Новини

Врач рассуждает об уходе за пожилыми: фонд опеки? Почему бы и нет... Фото: "Здоровье для всех"

”Что малый, что старый” — так говорят в народе о беспомощности человека как в начале жизни, так и на ее излете. Но если беспомощность малыша компенсируется неустанной заботой родителей, то сами они в преклонные лета не всегда могут рассчитывать на такую поддержку. Своим видением того, на что может рассчитывать в нашем государстве старый немощный человек, делится заведующий Клиники сестринского ухода Ляэне-Таллинской центральной больницы Марк Левин.

https://img.tsn.ua/cached/1504871338/tsn-10b074b73c19092c21afb42e6fe3f8e2/thumbs/1340x530/6c/11/76c829aad41f659472414af50cbd116c.jpegКраїна ще на шляху до запровадження справді європейської системи охорони здоров'я — але її недоліки вже досить відчутні.
Польща є тою країною, яку часто ставлять у приклад Україні. Мовляв, на початку 1990-х рр. вони мали подібні стартові можливості для того, аби стати частиною "цивілізованої" Європи, а зараз між ними прірва.

На початку вересня парламент із суперечками і застереженнями, але все ж дав старт медичній реформі в Україні. В рамках цієї ініціативи безкоштовною залишиться невідкладна і паліативна допомога, а також нова система сімейних та дитячих лікарів. Platfor.ma поговорила про майбутнє української медицини з виконувачкою обов’язків міністра охорони здоров’я Уляною Супрун, а також про те, навіщо це все їй потрібно.

Вижити чи померти — медична реформа, або Що чекає село?misto.vn.ua 

Цього або наступного тижня парламент має розглянути у другому читанні законопроект про медичну реформу. За оновлений її варіант парламентарі борються від початку року. Триває протистояння між двома варіантами змін системи охорони здоров’я: авторства команди в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун та голови Комітету ВРУ з питань охорони здоров’я Ольги Богомолець.

медицинаЗапропонована Міністерством охорони здоров’я України реформа розвалить залишки медичної системи.

На цьому у розмові з парламентськими журналістами наголосив народний депутат від фракції «Батьківщина» Валерій Дубіль.

«Хочу заспокоїти пацієнтів і лікарів. Медична реформа буде. І буде не такою, яку пропонує МОЗ. Вчора ми зареєстрували законопроект №7065. Він робився не поспіхом і не в останній момент, як законопроект №6327», – сказав парламентар.

Сьогодні почали розвозити в регіони стенти для проведення екстреної імплантації пацієнтам в перші години гострого інфаркту, які нещодавно закупила за кошти держбюджету міжнародна організація Crown Agents.

 Міністерство охорони здоров'я України спільно з Урядом розпочинають розбудову реперфузійної мережі з метою впровадження доступної високоспеціалізованої кардіологічної допомоги на всій території України.

Согласно последним социологическим исследованиям, украинцы выступают за дешевые лекарства, доступное и качественное лечение, но против высокой зарплаты у врачей и достойных условий труда. Об этом свидетельствуют результаты опроса, проведенного Социологической группой «Рейтинг» в июле-августе 2017 года.