Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

08.10 2010

Больничные кассы. Пилотный проект медицинской реформы испытают в первой городской больнице. Воспользоваться нововведением смогут пенсионеры и малоимущие. Получать лекарства за небольшую предоплату. О страховой медицине в зародыше - Елена Царенко.

 

Елена Царенко, журналист:

- Уже с первого января следующего года в этом помещении заработает столичная муниципальная больничная касса. Помещение должно быть оснащено компьютерами и доступом к высокоскоростному Интернету. Кроме того, здесь будет работать еще и центр телемедицины.

 

02.10.2010
24 вересня в м. Полтава відбулася конференція «Напрямки та шляхи реформування системи охорони здоров’я України», яка проходила під головуванням заступника Міністра охорони здоров’я Віктора Петровича Лисака. Участь у заході взяли директор Департаменту управління та контролю якості медичних послуг І. В. Шпак, голова Асоціації працівників лікарняних кас України, д. мед. н., професор, заслужений лікар України Валентин Дмитрович Парій, начальник Управління економіки медичного страхування та соціальних програм Л. М. Підгорна, начальник відділу управління якістю та стандартизації медичної допомоги Департаменту управління та контролю якості медичних послуг М. М. Островерха, головний спеціаліст Управління економіки медичного страхування та соціальних програм Н. Л. Буднік, завідуюча відділом економічних досліджень охорони здоров’я та медичного страхування ДУ «Український інститут стратегічних досліджень МОЗ України» М. В. Шевченко, представники палати лікарів землі Баден-Вютенберг, керівники лікувально-профілактичних закладів.

 

Леонід Куроєдов: «Ми готуємося до реформи в охороні здоров’я»28 вересня голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Леонід Куроєдов провів прес-конференцію на тему: «Охорона здоров'я Полтавщини: проблеми та перспективи розвитку».

-Ви бачите хоч якесь «завтра» в охороні здоров'я?

Фото: Новини Полтавщини

24 вересня 2010 р.

Cьогодні в Полтаві проходить міжнародна конференція щодо шляхів реформування системи охорони здоров'я України. У привітальному слові до учасників конференції голова Полтавської обласної ради Володимир Марченко, зокрема, повідомив, що вперше в Україні відбувається наукова конференція в такому форматі.

24 вересня 2010 року у м. Полтава в Червоній залі Обласної Ради  (вул. Жовтнева, 45). відбудеться конференції за міжнародною участю «Стан та шляхи реформування системи охорони здоров’я України. Роль і місце лікарняних кас у цьому процесі»,

С Днем фармацевта

Шановні фармацевти!

Колектив БО "Лікарняна каса Полтавщини" щиро вітає Вас з Днем фармацевтичного працівника!

Хочеться від усього серця побажати творчої наснаги, невичерпності сил і завзяття всім, хто присвятив себе благородній, гуманній справі  - працювати для людей, для їх здоров’я

Важливою і значущою є ваша повсякденна, гуманна місія – забезпечувати людей ліками.

Ваш професіоналізм, вміння знаходити оптимальні рішення повертають людям здоров’я, додають впевненості у власних силах та віри в життя.

Ваша відданість благородній справі, глибокі знання і фаховий досвід поєднуються з духовністю, милосердям та щирим співчуттям до людей.

Нехай щастям і любов'ю наповнюється кожен день вашого життя, а праця на благо людей приносить натхнення і задоволення. Нових ідей і перемог, надійних партнерів і вірних друзів, щастя, міцного здоров’я, удачі і добробуту вам і вашим родинам!

З повагою ,

Правління та виконавча дирекція ЛК Полтавщини

Читати першоджерело

Останнім часом виходить уже не перша стаття, де за «громкими» заголовками, які привертають увагу читачів, друкується поверхнева, одностороння інформація щодо діяльності лікарняних кас і принципів їх роботи. У більшості випадків автори ототожнюють поняття «лікарняні каси» і «благодійні внески в касу лікарні», хоча визначення лікарняної каси і в історичному плані, і на даний час означає «каси взаємодопомоги».

Очень интересную тему поднял врач-кардиолог и юрист из г.Донецка Р.Л.Ахметшин в статье «Больничные кассы — преступление или наказание?»
Как юриста, я его могу понять – засветиться в период нововведений очень престижно. Но зачем подымать тему, не изучив её в полном объёме по механизму работы больничных касс в других областях Украины? Зачем мести всё под одну метёлку?
Как кардиолога, я его тоже могу понять – зачем что-то менять в медицине, если врачам и так живется не плохо (определённому количеству, к которому возможно принадлежит и автор предыдущей статьи)?
Разберём проблемы, которые существуют в медицине по очереди:
1. Отсутствие полноценного бюджета для 100% обеспечения лечения больных (на медикаменты) и не только.

2. Низкий уровень квалификации части врачей и отсутствие стимула к самообразованию.

3. Низкие зарплаты медработников, что приводит к обязательной «благодарности» пациентами.

2010-08-31

АМКУ: заборона реклами препаратів призведе до їх значного здешевлення31 серпня в Антимонопольному комітеті України (АМКУ) відбулися відкриті слухання на тему «Проблеми рекламування лікарських засобів та біологічно активних добавок».

За результатами заходу АМКУ вирішив офіційно звернутися до Кабінету Міністрів України та Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я з пропозицією­ внести відповідні зміни до Закону України «Про рекламу». Для напрацювання деталізованих змін запропоновано створити робочу групу з фахівців АМКУ, Міністерства економіки України, Міністерства охорони здоров’я України, Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики та представників фармацевтичного ринку.

© 2018 Лікарняна каса Полтавщини.