Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

Від щирого серця вітаємо власників картки Благодійної організації "Лікарняна каса Полтавщини", усіх медичних працівників та фармацевтів аптечних закладів з 17-річчям діяльності організації.

Щиро дякуємо працівникам медичної галузі за плідну співпрацю, за турботу про пацієнтів – власників картки ЛК, жителів Полтавської області.

Щиро дякуємо фармацевтам та провізорам за повноцінне забезпечення лікарень ліками та засобами медичного призначення.

Щиро дякуємо жителям Полтавської області, що повірили в лікарняну касу, підтримують та допомагають вирішувати всі питання по налагодженню нового механізму по забезпеченню лікарень медикаментами. Дякуємо Вам за витримку, порозуміння та довіру до нас.

15.09.2020
Допомога продовжується!
Комунальне підприємство «2-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради»
Тиждень назад відбулась зустріч виконавчого директора БО «Лікарняна каса Полтавщини» Шевченка Віталія з колективом 2 міської лікарні. Він розповів лікарям про спільну роботу ЛК з лікарнею, про умови ЛК, про Фармацевтичний формуляр, почув про необхідність в медичному обладнанні в різних відділеннях.

15.07.2020 Допомога продовжується!

Сьогодні до КП  «Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради» прибув благодійний вантаж.

Благодійна організація «Лікарняна каса Полтавщини» передала до отоларингологічного відділення лікарні медичне обладнання.

Для оновлення та покращення матеріально-технічної бази відділення було надано електричний операційний стіл, медичні ноші, 2 телескопи для отоскопу, 2 телескопи для синускопу, мікроскоп SmartOptic на суму 535 тисяч грн.

01.07.2020

Сьогодні Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини" передала додатково благодійну допомогу КП «Полтавський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер Полтавської обласної ради» у вигляді 10 одиниць пульсоксиметрів.

Щиро дякуємо усім медичним працівникам за Вашу роботу!

Зараз усі країни світу проводять боротьбу з коронавірусною інфекцією.

Але не потрібно забувати і про існування інших хвороб. Протитуберкульозні заклади також потребують нашої допомоги.

Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини" усім лікувальним закладам, з якими співпрацює, щорічно надає благодійну допомогу обладнанням, яке необхідне для надання медичної послуги.

Дуже багато розмов про реформування медицини та проблеми з лікарнями, які надають психіатричну допомогу.
Щоденно статті про недофінансування, не підготовленість, «не знали», «не чекали» та інше.
На даний час необхідно усім власникам лікарень швидкими темпами прорахувати усі варіанти оптимізації закладу, проаналізувати доцільність та обґрунтованість ліжкового фонду, оптимізувати затрати на опалення та модернізувати максимально усі процеси, зменшивши витрати.

БО "Лікарняна каса Полтавщини" усім лікувальним закладам, з якими співпрацює, щорічно надає благодійну допомогу обладнанням, яке необхідне для обстеження та надання медичної послуги.

26 червня 2020 року Лікарняна каса передала благодійну допомогу Полтавському обласному клінічному шкірно-венерологічному диспансеру у вигляді Електрокардіографу ЮКАРД100 з пристрієм прийому-передачі даних.

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем медичного працівника!

Низький уклін Вам за Вашу невтомну працю та щире і відкрите серце, за Вашу людяність, душевність та співпереживання.

Безмежна вдячність Вам за врятовані життя, за повернуте здоров'я і радість.

Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з'являється віра та надія на одужання.

Шановні медичні сестри та брати!

Прийміть щирі і сердечні вітання з професійним святом - Міжнародного Дня медичних сестер.

Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, натхнення і життєвої наснаги, родинного затишку, благополуччя і миру, невичерпної енергії, професійних успіхів та особистих творчих досягнень.

Нехай негаразди і хвороби обходять ваші ПинАп домівки, а щедро розквітають у ваших родинах любов, благополуччя і добробут!

 

З повагою, учасники - засновники та виконавча дирекція БО "Лікарняна каса Полтавщини"

БО «Лікарняна каса Полтавщини» повідомляє:

- Щомісячний благодійний внесок до БО "Лікарняна каса Полтавщини" - 50 гривень;

- Внесені зміни у платіжні реквізити організації (відповідно до постанови Правління НБУ від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні»);

- Перерахування коштів просимо здійснювати за наступними реквізитами:

Отримувач: БО «Лікарняна каса Полтавщини»:

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"