Новини

Медична реформа не буде одноденкоюЯкщо парламентарії до літніх канікул ухвалять пакет відповідних законів, держава по-новому ставитиметься до здоров’я громадян 

Президент скликав членів Національної ради реформ, щоб обговорити реформування системи охорони здоров’я. Першим питанням порядку денного було розроблення законопроекту, який впливав би на надання якісної медичної допомоги в українських селах. Щодо своєї ініціативи Петро Порошенко висловився в такий спосіб: «За моїм дорученням розроблено відповідний законопроект, який передбачає якісно нові правила медичної допомоги на селі з використанням сучасних технологій.

мусийНардеп (позафракційний), екс-в.о. міністра охорони здоров'я Олег Мусій вважає, що анонсована медична реформа, яку збирається ухвалити парламент, має корупційну складову.

Про це він заявив, виступаючи з трибуни Ради, передає парламентський кореспондент Цензор.НЕТ. За словами Мусія, те, що деякі законопроекти, що стосуються реформ, віддані на розгляд у комітет соціальної політики, не можна назвати інакше, як шахрайство.

Запропонована урядом медична реформа не націлена на позитивні зміни у житті людей, навіть у перспективі.

Про це в коментарі журналістам повідомила народний депутат від «Батьківщини» Олександра Кужель.

Що саме передбачають законопроекти, які мають запустити медичну реформу в Україні?

В кінці 2016 року в Україні стартувала медична реформа. Яких реальних кроків можна очікувати вже зараз? Громадське радіо зібрало 10 найголовніших фактів, які треба знати про медичну реформу. 

В Мариуполе ради медицинской реформы так и не легли на асфальт (ФОТО, ВИДЕО)

06.07.2017 мариупольцы присоединились к Всеукраинской акции с шокирующим названием "Година смерті". Одновременно она проходила в 55 городах Украины и предполагала перформанс. В Мариуполе  инициаторами проведения акции стала молодежь в лице общественной организации "Сильні громади". Немногочисленные ее представители вышли на Театральную площадь с плакатами в руках.

Продолжаются проверки производителей и реализаторов опасной рыбы.