-74-56.

Телефон БО "Лікарняна каса Полтавщини" 63-74-56 до переоформлення (до 14 січня 2019 року) тимчасово не буде працювати.

Просимо вибачення за тимчасові незручності у наших клієнтів. Снігові замети трішки затримали наш переїзд.

Організація працює в штатному режимі та продовжує забезпечувати допомогу лікарням та власникам картки ЛК.

Вся детальна інформація буде розміщена на даному сайті.

Виконавча дирекція БО «Лікарняна каса Полтавщини»

Ми не далеко від попереднього розміщення:

 

Шановні друзі!

Від щирого серця вітаємо

з Новорічними святами!

Бажаємо Вам усім міцного здоров'я і невичерпної енергії, життєвих сил і наснаги, терпіння й оптимізму.

Інсульт загрожує кожному. Протягом життя він станеться у кожного шостого з нас. У світі кожної хвилини інсульт стається у 32 людей, і 11 людей помирає від інсульту. Зараз на нашій планеті живуть 80 мільйонів. людей, які пережили інсульт, 50 мільйонів з яких мають стійкі неврологічні порушення, такі як слабкість руки чи ноги, розлади мови, зору чи рівноваги (https://goo.gl/WQQbe2). Вагома причина, щоб задуматись, як захистити себе та рідних.

Але є й хороша новина — близько 90% випадків всіх інсультів зумовлені факторами ризику, на які ми можемо ефективно впливати. Ці чинники не можна ігнорувати — що довше нічого не робити для профілактики, то важчими будуть наслідки.

12.12.2018

Окрім Дня Сухопутних військ України, сьогодні ще одна важлива для нашої безпеки дата - День універсального покриття в охороні здоров'я.

Що це за покриття таке і чому воно необхідне для нашої країни так само як надійне військо?

Універсальне покриття (Universal Health Coverage в оригіналі) - це світовий стандарт і та система, яку ми зараз будуємо в Україні. Це антипод фейкової "безкоштовної медицини", яку (не лише в Україні) пропагують популісти всіх сортів.

Замість "всього для всіх безкоштовно" (в реальності посередніх послуг за гроші з кишені), універсальне покриття передбачає формування економічно виваженого пакета послуг, яким реально покрити все населення з достатнім рівнем якості.

11.12.2018.

До Шишацької центральної районної лікарні передано медичне обладнання - благодійна допомога від Благодійної організації "Лікарняна каса Полтавщини". Лікарня отримала медичний відсмоктувач та кисневий генератор. Дане обладнання буде працювати на приймальному відділенні та використовуватиметься медичними працівниками для надання невідкладної допомоги пацієнтам - жителям Шишацького району.

10.12.2018

"Ні сонце, ані смерть" Генрі Марша вийшла у "Видавництві Старого Лева"

Генрі Марш – відомий британський нейрохірург.

Українцям він відомий як автор книги "Ні сонце, ані смерть" ("Видавництво Старого Лева", переклад Катерини Міхаліциної). Там є сторінки присвячені роботі в Україні – перемогам і розчаруванням.

Ефективність та безпека лікарських засобів — предмет пильної уваги громадськості останніх 10-15 років. Однією з основних причин такої уваги стали гучні заяви провідних політиків, які поставили під сумнів якість медичних препаратів, що їх реалізують аптечні мережі. Безперечно, такі заяви впливають і на лікарів. На фоні очевидного браку знань про діяльність регуляторних органів у сфері обігу лікарських засобів медичні працівники стають головною причиною формування суспільної недовіри та багатьох міфів про державний експертний центр (ДЕЦ). Повний текст інтерв'ю за посиланням

 

 

10.12.2018

Кожен другий українець обрав лікаря. Проте все ще є міфи про підписання декларацій із сімейними лікарями, терапевтами і педіатрами та первинну медичну допомогу. Деколи їх розповсюджують самі медзаклади, як наприклад, про те, що з нового року послуги сімейний лікарів стануть платними. Ми зруйнували цей міф тут: https://goo.gl/qkPRH8.

І підготували відповіді на інші головні запитання, які надсилають нам громадяни щодо змін у первинній медичній допомозі:

05.12.2018

В Україні набирає обертів медична реформа. Мільйони українців уже підписали декларації із сімейними лікарями. Заклади «первинки» завершили процес автономізації, йде процес укладання договорів із Національною службою здоров’я України, що дає змогу отримувати гроші за кожного пацієнта. Задекларовано, що з 2019 року розпочнуться зміни у фінансуванні спеціалізованої, а з 2020 року – стаціонарної медичної допомоги.
Один з ключових пунктів медичної реформи – територія України розподілена на так звані госпітальні округи. Але й досі багато хто не розуміє, навіщо вони потрібні і як це працюватиме. Для чого створюються госпітальні округи? Хто визначатиме «пріоритетні» та «непріоритетні» лікарні та розподілятиме фінансові потоки у їх межах?

04.12.2018

Виявилося, гроші таки пішли за пацієнтами. Зарплати медиків і фінансування лікарень зросли мінімум удвічі після реформи

Реформа первинної ланки медицини вже практично на фініші: більше половини населення уже уклали декларації з сімейними лікарями, а лікарі – отримали перші виплати за пацієнтів. Як показало опитування соціологічної групи “Рейтинг”, 76% пацієнтів, які обрали сімейних лікарів, задоволені ними, 18% ще вагалися з оцінками, і лише 6% висловили невдоволення.

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"