Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

В январе-сентябре аптечная розница закупила препаратов на 12,3 млрд. грн. «ДЕЛО» выяснило, на какие медикаменты делают ставку аптеки

За три квартала текущего года аптечная розница Украины закупила препаратов на сумму 12,3 млрд. грн. (или 1,55 млрд. в пересчете на доллары США). Это на 8,6% больше, чем приобрели за тот же период прошлого года (в долларах — +5,8%).

Лидеры продаж

15.12.2010.

Глава парламентского комитета по здравоохранению Татьяна Бахтеева рассказала "ДЕЛУ", что означает внедрение государственной страховой медицины для каждого украинца

Татьяна Дмитриевна, скажите, есть у государства видение, как реформировать систему здравоохранения Украины?

Спостерігаючи за повсякденним життям в лікарні, виникають певні роздуми. Хочу поділитися ними.

Початок робочого дня в лікарні…  Прохолодно, дощить… Медичні працівники вже на робочих містах, молодший медичний персонал вже навів порядок та повністю підготували кабінети до прийому пацієнтів.

На вулиці почали підтягуватися люди похилого віку та під’їжджати молоді пацієнти. Машини ставлять перед центральним входом, на стоянці з боків лікарні, навіть за лікарнею.

В Україні не вистачає 46 тисяч лікарів і 20 тисяч молодших медичних спеціалістів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявила голова Профспілки працівників охорони здоров’я Вікторія КОВАЛЬ, виступаючи 9 грудня на IV з’їзді профспілки.

Медстраховка в Киеве удет безлимитной, но платной даже для пенсионеров | Киев | СЕГОДНЯ

07.11.2010

Воспользоваться услугами больничных касс жители столицы смогут уже 15 декабря

Больничные кассы откроются уже через неделю. Фото с сайта www.oklalegal.net

Уже в следующую среду все желающие могут зарегистрироваться в муниципальных больничных кассах. Эта медстраховка будет стоить 30 грн. в месяц и распространится не только на киевлян, но и на приезжих.

Реформу медицины, которую страна ждала почти двадцать лет, невозможно провести за год или два, уверен министр здравоохранения Зиновий Мытник. Поскольку необходимо выстроить такую систему, в которой бы эффективно использовались бюджетные деньги, качество услуг соответствовало европейскому уровню, а профессия врача стала престижной. Только тогда можно вводить в Украине страховую медицину.

У Києві в Дніпровському районі 29 листопада 2010 року розпочала роботу перша амбулаторія сімейної медицини

Амбулаторія загальної лікарської практики розташована на вул. Алма-Атинській, 37-Б, на 2-му поверсі багатоповерхового житлового будинку. В амбулаторії сімейної медицини є реєстратура, кабінет долікарського прийому, процедурний та оглядовий кабінети, кабінет прийому лікаря, ординаторська, роздягальня для пацієнтів.

30 листопада 2010 року Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов відвідав фармацевтичні заводи столиці – ЗАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» і ВАТ «Фармак».

29.11.2010

Про нинішню медицину в Україні та про перспективу цієї галузі своїми оцінками в ефірі Радіо Свобода поділилися Раїса Сорочинська-Кириленко, голова підкомітету Верховної Ради з питань медичного страхування, і Катерина Амосова, член-кореспондент Академії медичних наук

– Про необхідність реформування охорони здоров’я говорять дуже багато і вже давно. Щоправда, далі розмов справи особливо не йдуть.

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"