Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

10.06.2018

Досвід держав із високим розвитком економіки демонструє доцільність існування різних форм медичного забезпечення громадян. Але всі вони працюють під контролем єдиного державного органу. Так, для прикладу, у Великобританії це Національна служба охорони здоров'я, до якої входять як державна форма, так і приватна медицина. Державне фінансування складає 80%.

17.05.2018

Нарада директорів Центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф з членами робочої групи та експертами МОЗ відбулася в Одесі. Наразі триває розробка концепції системних змін в екстреній меддопомозі і перший проект пропозицій готовий до консультацій з місцевою владою та професійною спільнотою.

17.05.2018

Учора з робочим візитом на Полтавщині побував заступник міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк.

Він зустрівся із головою обласної державної адміністрації Валерієм Головком, його заступником Олегом Пруглом, відвідав медичні заклади Великобагачанського й Решетилівського районів, подивився, як працює сільська медицина, як надаються послуги на первинному рівні.

Держава виділила цього року 5 мільярдів гривень на будівництво нових і сучасних центрів здоров’я – амбулаторій і при них фельдшерсько-акушерських пунктів – де мешканці сільської місцевості отримують якісну допомогу.

Про це в ефірі "Прямого" розповів народний депутат, фракція "Блок Петра Порошенка" Сергій Березенко.

16.05.2018

Голова Нацслужби здоров’я Олег Петренко під час інтерв'ю Громадському.

Національна служба здоров’я з 1 липня виділятиме гроші тільки тим населеним пунктам, де всі медичні заклади первинної ланки підпишуть договори з пацієнтами.

Про це Громадському розповів голова Нацслубжи здоров’я Олег Петренко.

Ульяна Супрун поведала украинцам, как избежать заражения глистами и посоветовала не спешить бежать в аптеку в случае проявления первых симптомов заражения

Начался сезон свежих овощей и фруктов, прогулок на природе и игр с домашними любимцами. А это, в свою очередь, повышает опасность заразиться гельминтами.

Супрун рассказала о МРТ правду. Фото: DepositphotosСупрун рассказала о МРТ правду.

В Украине есть распространенная практика делать МРТ (магнитно-резонансную томографию), когда пациент испытывает дискомфорт в спине. Это важная процедура, но часто она не оправдана. Зачем нужна эта процедура, в каких случаях МРТ делать обязательно, а когда лучше избежать, рассказала Ульяна Супрун на своей страничке в Facebook.

11.05.2018

Такий захід, як «день відкритих дверей», у діяльності кожної установи, організації, підприємства вже давно є традиційним. Адже головним мірилом успішності їх є довіра з боку населення. А найщиріша й найповніша довіра грунтується найпершим чином на знаннях, повній поінформованості, якої можна досягти в процесі всебічної та системної комунікації. Саме тому в центральному офісі благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області», яка вже майже 18 років ефективно захищає інтереси своїх членів у процесі надання медичної допомоги, відбувся «День відкритих дверей».

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.