Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

 Відбулося засідання правління БО «Лікарняна каса Житомирської області»

27 липня 2010 року - 10 років  "Лікарняній касі Житомирської області"

Шановні колеги та друзі !

Щиро вітаємо Ваш колектив «Лікарняної каси Житомирської області»

з 10 річчям плідної роботи!

Бажаємо нових професійних досягнень, невичерпної енергії,

сил та наснаги в нелегкій, але так потрібній людям роботі.

Бажаємо міцного здоров’я щастя, успіху в усіх починаннях, миру та злагоди.


З повагою ,

Правління та виконавча дирекція ЛК Полтавщини

 

І з надією поглядає на альтернативну медицину, що має поховати неякісну безкоштовну. У Києві підшуковують поліклініку, де запрацює так звана “лікарняна каса”. Чи означає це, що невдовзі Конституція не матиме статті про безкоштовну медицину?

Кабмин выделяет почти три миллиарда гривен на подготовку медицинской отрасли к Евро-2012. Но, по сути, эти деньги заплатят украинцы, уверены эксперты. О внедрении страховой медицины пока можно только мечтать.

Для UBR.UA комментируют:

Наталья Гудыма, президент объединения страховых организаций,

Татьяна Бахтеева, председатель комитета ВР по вопросам охраны здоровья,

Виктор Сердюк, вице-президент организации защиты прав и безопасности пациентов.

Шановні колеги!

Колектив БО "Лікарняна каса Полтавщини" щиро вітає всіх медичних працівників з професійним святом!

Від усіх членів організації зичимо натхнення,  сил та витримки в роботі, міцного здоров’я, добрих намірів та щирих почуттів, благополуччя в сім’ї, удачі та процвітання. Нехай ваші любов, співчуття та повага до пацієнта повернеться до Вас сторицею.

Бажаємо здійснення всіх Ваших мрій та покращення в системі охорони здоров’я!

14 червня 2010 р

В Україні планують запровадити страхову медицину до 2012. Кожен працівник сплачуватиме певний відсоток із зарплати до спеціального фонду, який хочуть віддати під контроль держави.

Чиновники міністерства охорони здоров'я вкотре беруться обмежити потоки хабарів своїм колегам у білих халатах, натомість дати їм гідну зарплату, а пацієнтам - якісне лікування. Можливість змін у галузі бачать винятково в медичному страхуванні. І вже за кілька років обіцяють його запровадити.

Як приклад, лікарняна каса, запроваджена на Житомирщині, - це страхова медицина в мініатюрі. Людина щомісяця вносить гроші, а в разі біди безоплатно отримує допомогу. Сума витрат від кількості внесених коштів не залежить. Людина отримує медикаменти по потребі.

З червня перелік безоплатних послуг у лікарнях Полтави збільшився. Тепер, за направленням лікарів, безоплатними стали функціональна діагностика та загально-клінічні і біохімічні аналізи. Якщо ж хтось вимагає від полтавців у лікарнях гроші, то потрібно одразу звертатися до міського управління охорони здоров’я, каже начальник Полтавського міського управління охорони здоров’я Сергій Котов.
Раніше у міських лікарнях гроші з пацієнтів начебто на добровільних засадах збирали так звані благодійні фонди. Сергій Котов заперечує будь-який їх зв'язок із лікарняними закладами і стверджує, що їх тепер немає у жодному  з комунальних лікарень чи поліклінік.
Куди спрямовувались кошти із благодійних фондів – загадка навіть для Антимонопольного комітету.
Нині перелік безкоштовних послуг у лікарнях Полтави складається з 14 пунктів: від невідкладної швидкої допомоги до проведення фізіотерапевтичних процедур. На це додатково спрямовано із міського бюджету 900 тисяч гривень.

Президент Віктор Янукович запропонував Верховній раді ввести в країні загальне обов'язкове медичне страхування.

Про це свідчить поданий їм до парламенту законопроект про основи внутрішньої і зовнішньої політики, який зареєстрований у Верховній раді 1 червня.

"Розвиток страхової медицини, зокрема, шляхом введення загальнообов'язкового державного медичного страхування" у проекті закону називається серед ключових пріоритетів внутрішньої політики держави.

Водночас, президент виступає за збереження гарантованого державою обсягу безкоштовних медичних послуг.

Як відомо, громадяни України за Конституцією мають право на безкоштовну медицину. При цьому основний закон передбачає і надання платних медичних послуг. На практиці ж українці практично позбавлені можливості лікуватися безкоштовно. Крім того, згідно з опитуваннями, медицина є однією з найбільш корумпованих сфер в Україні.

Про введення в Україні страхової медицини говорила в 2009 році прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, проте далі за розмови справа в цьому напрямі тоді не пішла.


Враховуючи економічну ситуацію в країні, міняються умови співпраці ЛК з банками.

На 01.04.2010 року вступні та членські внески до ЛК можна сплачувати через :
1. «Приватбанк» - приймає вступні та членські внески без сплати комісійний !!! Оперетори банків чекають на Вас! 

З 1 червня 2010 року сплату внесків можна проводити через банкомати - при наявності любої картки "Приватбанку" та через термінали - готівкою.

2. «ПолтаваБанк» - комісійні банку – 1грн. - до 100 грн., 2 грн. - більше 100 грн.

3. Відділенння «Укрпошти» -комісійні за прийом -1,5 % , але не менше 1,80 грн.

4. «РайффайзенБанкАваль» УВАГА!- комісійні банку -1% , але не менше 2 грн. Обслуговування клієнтів через банківські термінали самообслуговування – для клієнта БЕЗКОШТОВНО! Запитуйте у операторів банку умови, заключайте з банком договори та користуйтеся терміналами.


База питань читачів тижневика «Головбух»
із відповідями кращих експертів України

www.line.glavbukh.ua

червень 2009

Специфіка діяльності благодійних організацій

Як складати кошторис та надавати цільову допомогу у вигляді лікарняної каси благодійній неприбутковій організації? Які особливості бухгалтерського обліку і звітності благодійної організації?

Відповідає Маргарита Артюх , аудитор ЗАТ АФ «Перспектива-К»

Загальні засади благодійництва визначає Закон України «Про благодійництво та благодійні організації» від 16.09.1997 № 531/97-ВР (далі — Закон про благодійництво).
Кошторис благодійної неприбуткової організації
Статутні документи більшості благодійних неприбуткових організацій передбачають щорічне складання й затвердження кошторисів доходів та витрат. На сьогодні загального правила складання кошторису доходів та витрат благодійної неприбуткової організації не існує. Основними аргументами, що доводять доцільність складання кошторису, є:
– можливість планувати витрати на утримання неприбуткової організації та виконання статутних завдань у межах прогнозованих доходів;

Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни!

Шановні полтавці!

Щиро вітаємо Вас зі святом Перемоги!

В цей день ми низько схиляємо голови перед усіма, хто захистив наше життя, нашу Вітчизну!

Бажаємо Вам міцного здоровя, довгих років життя, щастя, добра та благополуччя, любові та шани, спокою та достатку.

Правління та виконавча дирекція ЛК.

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.