Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

06.01.2011

 

Киевляне теперь могут оценить преимущества оплаты лечения заранее. В медучреждениях столицы начали предоставлять новую услугу - "больничная касса". Что это за услуга и на кого она рассчитана - узнавала Ольга Скотникова.

Шановні жителі Полтавської області, члени організації,

працівники медичної та фармакологічної галузі,

працівники лікарняних кас України!


Від усього серця щиро вітаємо з Новим 2011 роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо Вам усім міцного здоров'я і невичерпної енергії, життєвих сил і наснаги, терпіння й оптимізму.

Нехай Новий Рік увійде до Ваших сімей добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, стане багатшим і щедрішим на здобутки.

Бажаємо Вам зустріти Новий рік з усмішкою та оптимізмом, адже лише від нас залежить, в яких умовах будемо жити в нашій країні.

Дякуємо всім, хто чесною повсякденною працею робив внесок у покращення охорони здоров’я в Україні, допомагає пацієнтам, забезпечує їх медикаментами, приділяє їм увагу.

Успішного втілення всіх планів, нових творчих успіхів, здійснення всі заповітних мрії, багато гарних днів, добра і милосердя навколо вас!


Від щирого серця зичимо Вам, щоб у новому році ми могли продовжити все те краще, що робили в році минулому.

Щасливих і веселих свят!

З Новим Роком!

З повагою,

Правління та виконавча дирекція БО «Лікарняна каса Полтавщини»

30.12.2010

23 декабря 2010 г. в Администрации Президента Украины под председательством первого заместителя главы Администрации Президента Ирины Акимовой состоялось расширенное совещание в рамках Комитета экономических реформ, посвященное вопросам проведения реформы в сфере здравоохранения. В совещании приняли участие Татьяна Бахтеева, глава Комитета Верховной Рады Украины по вопросам здравоохранения, Сергей Тигипко, вице-премьер-министр Украины — министр социальной политики Украины, Илья Емец, министр здравоохранения Украины, начальники управлений здравоохранения областных государственных администраций, главные врачи лечебно-профилактических учреждений, рядовые медики.

29.12.2010

Голова Правління благодійної організації «Муніципальна лікарняна каса» звернувся до головних лікарів з проханням визначити дві кандидатури, які виконуватимуть функції експертів при наданні медичної допомоги членам лікарняної каси

 

23.12.2010

С 2011 года в трех регионах Украины начнется внедрение экспериментальных пилотных проектов по реформированию системы здравоохранения. Об этом сообщил сегодня в ходе совещания по стратегии реализации реформ в системе здравоохранения первый заместитель главы Администрации Президента Ирина Акимова.

І.Ємець з 1993 р. заслужений лікар України. Фото з відкритих джерел

21.12.2010.
І.Ємець з 1993 р. заслужений лікар України. Фото з відкритих джерел

Президент України Віктор Янукович звільнив з посади міністра охорони здоров'я Зиновія Митника. Відповідний указ від 21 грудня 2010 р. №1149/2010 опублікований на президентському сайті. Указом від 21 грудня 2010 р. №1153/2010 В.Янукович призначив на посаду міністра охорони здоров'я Іллю Ємця.

21.12.2010. (Київський Форум) Відеозапис

Цитати учасників ефіру

Лілія Григорович – народний депутат України, секретар комітету ВР України з питань охорони здоров’я: «…Наша медична галузь не просто хвора – вона не відповідає викликам сьогодення, потребам реалій… У нас система охорони здоров’я імені Семашка, яка чудова при плановій соціалістичній економіці… За вікном життя з одними суспільно-економічними відносинами, а система охорони здоров’я залишилася такою, якою була до них… За роки незалежності держави реформи в системі охорони здоров’я не починались… За кількістю лікарів, за кількість лікарень і площ ми – чемпіони в Європі, за рівнем зарплатні медичних працівників – другі знизу після Молдови… У нас величезна, неефективна, нереформована модель, яка ледве-ледве виконує свої обов’язки…»

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"