Благодійна організація
"Лікарняна каса Полтавщини"

Новини

Останнім часом в Україні в засобах масової інформації активно обговорюється діяльність лікарняних кас, поштовхом цього стало створення благодійної організації «Муніципальна лікарняна каса міста Києва», одним із засновників якої стала Всеукраїнська громадська організація «Асоціація працівників лікарняних кас України» (Асоціація). З детальною інформацію про діяльність «Муніципальної лікарняної каси міста Києва» можна ознайомитися на сайті цієї організації: http://mlk.org.ua .

«Лікарняна каса Полтавщини» розширює свої можливості та дбає про своїх членів організації.

З 1 вересня 2010 року рішенням правління ЛК було збільшено медикаментозне забезпечення в м.Києві. Тепер виділятиметься не 1000, як було раніше, а 2000 грн. Коли необхідне таке лікування, треба мати направлення обласних фахівців і клопотання від Лікарняної каси.

З 1 січня 2011 року члени «Лікарняної каси Полтавщини» будуть мати можливість отримувати ургентну допомогу не лише в Полтавській та Житомирській області, а також в Рівненській, Херсонській, Львівській областях та в містах Київ, Чернігів, Суми, Маріуполь. Співпраця лікарняних кас з іншими членами ВГО «Асоціація працівників лікарняних кас України» дає можливість починати об’єднання зусиль різних областей та надавати допомогу членам організації в різних регіонах України.

Відео: канал "Досвід"

Дата ефіру: 21:45 Середа, 19 січня

Щороку в Україні майже півмільйона людей помирає від серцево-судинних захворювань, близько 100 тис. забирає онкологія... Хто винен в тому, що українці живуть менше, ніж європейці? Чи можна "вилікувати" галузь, яка відповідає за наше здоров'я?

Гості програми:

  • Валерій Коновалюк, народний депутат України, комітет з питань охорони здоров’я;
  • Юрій Поляченко, екс-міністр охорони здоров'я, директор Інституту хірургії та трансплантології АМН України;
  • Валентина Очеретенко, голова правління спілки громадських організацій "Всеукраїнська асоціація захисту прав пацієнтів "Здоров'я нації";
  • Олександр Залєтов, заступник голови ради Ліги страхових організацій.

13.01.2011 14:51

У Києві з початку року членами Муніципальної лікарняної каси стали майже 1 тис. киян.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив виконавчий директор благодійної організації "Муніципальна лікарняна каса" у Києві Володимир ДОЛОТ сьогодні на прес-конференції в Києві.

13.01.2011

В четвер, 13 січня 2011 року об 11.00 в медіа-холі інформаційного агентства ІМК («ІнтерМедіа консалтинг») за адресою: вул. Б. Хмельницького, 17/52-А, бізнес центр «Леонардо», відбулася прес-конференція на тему:

«Муніципальні лікарняні каси: панацея чи марно витрачені кошти?»

 

11.01.2011

Сергій Вітковський провів розширену нараду з питання:

«Про співпрацю органів державної влади, установ, підприємств та лікувально – профілактичних закладів щодо запровадження в Дарницькому районі системи «Муніципальна лікарняна каса міста Києва».

06.01.2011

 

Киевляне теперь могут оценить преимущества оплаты лечения заранее. В медучреждениях столицы начали предоставлять новую услугу - "больничная касса". Что это за услуга и на кого она рассчитана - узнавала Ольга Скотникова.

Шановні жителі Полтавської області, члени організації,

працівники медичної та фармакологічної галузі,

працівники лікарняних кас України!


Від усього серця щиро вітаємо з Новим 2011 роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо Вам усім міцного здоров'я і невичерпної енергії, життєвих сил і наснаги, терпіння й оптимізму.

Нехай Новий Рік увійде до Ваших сімей добрим і радісним, принесе злагоду і достаток, стане багатшим і щедрішим на здобутки.

Бажаємо Вам зустріти Новий рік з усмішкою та оптимізмом, адже лише від нас залежить, в яких умовах будемо жити в нашій країні.

Дякуємо всім, хто чесною повсякденною працею робив внесок у покращення охорони здоров’я в Україні, допомагає пацієнтам, забезпечує їх медикаментами, приділяє їм увагу.

Успішного втілення всіх планів, нових творчих успіхів, здійснення всі заповітних мрії, багато гарних днів, добра і милосердя навколо вас!


Від щирого серця зичимо Вам, щоб у новому році ми могли продовжити все те краще, що робили в році минулому.

Щасливих і веселих свят!

З Новим Роком!

З повагою,

Правління та виконавча дирекція БО «Лікарняна каса Полтавщини»

30.12.2010

23 декабря 2010 г. в Администрации Президента Украины под председательством первого заместителя главы Администрации Президента Ирины Акимовой состоялось расширенное совещание в рамках Комитета экономических реформ, посвященное вопросам проведения реформы в сфере здравоохранения. В совещании приняли участие Татьяна Бахтеева, глава Комитета Верховной Рады Украины по вопросам здравоохранения, Сергей Тигипко, вице-премьер-министр Украины — министр социальной политики Украины, Илья Емец, министр здравоохранения Украины, начальники управлений здравоохранения областных государственных администраций, главные врачи лечебно-профилактических учреждений, рядовые медики.

© 2020 Благодійна організація "Лікарняна каса Полтавщини"