Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

08.10. 2010

В Киеве откроют так называемую "больничную кассу". Ее проект сегодня презентовали в мэрии. Член "кассы" сможет рассчитывать не только на обследование, но и на ряд медикаментов, необходимых для лечения. Вступительный взнос составит 10 гривен. Ежемесячные выплаты для взрослых - 30 гривен, 15 - для студентов и 10 - для детей. Для пенсионеров карта "больничной кассы" будет бесплатная. Компенсировать взносы за них планируют из столичного бюджета.

 

"Касса" может заработать уже в следующем году. А в Полтавской области она уже действует. Там обслуживаются более четверти жителей Комсомольска. И они утверждают, что такая система взаимного страхования - очень выгодна. За малообеспеченных - платит город, остальные делают ежемесячные взносы - от 10 до 15 гривен. Продолжат - наши корреспонденты.

08.10 2010

Больничные кассы. Пилотный проект медицинской реформы испытают в первой городской больнице. Воспользоваться нововведением смогут пенсионеры и малоимущие. Получать лекарства за небольшую предоплату. О страховой медицине в зародыше - Елена Царенко.

 

Елена Царенко, журналист:

- Уже с первого января следующего года в этом помещении заработает столичная муниципальная больничная касса. Помещение должно быть оснащено компьютерами и доступом к высокоскоростному Интернету. Кроме того, здесь будет работать еще и центр телемедицины.

 

02.10.2010
24 вересня в м. Полтава відбулася конференція «Напрямки та шляхи реформування системи охорони здоров’я України», яка проходила під головуванням заступника Міністра охорони здоров’я Віктора Петровича Лисака. Участь у заході взяли директор Департаменту управління та контролю якості медичних послуг І. В. Шпак, голова Асоціації працівників лікарняних кас України, д. мед. н., професор, заслужений лікар України Валентин Дмитрович Парій, начальник Управління економіки медичного страхування та соціальних програм Л. М. Підгорна, начальник відділу управління якістю та стандартизації медичної допомоги Департаменту управління та контролю якості медичних послуг М. М. Островерха, головний спеціаліст Управління економіки медичного страхування та соціальних програм Н. Л. Буднік, завідуюча відділом економічних досліджень охорони здоров’я та медичного страхування ДУ «Український інститут стратегічних досліджень МОЗ України» М. В. Шевченко, представники палати лікарів землі Баден-Вютенберг, керівники лікувально-профілактичних закладів.

 

Леонід Куроєдов: «Ми готуємося до реформи в охороні здоров’я»28 вересня голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Леонід Куроєдов провів прес-конференцію на тему: «Охорона здоров'я Полтавщини: проблеми та перспективи розвитку».

-Ви бачите хоч якесь «завтра» в охороні здоров'я?

Фото: Новини Полтавщини

24 вересня 2010 р.

Cьогодні в Полтаві проходить міжнародна конференція щодо шляхів реформування системи охорони здоров'я України. У привітальному слові до учасників конференції голова Полтавської обласної ради Володимир Марченко, зокрема, повідомив, що вперше в Україні відбувається наукова конференція в такому форматі.

24 вересня 2010 року у м. Полтава в Червоній залі Обласної Ради  (вул. Жовтнева, 45). відбудеться конференції за міжнародною участю «Стан та шляхи реформування системи охорони здоров’я України. Роль і місце лікарняних кас у цьому процесі»,

С Днем фармацевта

Шановні фармацевти!

Колектив БО "Лікарняна каса Полтавщини" щиро вітає Вас з Днем фармацевтичного працівника!

Хочеться від усього серця побажати творчої наснаги, невичерпності сил і завзяття всім, хто присвятив себе благородній, гуманній справі  - працювати для людей, для їх здоров’я

Важливою і значущою є ваша повсякденна, гуманна місія – забезпечувати людей ліками.

Ваш професіоналізм, вміння знаходити оптимальні рішення повертають людям здоров’я, додають впевненості у власних силах та віри в життя.

Ваша відданість благородній справі, глибокі знання і фаховий досвід поєднуються з духовністю, милосердям та щирим співчуттям до людей.

Нехай щастям і любов'ю наповнюється кожен день вашого життя, а праця на благо людей приносить натхнення і задоволення. Нових ідей і перемог, надійних партнерів і вірних друзів, щастя, міцного здоров’я, удачі і добробуту вам і вашим родинам!

З повагою ,

Правління та виконавча дирекція ЛК Полтавщини

Читати першоджерело

Останнім часом виходить уже не перша стаття, де за «громкими» заголовками, які привертають увагу читачів, друкується поверхнева, одностороння інформація щодо діяльності лікарняних кас і принципів їх роботи. У більшості випадків автори ототожнюють поняття «лікарняні каси» і «благодійні внески в касу лікарні», хоча визначення лікарняної каси і в історичному плані, і на даний час означає «каси взаємодопомоги».

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"