Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

27 січня 2011 року на підсумковій медичній раді Полтавського району виконавчий директор ЛК Шевченко Віталій надав Полтавській ЦРЛ - Пульсоксиметр Ютас Оксі 200 для покращення обстеження членів організації- жителів району.

БО «Лікарняна каса Полтавщини» забезпечує медикаментами лікування членів організації.

Але не завжди в лікарнях є можливість провести повноцінне обстеження жителів Полтавської області – членів організації. Для покращення медичних послуг лікарень та повноцінного обстеження членів організації, ЛК надає лікарням благодійну допомогу в вигляді найбільш необхідного обладнання. За попередній період 2004-2009 року було надано допомогу лікарням області на суму 250 тисяч грн.

Лікарняні каси не зможуть стати інструментом накопичення коштів, достатніх для пенсіонерів, вважає екс-міністр праці та соціальної політики України Людмила Денісова. Про це вона заявила на прес-конференції в медіа-холі інформаційного агентства "ІнтерМедіа консалтинг", передає кореспондент FINANCE.UA.

Останнім часом в Україні в засобах масової інформації активно обговорюється діяльність лікарняних кас, поштовхом цього стало створення благодійної організації «Муніципальна лікарняна каса міста Києва», одним із засновників якої стала Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників лікарняних кас України» (Асоціація). З детальною інформацію про діяльність «Муніципальної лікарняної каси міста Києва» можна ознайомитися на сайті цієї організації: http://mlk.org.ua .

«Лікарняна каса Полтавщини» розширює свої можливості та дбає про своїх членів організації.

З 1 вересня 2010 року рішенням правління ЛК було збільшено медикаментозне забезпечення в м.Києві. Тепер виділятиметься не 1000, як було раніше, а 2000 грн. Коли необхідне таке лікування, треба мати направлення обласних фахівців і клопотання від Лікарняної каси.

З 1 січня 2011 року члени «Лікарняної каси Полтавщини» будуть мати можливість отримувати ургентну допомогу не лише в Полтавській та Житомирській області, а також в Рівненській, Херсонській, Львівській областях та в містах Київ, Чернігів, Суми, Маріуполь. Співпраця лікарняних кас з іншими членами ВГО «Асоціація працівників лікарняних кас України» дає можливість починати об’єднання зусиль різних областей та надавати допомогу членам організації в різних регіонах України.

Відео: канал "Досвід"

Дата ефіру: 21:45 Середа, 19 січня

Щороку в Україні майже півмільйона людей помирає від серцево-судинних захворювань, близько 100 тис. забирає онкологія... Хто винен в тому, що українці живуть менше, ніж європейці? Чи можна "вилікувати" галузь, яка відповідає за наше здоров'я?

Гості програми:

  • Валерій Коновалюк, народний депутат України, комітет з питань охорони здоров’я;
  • Юрій Поляченко, екс-міністр охорони здоров'я, директор Інституту хірургії та трансплантології АМН України;
  • Валентина Очеретенко, голова правління спілки громадських організацій "Всеукраїнська асоціація захисту прав пацієнтів "Здоров'я нації";
  • Олександр Залєтов, заступник голови ради Ліги страхових організацій.

13.01.2011 14:51

У Києві з початку року членами Муніципальної лікарняної каси стали майже 1 тис. киян.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив виконавчий директор благодійної організації "Муніципальна лікарняна каса" у Києві Володимир ДОЛОТ сьогодні на прес-конференції в Києві.

13.01.2011

В четвер, 13 січня 2011 року об 11.00 в медіа-холі інформаційного агентства ІМК («ІнтерМедіа консалтинг») за адресою: вул. Б. Хмельницького, 17/52-А, бізнес центр «Леонардо», відбулася прес-конференція на тему:

«Муніципальні лікарняні каси: панацея чи марно витрачені кошти?»

 

11.01.2011

Сергій Вітковський провів розширену нараду з питання:

«Про співпрацю органів державної влади, установ, підприємств та лікувально – профілактичних закладів щодо запровадження в Дарницькому районі системи «Муніципальна лікарняна каса міста Києва».

 

 

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"